dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 829 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

254 999 zł38 m² 6 781,89 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 38 m2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Okna pcv Piwnica Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Dobra lokalizacja - Aqua park, siłownia (taurus), promenada Niemena Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

409 000 zł61 m² 6 704,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 61 m2: -Salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka Wymienione wszystkie instalacje elektryczne Czynsz ok 960 zł Na podłogach panele i płytki Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

449 000 zł73 m² 6 133,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe, dostępne "od ręki", mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oleńki

Podjasnogórska,Częstochowa

431 592 zł44 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie B-8 Udogodnienia: to najlepiej skomunikowana lokalizacja w całym mieście. Bliskość ważnych dróg dojazdowych, w tym trasy w kierunku Opola oraz węzła autostrady A1, gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 107,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu mieszkania położonego w dzielnicy Północ. Powierzchnia nieruchomości to 35,2 m2 składają się na nią dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brezy

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 000 zł2 366 m² 507,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta dla inwestora! Jedna z ostatnich działek w tak atrakcyjnej lokalizacji! Działka przeznaczona m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

369 999 zł61 m² 6 065,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie do wprowadzenia, z wyposażeniem Powierzchnia 61M: -Salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka -wc Wyposażenie: - pralka - lodówka - piekarnik - zmywarka Czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

428 999 zł64 m² 6 724,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Powierzchnia ok 64 m2 -salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Okna pcv Piwnica Otoczenie bloku zadbane, dużo zieleni Dobra lokalizacja - C.H. M1, promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł157 m² 7 346,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Proponuję na sprzedaż kompleksowo ukończone,gotowe do wejścia domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej, zlokalizowane w Częstochowie przy ulicy Ludmiły Marjańskiej 12,14 posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sejmowa

Kiedrzyn,Częstochowa

4 568 000 zł35 136 m² 130,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny - działka pod usługi lub handel. Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Grabówka,Częstochowa

619 000 zł150 m² 4 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom dwurodzinny, wolnostojący, piętrowy, w całości podpiwniczony, położony w dzielnicy Grabówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim położony w miejscowości Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna, usytuowany wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

798 999 zł240 m² 3 329,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

- brak czynszu - płacimy tylko podatek (500 zł / rok) - Miedziana instalacja elektryczna - Dodatkowe ogrzewanie podłogowe w salonie i w dolnej łazience - Zewnętrzne rolety przeciwwłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mączna

Mirów,Częstochowa

380 000 zł2 620 m² 145,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2620m2 położona w dzielnicy Mirów, przy ul. Mącznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Grabówka,Częstochowa

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:702 m²

Szukasz ciszy i spokoju z dala od centrum miasta? A może chcesz przy domu prowadzić działalność gospodarczą? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycje. Woźniakowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

419 000 zł645 m² 649,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową - wolnostojącą, bliźniaczą lub szeregową! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 645m2 położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Północ,Częstochowa

355 000 zł46 m² 7 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie w bloku należącym do wspólnoty.niskie opłaty PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA;Częstochowa,dzielnica Północ jedn.C,ul.Kosmowskiej,blok w pobliżu lasu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego o powierzchni użytkowej 53,80 m2 znajdujące się na wysokim parterze w bloku. Główną zaletą tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Częstochowa,śląskie

350 000 zł51 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokojowe mieszkanie 51m2 przy Lesie Aniołowskim prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.C ul. Sosabowskiego. Opis nieruchomości Lokal 51m2 znajduje się na 3 parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krynicka

Parkitka,Częstochowa

1 449 000 zł4 140 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

429 999 zł59 m² 7 300,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Powierzchnia ok 60 m2: -Salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Okna pcv (wschód / Zachód) Piwnica Parking pod blokiem Blok ocieplony po termomodernizacji Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł52 m² 5 687,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m , usytuowane na 6. piętrze wieżowca z dwiema windami, w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Dźbów,Częstochowa

248 000 zł48 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w dzielnicy Dźbów Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 48m2 zlokalizowane na parterze w bloku dwupiętrowym. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum Częstochowy. Mieszkało zyskało na funkcjonalności dzięki przebudowie: po połączeniu salonu z kuchnią powstała duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Warszawska

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

1 285 000 zł4 285 m² 299,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowa przy ul. Warszawskiej (dk91) po sąsiedzku z Hillwood oraz nowym łącznikiem ul. Warszawskiej z okolicą Castoramy i Gierkówką. Powierzchnia 4285 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

1 600 000 zł890 m² 1 797,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:357 m²

Umowa na wyłączność, atrakcyjna oferta inwestycyjna dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleńki

Podjasnogórska,Częstochowa

422 784 zł44 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie B-11 znajduje się zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Częstochowy - podjasnogórska. Kameralnie, nowocześnie i bezpiecznie. Inwestycja realizowana jest w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

359 900 zł61 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne, słoneczne M4, położone przy ul. Fieldorfa Nila. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w zadbanym bloku czteropiętrowym, po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

292 000 zł46 m² 6 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone w samym centrum Tysiąclecia w Częstochowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł46 m² 7 620,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym do sprzedaży z kompletnym wyposażeniem ( meble, sprzęt agd). Nie wymaga żadnego wkładu własnego. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 7m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Przestronne Mieszkanie 2-Pokojowe na Północy, ul. Kukuczki - Idealne dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży rozkładowego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Mirowska

Śródmieście,Częstochowa

6 500 000 zł14 502 m² 448,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***** sprzedane ***** oferta premium! Na sprzedaż duży teren przemysłowo-usługowy blisko centrum Częstochowy. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjny teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleńki

Podjasnogórska,Częstochowa

419 146 zł45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie B-3 znajduje się zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Częstochowy - podjasnogórska. Kameralnie, nowocześnie i bezpiecznie. Inwestycja realizowana jest w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podhalańska

Lisiniec,Częstochowa

790 000 zł190 m² 4 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w Częstochowie, w spokojnej lokalizacji, blisko terenów zielonych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w Częstochowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marusarza

Wrzosowiak,Częstochowa

1 370 000 zł232 m² 5 892,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Oferta 0%! Agencja nieruchomości wgn przedstawia do sprzedaży przestronny i zadbany dom o powierzchni 232,5 m2, usytuowany na działce 685 m2 w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

239 999 zł36 m² 6 760,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Powierzchnia 35,5M: - duży salon z balkonem - kuchnia - łazienka Mieszkanie przeszło generalny remont: - nowe instalacje elektryczne - nowe podłogi - gipsówki na ścianach Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

358 000 zł56 m² 6 415,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Centrum Częstochowy Biuro Nieruchomości polma z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania M4 w samym sercu Częstochowy. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Częstochowa,śląskie

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bez pośrednika! (zapraszam do obejrzenia filmu z prezentacją mieszkania ) Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

359 000 zł47 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Expander, prezentuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego. Słoneczne mieszkanie z balkonem usytuowane jest na 6 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Trzech Wieszczów,Częstochowa

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Expander oferuje na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Miasta Częstochowy. Nieruchomość o powierzchni 46 m2, położona jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym.