dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty wynajmu nieruchomości

549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

549 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania bezczynszowego w dzielnicy śródmieście. Mieszkanie dwupokojowe do najmu. Rozkład - salon z kuchnią - sypialnia - przedpokój - łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

27,78 zł/m²360 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Częstochowa, centrum, dąbrowskiego, lokal usługowy na wynajem. Lokal o powierzchni 360 m2 na parterze, w kamienicy w centrum miasta. Doskonały na siedzibę firmy, na hurtownię, magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. M ieszkanie dwupokojowe do najmu z balkonem ul. Szajnowicza-Iwanowa Rozkład - salon z kuchnią wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 490 zł30 m² 49,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie. Kuchnia wyposażona w agd. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, tysiąclecie. O mieszkaniu Lokal na 7 piętrze, 30 m2,składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

50,64 zł/m²78 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa, śródmieście, lokal usługowo-biurowy na wynajem. Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 78 m2, usytuowany w samym centrum miasta na parterze, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem Częstochowa, raków, al. Pokoju | 29 m | 1 piętro | osobna kuchnia Szukasz przytulnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem 2-pokojowy Apartament o powierzchni 45m zlokalizowany na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku na osiedlu Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

6 000 zł261 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia - hala produkcyjno-magazynowa czy usługowa w Częstochowie, dzielnica Tysiąclecie z bardzo dobry dojazdem do trasy dk! Oferuję wynajem nowoczesnej i funkcjonalnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł39 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 39,2m - komfort, bezpieczeństwo, wysoki standard | osiedle zamknięte 2 500 zł + czynsz ~310 zł + media(wg.liczników) | 1 miejsce parkingowe w garażu oraz komórka lokatorska (~5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli potrzebujecie Państwo wynająć mieszkanie na okres do 3 miesięcy, oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stary Rynek

Stare Miasto,Częstochowa

81,07 zł/m²17 m² 1 353 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w prestiżowej kamienicy w samym sercu Częstochowy przy ul. Stary Rynek 14f.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

35 zł/m²44 m² 1 558 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy, położony w nowoczesnym biurowcu blisko centrum. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń ( oba mają możliwość osobnego wejścia z korytarza ). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

29 zł/m²46 m² 1 334 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa, śródmieście, lokal do wynajęcia w centrum miasta. Do wynajęcia lokal na trzecim piętrze o powierzchni 46 m2. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

27,78 zł/m²360 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 150 zł34 m² 33,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna i w pełni umeblowana kawalerka do wynajęcia, idealna dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie jest funkcjonalnie zaprojektowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

30 zł/m²280 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 280 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Kazimierza 2b w Częstochowie. Cały parter do wyłącznej dyspozycji najemcy 280 m powierzchni użytkowej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kanał Kohna

Stare Miasto,Częstochowa

21,66 zł/m²404 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do Wynajęcia: lokal użytkowy tuż przy Galerii Jurajskiej. Bardzo dobra widoczność z drogi,- z parkingu galerii oraz z komunikacji miejskiej. Co jest w środku? Powierzchnia: 404.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w centrum Częstochowy - 40 m Oferuję przytulne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

73 zł/m²22 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokal na pietrze w budynku przy ul. Wodzickiego w Częstochowie. W cenie ogrzewanie,prąd i woda! lokalizacja;Wodzickiego 3,w budynku hurtowni Papirus,obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

35 zł/m²109 m² 3 815 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy, położony w nowoczesnym biurowcu blisko centrum. Lokal składa się z pięciu pomieszczeń oraz korytarza. Możliwość powiększenia lokalu o dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Parkitka, częstochowa Oferujemy na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

40 zł/m²23 m² 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy, położony w nowoczesnym biurowcu blisko centrum. Lokal składa się z dużego, jasnego pomieszczenia z klimatyzacją. Na każdym poziomie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Irzykowskiego

Raków,Częstochowa

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem przestronną, w pełni umeblowaną i wyposażoną kawalerkę, gotową do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie położone w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Nowy Apartament o powierzchni 55m zlokalizowany na trzecim piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

10 600 zł430 m² 24,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala 300 m2 + antresola ok 130 m.kw. Wysokość lokalu od 5m do 7,5m. Idealny na handel, usługi lub inną działalność. Ostatnio lokal przeznaczony był na hurtownię. Lokalizacja blisko trasy Warszawa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

33 zł/m²132 m² 4 356 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowany lokal znajduje się w centrum biurowym w atrakcyjnym miejscu sródmieścia Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej 26. Jest usytuowane przy skrzyżowaniu ul. Jasnogórskiej i al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, centrum, dąbrowskiego, lokal biurowy na wynajem. Lokal o powierzchni 40 m2 na pierwszym piętrze, po remoncie, w kamienicy w centrum miasta. Doskonały na siedzibę firmy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, przy ul. Skośnej w Częstochowie w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie składa się z: kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Szymanowskiego w Częstochowie, dzielnica Śródmieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

17 400 zł1 450 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana blisko trasy Warszawa-Katowice, o powierzchni 1450m.kw., wysokość ok 3,5m. Posiadamy w ofercie wiele powierzchni magazynowo-produkcyjnych do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

68,18 zł/m²22 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy w świetnym punkcie. Idealny pod biuro rachunkowe, gabinet medyczny czy inne usługi biurowe. Lokalizacja: lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

14 zł/m²330 m² 4 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale przeznaczone na biura, pokoje noclegowe, lekką produkcję, zlokalizowana blisko trasy Warszawa-Katowice, o łącznej powierzchni 330m.kw. Posiadamy w ofercie wiele powierzchni biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł39 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 39,2m - komfort, bezpieczeństwo, wysoki standard | osiedle zamknięte 2 500 zł + czynsz ~310 zł + media | 1 miejsce parkingowe w garażu oraz komórka lokatorska(~5m2) w cenie | 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35,23 zł/m²74 m² 2 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, kawia, lokal na wynajem. Oferujemy na wynajem lokal o pow. użytkowej 74,5 m2, zlokalizowany przy ul. Kawiej w Częstochowie. Nieruchomość składa się z jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Północ, 51 m , gotowe do wprowadzenia Na wynajem bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

13,75 zł/m²200 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealne na produkcję, usługi. Tuż przy wejściu są dwa pomieszczenia, które najbardziej nadają się na biura i można połączyć je w jedną przestrzeń. Pierwsze z nich ma wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stanisławy

Podjasnogórska,Częstochowa

18,10 zł/m²1 050 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Położony w cichej, spokojnej dzielnicy lokal na dużej działce, z możliwością przejazdu dużych pojazdów z naczepami (ruch okrężny), z opcją dodatkowego parkingu dla 40 pojazdó.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

75 zł/m²70 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokali biurowo-usługowych Rocha Center. Nowoczesny biurowiec usytuowany jest przy skrzyżowaniu ul. Św. Rocha i ul. Św Krzysztofa, w bezpośrednim sąsiedztwie nowego Sądu.