dowolna

Nowe mieszkania Częstochowa

186 ogłoszeń

186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

447 940 zł69 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas taka oferta! kup apartament I jedź na urlop! do zakupu każdego apartamentu tygodniowy urlop dla czterech osób W prezencie od expertnieruchomości! Mamy wielką przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

460 411 zł73 m² 6 340 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

460 411 zł73 m² 6 340 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje nowoczesne apartamenty w dzielnicy Lisiniec. Kupujący zwolniony z opłaty 2 % podatku od czynności cywilnoprawnych. Cena za m2 już od 6340 pln Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

460 411 zł73 m² 6 340 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

467 673 zł73 m² 6 440 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

441 038 zł69 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje nowoczesne apartamenty w dzielnicy Lisiniec. Kupujący zwolniony z opłaty 2 % podatku od czynności cywilnoprawnych. Cena za m2 już od 6390 pln Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

441 038 zł69 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

467 673 zł73 m² 6 440 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

447 940 zł69 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

720 000 zł162 m² 4 432,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia apartament nr 12/2, położony na osiedlu Platinium Park II. Apartament dwupoziomowy o powierzchni 162,42 metrów kwadratowych, położony na 1 piętrze składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

334 110 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro meross Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie z najnowszej inwestycji Augustia, zlokalizowanej w dzielnicy Podjasnogórskiej w Częstochowie. Apartament na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

720 000 zł162 m² 4 432,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania apartament w kameralnym dwupiętrowym budynku z widokiem na zieleń. Dwupoziomowy apartament 162,42m2 z balkonem, tarasem i podziemnym miejscem parkingowym. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

512 018 zł69 m² 7 418,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

517 793 zł69 m² 7 502,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

508 195 zł73 m² 6 998 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

517 796 zł69 m² 7 502,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

508 195 zł73 m² 6 998 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

508 195 zł73 m² 6 998 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

389 363 zł64 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia apartament numer 30, na nowo powstającym osiedlu Kujawska Apartamenty, w dzielnicy Parkitka. Apartament o powierzchni 63,83 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

508 195 zł73 m² 6 998 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

416 935 zł68 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia apartament numer 22, na nowo powstającym osiedlu Kujawska Apartamenty, w dzielnicy Parkitka. Apartament o powierzchni 68,35 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

422 486 zł69 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia apartament numer 19, na nowo powstającym osiedlu Kujawska Apartamenty, w dzielnicy Parkitka. Apartament o powierzchni 69,26 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

580 000 zł124 m² 4 666,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania apartament w kameralnym dwupiętrowym budynku z widokiem na zieleń. Dwupoziomowy apartament 124,28m2 z balkonem, tarasem i podziemnym miejscem parkingowym. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

580 000 zł125 m² 4 640 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą biura jest atrakcyjna nieruchomość w stanie deweloperskim ,składająca się z pięciu pokoi, dwóch łazienek oraz przestronnego balkonu. Apartament wykonany na wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

398 014 zł67 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia apartament numer 34, na nowo powstającym osiedlu Kujawska Apartamenty, w dzielnicy Parkitka. Apartament o powierzchni 67,46 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

408 634 zł69 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

- kujawska Apartamenty to prężnie rozwijająca się inwestycja, na której planowany termin zakończenia wyznaczono na Listopad 2021 roku. - nowopowstałe apartamenty charakteryzują się znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na 3,5 piętra z 4 w dzielnicy Wrzosowiak. Powierzchnia nieruchomości to 52m2 składa się na nią salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

281 043 zł45 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamenty panorama II Etap inwestycji, budynek B. Budynek B jest drugim i ostatnim budynkiem jaki powstanie w drugim etapie projektu, panorama Apartamenty przy ul. Poleskiej. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

287 451 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaoferować Państwu komfortowe, nowoczesne apartamenty botanika o najwyższej jakości wykonania i nowoczesnego wyposażenia, zbudowane w oparciu o najnowocześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

391 465 zł66 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia apartament numer 31, na nowo powstającym osiedlu Kujawska Apartamenty, w dzielnicy Parkitka. Apartament o powierzchni 66.35 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

282 296 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

190 000 zł37 m² 5 163,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 mkw usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

340 000 zł66 m² 5 142,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 66,12 mkw usytuowane na drugim piętrze w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

391 465 zł66 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia apartament numer 57, na nowo powstającym Osiedlu Kujawska Apartamenty, w dzielnicy Parkitka. Apartament o powierzchni 66.35 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

387 748 zł66 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia apartament numer 29, na nowo powstającym osiedlu Kujawska Apartamenty, w dzielnicy Parkitka. Apartament o powierzchni 65,72 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Parkitka,Częstochowa

349 221 zł59 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,19 m2, piętro pierwsze. Układ funkcjonalny: salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

349 221 zł59 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży ostatnie apartamenty przy ulicy Poleskiej. Jest to realizacja II Etapu inwestycji - Panorama Apartamenty, budynek A. Na zdjęciach przedstawiamy zrealizowane już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

236 000 zł40 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamenty panorama, II Etap inwestycji, budynek B. Budynek B jest drugim i ostatnim budynkiem jaki powstanie w drugim etapie projektu, panorama Apartamenty przy ul. Poleskiej. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

450 000 zł76 m² 5 890,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania apartament w kameralnym dwupiętrowym budynku z widokiem na zieleń. Apartament 76,40m2 usytuowany na parterze z ogrodem i podziemnym miejscem parkingowym. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

262 276 zł45 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poleska "D" to już czwarty etap inwestycji Panorama Apartamenty. Na zdjęciach przedstawiamy zrealizowane już inwestycję budynku "a" oraz budynku "b". Budynek "C" aktualnie w trakcie realizacji.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Częstochowa, tylko rynek pierwotny