dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

424 ogłoszenia

419 000 zł68,21 m² 6 142,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 68,21m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej 66. Mieszkanie położone na 10 piętrze. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,44 m² 7 283,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Sułkowskiego. Pełna własność, powierzchni 31,44 m2 wraz z piwnicą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

288 999 zł62,44 m² 4 628,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Powierzchnia - ok 63M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Czynsz - 1000 zł Dobra lokalizacja: - centrum miasta - blisko Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

308 999 zł47,50 m² 6 505,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł96,30 m² 4 974,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w cenie. Odbiór kluczy - maj 2026r.! Oferta sprzedaży bezpośrednio od Dewelopera. Bez prowizji, bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę z balkonem na pierwszym piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni ok. 25 m2. Komfortowe, ciepłe i przytulne mieszkanie znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,65 m² 6 416,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w dzielnicy Tysiąclecie Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 50,65 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 732 zł73,94 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 83,5 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 982 zł72,43 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.43m zlokalizowane na TRZECIM piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,42 m² 48,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (salon z aneksem kuchennym oraz dwa oddzielne pokoje) o powierzchni 63,5 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

715 320 zł59,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 59,61 m . Mieszkanie położone na parterze w nowym bloku w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,40 m² 50,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 ( 2 pokoje z kuchnią ) o powierzchni 43,40 m2 położone na parterze w bloku 4 piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł26,50 m² 6 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (1 pokój z kuchnią) o powierzchni 26,5 m2 położonego na parterze w pięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 38 m2 (2 pokoje z kuchnią) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej 38, vis a vis Teatru im. Adama.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe czterpokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane jest na Wyczerpach - przy ul. Norwida. Dostępny duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu przy ul. 3 maja w Częstochowie, bezpośrednio przy Parku Jasnogórskim, z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 10 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji w dzielnicy Tysiąclecie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania wyjątkowa kawalerka w stylu loft/lux industrial o powierzchni 25 m , położona na parterze kamienicy w ścisłym centrum Częstochowy przy Alei Najświętszej Maryi Panny,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Częstochowie w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej, dzielnica Tysiaclecie, w Czestochowie. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok. 47m2 mieści się na szóstym pietrze w waiezowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament premium - Forma Moderno - Częstochowa - Parkitka Elegancja, nowoczesność i kameralność w najlepszym wydaniu! Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł51,40 m² 38,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego bardzo blisko centrum, a jednocześnie w spokojnym miejscu. Prezentuje Aleja Nieruchomości Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 51,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 42 m2 , położone na parterze w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu. Powierzchnię mieszkania stanowi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy al. Armii Krajowej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie : powierzchnia 47 m 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem przestronna kawalerka W samym centrum. Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości wgn. Mieszkanie na wynajem - duży słoneczny pokój Z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest kawalerka zlokalizowana przy ul. Kwiatkowskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym wieżowcu z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,70 m² 6 512,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Duże M2 Błeszno / Raków Drugie piętro uwaga umeblowanie i wyposażenie mieszkania - do uzgodnienia Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 36,7 m 2 w niskim bloku. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,20 m² 6 862,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, blisko uczelni - 39,2 m , położone na drugim piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Świetna lokalizacja dzielnica Tysiąclecie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd- płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 600 zł59,70 m² 7 899,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz zielonej alternatywy dla głośnej i zatłoczonej Parkitki? Odkryj Płocka Residence , kameralna i nowoczesna inwestycja z 2026 roku, składającą się z zaledwie 8 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł47,80 m² 5 899,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty mieszkania: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie, położone w prestiżowej dzielnicy "parkitka" Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania z duszą. Klimatyczne mieszkanie dwupokojowe do wprowadzenia zlokalizowane w dzielnicy Parkitka przy ul. Bialska. Cicha spokojna okolica w otoczeniu zieleni , miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 097 zł52,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,70 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania trzypokojowego w zielonym otoczeniu. Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ. Zielona ,ciesząca się ciszą i spokojem okolica.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje ofertę wynajmu energooszczędnego przestronnego apartamentu, położonego w dzielnicy Parkitka, przy ul. Zakopiańskiej - na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.