dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 833 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 833 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Przejazdowa

Gnaszyn Dolny,Częstochowa

12 000 000 zł7 633 m² 1 572,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:39 247 m²

Prezentujemy do sprzedaży kompleks budynków produkcyjno - magazyno - biurowych z utwardzonymi placami magazynowymi położony w Częstochowie przy ul. Przejazdowej 2 i 2 A obręb Gnaszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brzozowa

Wrzosowiak,Częstochowa

50 000 zł10 m² 4 854,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Potrzebujesz małego lokalu handlowego na swój biznes, ale do tej pory nie pojawiało się nic w atrakcyjnym miejscu? Przedstawiam na sprzedaż niewielki lokal handlowy znajdujący się w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

268 900 zł49 m² 5 510,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Kawodrza Dolna,Częstochowa

799 000 zł202 m² 3 955,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 885 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej przy ulicy Głównej w Częstochowie. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 202 m oferuje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

714 210 zł68 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowych apartamentów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

764 390 zł69 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

780 000 zł83 m² 9 410,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowy apartamentowiec zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Budynek został wybudowany w 1973 r. i jest po gruntownym remoncie w 2022 r. Zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

999 000 zł283 m² 3 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu znajdującego się w Częstochowie przy ulicy Sikorskiego/ róg św. Jana Dom składa się z dwóch oddzielnych mieszkań z osobnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

760 000 zł78 m² 9 768,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie M-5! Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, salon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Mirowska

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

3 000 000 zł617 m² 4 863,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:853 m²

Prezentujemy do sprzedaży obiekt komercyjny, dwukondygnacyjny, wolnostojący zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Mirowskiej 35 o przeznaczeniu biurowo - handlowo - usługowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-3 na Tysiącleciu. Mieszkanie znajduje się na 4 p. w bloku. Powierzchnia 45 m2. Okna pcv ( wsch.- zach. ) czynsz 650 zł Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

343 750 zł1 750 m² 196,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w dzielnicy Zawodzie ( w kierunku na Mirów) w Częstochowie o powierzchni 1750 m2 z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

485 000 zł63 m² 7 654,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prezentujemy do sprzedania lokal użytkowy o pow. 63,36 m2 położony na parterze w ścisłym centrum Częstochowy. lokal składa się z 4 pomieszczeń + łazienka z wc do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

534 905 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Raków,Częstochowa

174 000 zł26 m² 6 618,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości arum prezentuje do sprzedania mieszkanie M-2 (pokój z kuchnią) położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków przy ulicy Łukasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 200 000 zł757 m² 2 906,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:964 m²

Kamienica w Centrum Częstochowy - doskonała inwestycja! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę kamienicy zlokalizowanej w sercu Częstochowy, tuż przy Jasnej Górze. Nieruchomość ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

460 000 zł500 m² 920 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dochodowy, w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes rodzinny z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku: sala zabaw dla dzieci + kawiarnia + pozwolenie na przedszkole -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Agencja Nieruchomości arum prezentuje do sprzedania parterowy, przytulny dom wolno stojący, typu holenderskiego, wykonany w technologii drewnianej, posadowiony na działce budowlanej o pow. 1411.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Stradom,Częstochowa

650 000 zł84 m² 7 782,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nowoczesne mieszkanie 48,14 m w samym sercu Częstochowy - świeżo po remoncie! Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

775 215 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowych apartamentów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Częstochowa

Stradom,Częstochowa

1 990 000 zł630 m² 3 158,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży budynek produkcyjno-biurowy. Lokalizacja - dzielnica Stradom. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, do centrum miasta ok 3 km. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na kameralnym i cichym osiedlu, idealnym dla rodzin, par oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Strażacka

Śródmieście,Częstochowa

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy na sprzedaż w pobliżu Galerii Jurajskiej Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 120 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w bloku po termomedrnizacji. Lokal znajduje się w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

731 280 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

419 000 zł64 m² 6 496,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum miasta! Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie położone w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skośna

Ostatni Grosz,Częstochowa

249 900 zł46 m² 5 480,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***** rezerwacja oferty ***** Oferta dostępna tylko w wgn! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2, usytuowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Częstochowa

Kucelin,Częstochowa

52 000 zł3 014 m² 17,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedania bardzo atrakcyjną działkę w dzielnicy Kucelin w doskonałej cenie. pow. 3014 m2, szerokość 18,6 m, długość 155 m, woda i prąd na działce, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

320 000 zł97 m² 3 309,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Częstochowa, trzech Wieszczów, 3 mieszkania na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży trzy mieszkania położone w Częstochowie przy ul. Hoene-Wrońskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

730 065 zł70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

290 000 zł52 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Północ. Dwa przestronne pokoje z dużą kuchnią do własnej aranżacji. Powierzchnię mieszkania (52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kingi

Śródmieście,Częstochowa

820 000 zł2 043 m² 401,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną na ul. Św. Kingi. Idealna lokalizacja pod budowę domu ewentualnie jako inwestycja! Szerokość działki 20 m. Długość 116 m. Media: woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

195 000 zł42 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie M-2 położone w kamienicy w dzielnicy Raków: powierzchnia 42 m2, mieszkanie bezczynszowe, parter, mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 po remoncie na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku w dzielnicy Śródmieście. Składa się z 2 pokoi, salon połączony z kuchnią i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

395 000 zł52 m² 7 552,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,30 m , zlokalizowane na 2. piętrze czteropiętrowego bloku na Rakowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

659 000 zł81 m² 8 135,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 81 m2 znajdujące się w Centrum Częstochowy. Nieruchomość posiada 2 kondygnacje a mieszkanie położone jest na parterze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

450 000 zł451 m² 997,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowalna o powierzchni 451 m2. Działka znajduje się w dzielnicy Tysiąclecie za obi. Media w drodze. Szerokość 26 m. Działka posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Dźbów,Częstochowa

2 490 000 zł793 m² 3 139,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 896 m²

Sprzedam nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo - handlowym na działce o powierzchni 3896m2, szerokiej 53 metrów od ulicy. - forma własności własność Nieruchomość usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Raków,Częstochowa

179 000 zł32 m² 5 507,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,5 m , położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w niskim, zadbanym.