dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Tysiąclecie

254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilsona

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł18 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne studio przy ulicy Wilsona 66/66a *ogrzewanie centralne *powierzchnia 18m2 *piętro 1 *15 min spacerem do Politechniki Częstochowskiej *przydzielone miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Tysiącleciu w pobliżu uczelni, po genarlanym remoncie , całe wyposażenie mieszkania nowe. Nad mieszkaniem strych , suszarnia oraz piwnica. Przeznaczone dla singla lub pary. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

227 000 zł38 m² 5 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

279 999 zł43 m² 6 511,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 z genialnym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie czyste, zadbane w dobrym stanie Do wprowadzenia bez konieczności dodatkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

590 000 zł188 m² 3 138,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Parterowy dom Tysiąclecie Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w atrakcyjnej części Tysiąclecia. Budynek parterowy w całości podpiwniczony o pow. całkowitej 188 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sowińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

990 zł19 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym blisko centrum miasta *powierzchnia 19 m2 *piętro 4 *ogrzewanie miejskie *balkon francuski *świetna lokalizacja *sąsiedztwo uczelni wyższej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

230 000 zł38 m² 6 067 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 37,91m2, usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł54 m² 5 514,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 53,5 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy Armii Krajowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania dużego M3 z balkonem w dzielnicy Tysiąclecie Powierzchnia ok 52m2 -salon z wyjściem na balkon -aneks kuchenny -sypialnia -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

309 000 zł51 m² 6 070,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,9m2, z balkonem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 51 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

377 000 zł52 m² 7 208,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne M3 o powierzchni 52,3 m2, położone na 6 piętrze, w 10 - piętrowym budynku. Dzielnica Tysiąclecie. Podczas generalnego remontu w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

359 000 zł52 m² 6 864,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52 m 2 usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

377 000 zł52 m² 7 208,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 52,3m2 oraz jest usytuowany na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

2 000 zł46 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39m2 położone na 9 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy promenadzie niemena. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

209 000 zł37 m² 5 694,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie w popularnej i bogatej w infrastrukturę dzielnicy Tysiąclecie w okolicy ulic Gałczyńskiego i Armii Krajowej. Główne atuty bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

278 999 zł52 m² 5 365,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania mieszkania z balkonem blisko uczelni Powierzchnia ok 53 m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialni -pokój -kuchnia -łazienka Czynsz: 695zł Dobre pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow.55 m2 położone a 3 piętrze w bloku w okolicy marketu OBI. Mieszkanie przestronne o dobrym standardzie, składające się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł40 m² 6 303,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 39,5 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ul Kiedrzyńskmiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesna kawalerka przy ulicy Gwiezdnej 12 *powierzchnia 25 m2 *5 piętro w bloku *mieszkanie oddalone około 600 metrów od kampusu Politechniki Częstochowskiej i Akademii Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Czyste, zadbane, mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku 3-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 633,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 51,3m2, usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

285 899 zł53 m² 5 294,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 blisko uczelni Powierzchnia ok 53 m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnie -kuchnia -łazienka Czynsz: 690zł Na wyposażeniu -nowa lodówka -pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 57 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

236 000 zł38 m² 6 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 z balkonem na Tysiącleciu Powierzchnia ok 38m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie niedaleko centrum miasta położone na drugim piętrze w ocieplonym budynku z cegły z 2007r. Powierzchnia 52 mkw obejmumje kuchnie otwartą na salon, duży hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł46 m² 7 183,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu do sprzedaży, przestronne, dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Okólnej, w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie znajduje się w kameralnym bloku 4-ro kondygnacyjnym w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł37 m² 6 695,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 37,34 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Z. Nałkowskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, jasne mieszkanie z widokiem na park. Urządzona i wyposażona kuchnia, duża łazienka, parking zamykany na pilota, bardzo duża piwnica. Klatka schodowa czysta, kameralna, bezpieczna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

308 999 zł46 m² 6 717,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 na Tysiącleciu Bardzo dobra lokalizacja blisko hali Polonia Powierzchnia ok 46 m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joselewicza

Tysiąclecie,Częstochowa

1 390 zł46 m² 30,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękne, przestronne mieszkanie dwupokojowe na parterze dwupiętrowej kamienicy w centrum miasta, ul. Berka-Joselewicza *powierzchnia 46 m2 *parter *ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka na Tysiacleciu w pobliżu uczelni. Przed blokiem duzy parking. Zielona , spookjona okolica. Niedaleko sklepy , przychodnia apteka, tramwaj ,liczne autobusy,aqapark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

66,67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy w Częstochowie przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej! Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku w którym w połowa jest wynajmowana pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł52 m² 5 449,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 52,3m2, usytuowany jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe mieszkanie z klimatem, na pierwszym piętrze bloku z cegły na Tysiącleciu. Czysta klatka schodowa, dwa mieszkania na piętrze, parking zamykany na pilota. W mieszkaniu parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzysz o własnym kącie w sercu Częstochowy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m2 na ulicy Gwiezdnej czeka, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,5m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w amfiladzie,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij