dowolna

Mieszkania z prawem własności Częstochowa - Lista ofert

508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

508 ogłoszeń

537 000 zł62,49 m² 8 593,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Parkitka, ul. Małopolska 169a Wyjątkowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem - idealna przestrzeń do życia! Gotowe czeka na nowego właściciela Na sprzedaż oferuję nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Sverum Nieruchomości zaprasza do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ul. Kilińskiego w Częstochowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł36,60 m² 5 601,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4-pokojowe mieszkanie częstochowa wrzosowiak I piętro nowoczesny styl Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

534 905 zł62,93 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55,63 m² 10 965,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania położonego na kameralnym osiedlu Kawie Wzgórza. Lokal o powierzchni 55,63mkw na którą składają się dwa pokoje, salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,50 m² 6 647,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje - 1 z wnęką, kuchnia , łazienka, przedpokój) o powierzchni 52,5m2 położonego na szóstym piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51 m2 położonego na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oerta zarezerwowana Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

661 000 zł56,70 m² 11 657,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie na ulicy Okulickiego w Częstochowie Oferujemy Państwu mieszkanie rozkładowe ,trzy pokojowe -salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,50 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 11. piętrze w dzielnicy Wrzosowiak, przy ulicy Lechonia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł41,83 m² 5 809,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 38,4m usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku w zielonej dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 440 zł58,18 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/9) znajdujący się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 57,49m2 + balkon o powierzchni 14,07.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży ładne mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Sportowej. Kuchnia z meblami na wymiar i agd połączona z salonem. Trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

382 470 zł43,34 m² 8 824,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - 49 m | II piętro | Piwnica | Świetna lokalizacja Cena: 239 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł119,30 m² 5 859,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w Centrum Częstochowy z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,70 m² 6 265,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z otwartą kuchnią i sypialnia) o powierzchni 55,7m. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 866,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz apartament, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta Częstochowa, ul. Kawia. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,65 m² 6 416,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w dzielnicy Tysiąclecie Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 50,65 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł76 m² 10 855,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Poleskiej w prestiżowej dzielnicy Parkitka w Częstochowie. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,23 m² 7 256,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Nowowiejskiego 20. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,20 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Szukasz mieszkania w centrum miasta to oferta idealna dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 55,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł34 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 34,07 m , położone w samym sercu miasta, w zadbanym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł30,15 m² 7 595,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 30,15 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kwiatkowskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44,70 m² 7 606,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Częstochowa - Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 44,7m usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł64,50 m² 7 519,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Interesujące mieszkanie o ładnym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku, w śródmieściu. Na powierzchnię 64,5 m2 składająsię: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł72,70 m² 2 352,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, gminie Częstochowa przy ul. Mochnackiego 2c/6.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł74,20 m² 4 973,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się ze sprzedażą nieruchomości tymu M-5 Położonej w Częstochowie przy ulicy Wierzbowej, w bloku po termomodernizacji na IV piętrze. Mieszkanie dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

335 220 zł38,35 m² 8 741,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| nowoczesna inwestycja z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2 , położone w świetnej lokalizacji w Częstochowie dzielnica Tysiąclecie. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł41,60 m² 4 975,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie dla inwestora położone w dzielnicy Błeszno na dziewiątym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 41,6m2 w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 83,5 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł22 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, aleje. Możliwość parkingu w podwórku. Informacje dodatkowe: - powierzchnia 22 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 837 zł40,09 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

715 320 zł59,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 59,61 m . Mieszkanie położone na parterze w nowym bloku w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł74,20 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł64,49 m² 11 086,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 64,49m2. Lokal położony na pierwszym piętrze w nowym, pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł74,30 m² 11 103,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne, funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m wraz z balkonem 21 m 2 , położone na 2 piętrze w trzypiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku z 2004 roku przy ul. Bronisława.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij