dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Raków,Częstochowa

168 000 zł34 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku z cegły położonym w dzielnicy Raków w rejonie Alei Pokoju. Mieszkanie ciche, wysokie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Brzeziny Małe,Częstochowa

2 400 000 zł211 m² 11 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Biuro Nieruchomości poleca do zakupu nowocześnie zaaranżowany dom parterowy jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni 211,25 mkw ( w tym powierzchnia garażu) wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Trzech Wieszczów na ul.Zana. Mieszkanie do własnej aranżacji i urządzenia zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe, 46m2, II piętro Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46m2, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

381 900 zł46 m² 8 302,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m znajdujące się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Śródmieście,Częstochowa

147 000 zł29 m² 5 068,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedazy atrakcyjny lokal użytkowy usytuowany na parterze wieżowca w centrum miasta. Lokal posiada doskonałą lokalizację w pobliżu intensywny ruch pieszy i samochodowy, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

1 490 000 zł2 761 m² 539,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 761 m w Częstochowie, w dzielnicy Wierzchowisko, na skrzyżowaniu ul. Kornela Makuszyńskiego z ul. Brata Alberta. Teren przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Aleja Lawendowa Północ to kameralna inwestycja w prestiżowej dzielnicy Północ, powstaje z myślą o wszystkich, którzy szukają idealnego połączenia zalet domu i mieszkania. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

1 450 000 zł92 m² 15 760,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości poleca do zakupu dwupoziomowy apartament o powierzchni 92,19 m usytuowany na 6 piętrze w nowym apartamentowcu , dzielnica Parkitka ul. Poleska. Do mieszkania przypisane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Ostatni Grosz,Częstochowa

209 000 zł48 m² 4 309,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone w bloku czteropiętrowym przy ul. Powstańców Śląskich. Powierzchnia lokalu to 48,5mkw. Ładny rozkład, duże pokoje, duża kuchnia. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości poleca do zakupu dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 220 mkw usytuowany na działce 500 m na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Lisiniec. Nieruchomość oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

719 000 zł124 m² 5 785,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Biuro nieruchomości wyłączny agent sprzedaży Przedmiotem oferty jest segment numer A częściowo wykończony i zaaranżowany w stylu boho. Aleja Lawendowa Północ to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości poleca do zakupu przestronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 mkw usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie zadbane , funkcjonalne bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gajowa

Wrzosowiak,Częstochowa

564 000 zł53 m² 10 641,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Apartament 3 pokojowy z Aneksem Kuchennym jeszcze nie zamieszkałe, umeblowane gotowe do zamieszkania od zaraz na osiedlu Gardena. Położone na pierwszym pierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wejherowska

Lisiniec,Częstochowa

140 000 zł764 m² 183,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/38 wraz z udziałem w działce drogowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wrzosowiak,Częstochowa

329 000 zł53 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,24 m , zlokalizowane w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Lipowej - dzielnica Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

210 000 zł43 m² 4 883,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy Al. Niepodległości w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa ustawne pokoje z ekspozycją okien na zachód. Powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrzosowiak,Częstochowa

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękny, gustowny dom w stylu amerykańskim, położony w cichej i spokojnej części dzielnicy Wrzosowiak. Powierzchnia użytkowa 220 m2. dla biura!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

270 000 zł50 m² 5 450,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Dom w urokliwej dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Wawrzynowicza w Częstochowie, położony na północ od marketu obi. Dom został oddany do użytku w 2003 roku, prezentuje on imponującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

329 000 zł51 m² 6 501,98 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w centrum miasta w Częstochowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jagiellońska

Stradom,Częstochowa

399 000 zł1 781 m² 224,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w Częstochowie, przy zbiegu ulic Jagiellońskiej i Monte Cassino. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Krakowska

Stare Miasto,Częstochowa

30 000 zł300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej o powierzchni 300m2 znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "park Piastów" w Częstochowie, przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Lisiniec,Częstochowa

140 000 zł766 m² 182,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/40 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

380 000 zł65 m² 5 837,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szukasz miejsca w centrum do zamieszkania, biznesu lub wynajmu? Sprawdź tę ofertę. Mieszkanie na 3 piętrze w urokliwej kamienicy przy III Alei nmp w Częstochowie o powierzchni 65,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wejherowska

Lisiniec,Częstochowa

110 000 zł841 m² 130,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działki położone w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty są działki o numerach ewidencyjnych 20/15 oraz 20/23 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Parkitka,Częstochowa

1 200 000 zł112 m² 10 668,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie przestrzeń i komfort? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Tartakowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 360 000 zł1 080 m² 2 185,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 795 m²

Komercyjna nieruchomość magazynowo-produkcyjno-biurowa na sprzedaż W centrum częstochowy. Cena do negocjacji! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Lisiniec,Częstochowa

110 000 zł842 m² 130,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działki położone w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty są działki o numerach ewidencyjnych 20/16 oraz 20/24 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Doskonała propozycja dla osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Śląska

Częstochowa,śląskie

2 300 000 zł10 m² 230 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W imieniu mojej Klientki oferuję na sprzedaż udział w wysokości 1/2 w nieruchomości położonej w Częstochowie przy ul. Śląskiej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Nieduża

Dźbów,Częstochowa

90 000 zł2 612 m² 34,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o potencjale budowlanym zlokalizowana w Częstochowie przy ul. Niedużej, dzielnica Dźbów. Nieruchomość o powierzchni ok 2612m2 z dostępem do drogi wewnętrznej (udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

510 000 zł500 m² 1 020 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dochodowy, w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes rodzinny z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku: sala zabaw dla dzieci + kawiarnia + pozwolenie na przedszkole -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Żyzna

Częstochowa,śląskie

7 520 250 zł50 135 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje: całkowita powierzchnia: 5,0135 ha (50 135 m ) > Lokalizacja: częstochowa > Struktura: 3 sąsiadujące działki sprzedawane jako całość > Dostępność komunikacyjna: droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Lisiniec,Częstochowa

110 000 zł841 m² 130,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działki położone w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty są działki o numerach ewidencyjnych 20/18 oraz 20/26 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

377 500 zł65 m² 5 798,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szukasz miejsca, które ma potencjał? To mieszkanie na 2 piętrze w urokliwej kamienicy przy III Alei nmp w Częstochowie to strzał w dziesiątkę! Z powierzchnią 65,1 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

209 999 zł43 m² 4 883,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 43 m2: salon sypialnia z balkonem kuchnia łazienka z wc 2 windy dostępne dla mieszkańców Blok jest dostosowany do osób niepełnosprawnych Czynsz - 300zł (co, śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

185 000 zł29 m² 6 432,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28,76 m2, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Oferowany lokal składa się z jednego przestronnego.