dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Tysiąclecie

255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,5m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w amfiladzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio właściciel (bez prowizji) sprzeda 1-pokojowe mieszkanie, idealna lokalizacja, pogranicze Tysiąclecia i Śródmieścia (ul. Czartoryskiego) dla singla/pary, idealne pod inwestycję lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

239 000 zł24 m² 9 958,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Boks o powierzchni ok. 24 m2, zlokalizowany jest w jednym z największych i najbardziej popularnych Centrów Handlowy w Częstochowie - promenada w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

238 999 zł38 m² 6 373,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 na 1 pietro w okolicy Hali Polonia Powierzchnia ok 38 m2 -salon -sypialnia z balkonem -kuchnia -łazienka Czynsz: 580zł Drzwi antywłamaniowe Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,9m2, z balkonem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

289 888 zł54 m² 5 368,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania dużego M3 blisko uczelni Powierzchnia 53 m2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Na podłogach panel płytki Okna pcv Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczonym domofonem pośród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal po gabinecie kosmetycznym o pow. 50 m2, położony na niskim parterze budynku usługowego. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, które łączy pion sanitarny składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na parterze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wnęką, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wilsona

Tysiąclecie,Częstochowa

850 zł16 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio z aneksem kuchennym przy ulicy Wilsona 66/66a *powierzchnia *parter 17 m2 *ogrzewanie centralne *bardzo łatwo dojechać do centrum *w pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od 1 czerwca dostępne przestronne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokal składa się z małego przedpokoju z szafą, osobnej kuchni z meblami w zabudowie oraz dwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

245 000 zł39 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na drugim piętrze w 10 piętrowym bloku blisko Promenady. Mieszkanie bardzo czyściutkie i zadbane do własnej aranżacji. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

279 900 zł52 m² 5 382,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie okolice Promenady Niemena. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie typu M3 , w bardzo dobrej lokalizacji , blisko ujd a także Śródmieścia. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczonym domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,34m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

196 000 zł29 m² 6 759 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji.SUPER INWESTYCJA POD NAJEM! PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu 1000-lecia przy ul Kiedrzyńskiej na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

M2 częstochowa tysiąclecie super lokalizacja! Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 30 m2 położonego na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł46 m² 5 593,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 46,3 m2, usytuowany jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

354 000 zł52 m² 6 781,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52,2 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o doskonałym rozkładzie w Częstochowie - Dzielnica Tysiąclecie. Lokal do remontu, położony na drugim piętrze w bloku po termoizolacji. Mieszkanie ma powierzchnię 47 m2: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M2 zlokalizowane w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie, przy ulicy Obrońców Westerplatte. To doskonała oferta dla osób poszukujących gotowego do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł38 m² 6 622,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kiedrzyńskiej 79 w Częstochowie mieszkanie położone na wysokim parterze 38m niskiego bloku, z niewielkim balkonem Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł39 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie M-3 o powierzchni 39,2m2 z balkonem, kuchnią i łazienką z wc, na 10 piętrze w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł52 m² 5 717,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne i ustawne M3 położone na 2 piętrze, w 10- piętrowym bloku, w dzielnicy Tysiąclecie. Świetny układ mieszkania, wchodząc do środka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

360 000 zł58 m² 6 220,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 57,87m2, usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Worcella

Tysiąclecie,Częstochowa

490 000 zł102 m² 4 806,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż segment środkowy w zabudowie szeregowej przy ul. Worcella, dzielnica Tysiąclecie. Powierzchnia całkowita łącznie z garażem 101,95 m2. Powierzchnia ogródka ok. 100 m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 48m2, usytuowany jest na 2piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

495 000 zł62 m² 7 983,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w trakcie remontu, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

196 000 zł30 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnia w jednej z najlepszych lokalizacji w Częstochowie. Główne atuty bliskość tramwaju, autobusów, dużego centrum handlowego M1 oraz parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 10 piętrze z przepięknym widokiem na panoramę miasta przy ul Gwiezdnej w Częstochowie. Nieruchomość bardzo ustawna, 2 oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

198 999 zł30 m² 6 633,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M2 z balkonem na Tysiącleciu Powierzchnia ok 30m2 -salon -kuchnia z wyjściem na balkon -łazienka -przedpokój Mieszkanie w dobrym stanie Czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

379 000 zł61 m² 6 176 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Tysiąclecie (bardzo blisko Śródmieścia) przy ul. Kilińskiego. Standard mieszkania dobry. Mieszkanie rozkładowe. Powierzchnia użytkowa 61,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowe i ustawne M4 położone na 3 piętrze, w bloku 3-piętrowym, dzielnica Śródmieście. Bardzo dobra cena! Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Tysiąclecie,Częstochowa

550 000 zł500 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wizualizacja przedstawia wstępny projekt budynki który wykonała firma architektoniczna K2 Łukasz Kukuła Oferta skierowana dla inwestorów, którzy chcą zainwestować w pewną lokalizacje dającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł38 m² 31,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na III piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja : dzielnica Tysiąclecie , w pobliżu przystanek tramwajowy , centrum handlowe, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45 m 2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

265 000 zł39 m² 6 760,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,2m2, zlokalizowane w dzielnicy tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na dziesiątym piętrze.