dowolna

Mieszkania przy lesie Częstochowa - Anonse sprzedaży i wynajmu

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

439 999 zł64 m² 6 874,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 64M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Mieszkanie przeszło generalny remont, kuchnia wymieniona 6 m-cy temu. Czynsz - 1000 zł Komunikacja: - tramwaj -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie częstochowa północ I piętro dobry rozkład Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,80 m² 6 506,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie, krok od Promenady, ch.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł61 m² 7 049,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 61M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 800 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - pasaż Północ - C.H. M1 - blisko Las.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 999 zł47,50 m² 6 315,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Powierzchnia 47,5M: - salon z balkonem - aneks kuchnia - sypialnia - sypialnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - pasaż Północ - C.H. M1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

479 000 zł65,70 m² 7 290,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w cenie. Ostatnie dostępne mieszkanie w inwestycji Mirowska Apartamenty. Odbiór kluczy - maj 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,30 m² 7 046,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie częstochowa północ przy promenadzie Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,3 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł84 m² 6 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Częstochowie przy ul. Wawrzynowicza 8. Cechy nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł80,80 m² 6 547,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, ul. Św. Brata Alberta, nowy apartament na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Bardzo dobra cena! Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,20 m² 6 230,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak, przy ul. Bohaterów Katynia 29. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł60 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji! Video z mieszkania na otodom. Oferuję trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ, przy ul. Bacewicz (cicha, spokojna i bezpieczna okolica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, słoneczne ustawne Okna pcv od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł61 m² 7 131,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Częstochowie w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,90 m² 5 105,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M3, usytuowane na IV piętrze, w bloku przy ulicy Gajcego. Zawarte w ogłoszeniu wizualizacje stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 732 zł73,94 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 83,5 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 982 zł72,43 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.43m zlokalizowane na TRZECIM piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,30 m² 7 046,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

458 999 zł61 m² 7 524,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Powierzchnia - 61M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 800 Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - Las Aniołowski - C.H. M1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej, dzielnica Tysiaclecie, w Czestochowie. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok. 47m2 mieści się na szóstym pietrze w waiezowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

836 990 zł76,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 76,09 m z tarasem | Parkitka | Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 76,09 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, północ, mieszkanie M3 na wynajem.! super oferta! Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 mkw zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Bacewicz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe czterpokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane jest na Wyczerpach - przy ul. Norwida. Dostępny duży.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł56 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na wynajem 3-pokojowy Apartament o powierzchni 56m usytuowany na pierwszym piętrze w nowym Apartamentowcu "kawie Wzgórza" przy ul. Makuszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł85,70 m² 8 623 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i zieloną strefą relaksu | Parkitka, częstochowa Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne i komfortowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,80 m² 7 301,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie częstochowa wrzosowiak II piętro Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł63,50 m² 7 196,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż, położone w Częstochowie. Mieszkanie o powierzchni 63,5m2. W skład mieszkania wchodzą: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,90 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł79,30 m² 6 670,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 79,3 m , położone w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 59m2 - oferta premium!. Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,70 m² 31,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ,jedn.D,ul.Pużaka OPIS NIERUCHOMOŚCI Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,40 m² 5 817,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 51,4 m , zlokalizowanego na 2 piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł34,50 m² 7 246,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Powierzchnia ok. 35M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 400 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - blisko promenada Niemena - C.H. M1 - las Aniołowski.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł75,69 m² 6 989,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, makuszyńskiego, apartament na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 75,69 m2 usytuowany na 1 piętrze 1-piętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 252 zł56,86 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,89 m² 7 387,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 45,80 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 459 zł65,57 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego usytuowanego na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij