dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

424 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

792 500 zł66,05 m² 11 998,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka, przy ul.Poleskie j o powierzchni 66,05m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39,10 m² 6 777,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, w solidnym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 stan idealny jak na foto. Drugie piętro. Okna południowy wschód. Duży balkon wzdłuż pokoju. TV, orange światłowód. Sąsiedztwo od początku zamieszkujące klatkę. Cisza, spokój i porządek.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W Budynku zamontowana została zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 48m2 położony w nowym apartamentowcu usytuowanym na strzeżonym i ekskluzywnym osiedlu w okolicy Jasnej Góry. Apartament dwupoziomowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy nowy apartament. Lokalizacja : centrum Częstochowy, aleja nmp, z widokiem na Jasną Górę Powierzchnia : 100 mkw + miejsce postojowe Rozkład mieszkania : dwustronne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

369 999 zł65 m² 5 692,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia - 65M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - otwarta kuchnia - łazienka z wc Dla mieszkańców parking na ogrodzonym terenie Czynsz - 600 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia, garderoba) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł37,50 m² 6 133,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 38M: - salon - sypialnia z balkonem - kuchnia - łazienka w wc Dla mieszkańców duży parking obok bloku Czynsz - 600 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne, dwustronne 37 m Częstochowa, al. Pokoju 13a Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na drugim piętrze w bloku przy Alei Pokoju 13a.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Znasz to uczucie, gdy chcesz zamieszkać w miejscu, które jest do zamieszkania i gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o pow. 46m2 z jasnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Tysiaclecie niedaleko Centrum. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka i nowa kuchnia. Na podłogach nowe panele. Mieszkanie zadbane , widne.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38,40 m² 5 598,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M3 w dzielnicy Trzech Wieszczów. Proponowany Państwu lokal mieszkalny znajduje się na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,55 m² 6 790,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie M3, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym stanie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 37,55.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,80 m² 6 506,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie, krok od Promenady, ch.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Kościuszki 3. Cechy nieruchomości:- powierzchnia mieszkania: ok.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W Budynku zamontowana została zamontowana przestronna winda Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

479 000 zł65,70 m² 7 290,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w cenie. Ostatnie dostępne mieszkanie w inwestycji Mirowska Apartamenty. Odbiór kluczy - maj 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

369 999 zł67 m² 5 522,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Powierzchnia ok 67m2 -duży salon -2 x Sypialnia -kuchnia -łazienka -wc Instalacja elektryczna miedziana Drzwi antywłamaniowe Okna pcv Podłogi: panele i płytki -czynsz: ok. 1000 zł - Parking.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł35,50 m² 5 633,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Niski czynsz - 500 zł Dużo terenów zielonych: - liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł69 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w wysokim standardzie znajdujące się na Parkitce przy ul. Mościckiego w Częstochowie Mieszkanie jest świeżo po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie do wprowadzenia | po remoncie | centrum | dobra komunikacja | komórka | niski czynsz 650zł obniżka ceny! Tak niewiele potrzeba aby tomieszkanie nabrało klimatu wg Twojej wizji. Oto mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

219 999 zł38,30 m² 5 744,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Powierzchnia - ok 38M: - salon z balkonem - sypialnia - łazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana klimatyzacja Wyposażenie: - płyta indykcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł50,32 m² 7 253,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Manufaktura Nieruchomości prezentuje do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,32 m , położone na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2008 roku, wykonanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł53,50 m² 31,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne trzypokojowe mieszkanie ofunkcjonalnym rozkładzie. Składa się z : dużego pokoju z wyjściem na balkon, dwóch mniejszych pokoi, przedpokoju, łazienki , oddzielnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 zł33 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł60 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji! Video z mieszkania na otodom. Oferuję trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ, przy ul. Bacewicz (cicha, spokojna i bezpieczna okolica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,70 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 47,7 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Dąbkowskiego 28/30 w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania dostępną tylko w naszym biurze. Lokalizacja - Trzech Wieszczów Mieszkanie o powierzchni 53m 2 usytuowane jest na II piętrze w bloku trzypietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

299 000 zł51,20 m² 5 839,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią i łazienką) o powierzchni 51,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł124,28 m² 9 655,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przestronny dwupoziomowy apartament premium w zabudowie szeregowej o powierzchni 124,28 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51,42 m² 9 315,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51,42 m2 położonego na drugim piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe Mieszkania ul. Makuszyńskiego Częstochowa Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań z tarasem na I piętrze w budynku dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł66,62 m² 8 105,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej Północ Częstochowa Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,65 m² 6 416,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , zlokalizowanego na 7 piętrze w centrum Częstochowy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł30,96 m² 8 882,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

** 31 mkw, częstochowa ul. Bardowskiego 25, gotowa inwestycja , roi 7,5% ** mieszkanie sprzedawane razem z aktualnym, sprawdzonym, płacącym regularnie o 6 lat najemcą - gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł56,10 m² 5 434,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia w Częstochowie w dzielnicy Raków przy ulicy Żareckiej. W skład mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł68,21 m² 6 142,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 68,21m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej 66. Mieszkanie położone na 10 piętrze. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony.