Mieszkanie Częstochowa
Tysiąclecie, Częstochowa, śląskie
- 299 000 zł
- 51,20 m²
- 5 839,84 zł/m²
Liliana Berg
Skontaktuj się
Mieszkanie Częstochowa
Tysiąclecie, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie Częstochowa
Zaktualizowane: 11 maja 2026
299 000 zł 51,20 m² 5 839,84 zł/m²
3/10
2
-
przynależne na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 299 000 zł (5 839,84 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 51,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Rozkład mieszkania: piętro 3/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 850 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: SVERUM Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: CZE-527997
Lokalizacja
- Adres: Tysiąclecie, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią i łazienką) o powierzchni 51,2 m², usytuowanego na trzecim piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku w atrakcyjnej dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. (...)
517 882...
517 882 002