dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty wynajmu nieruchomości

540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

540 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny apartament dwupokojowy, położony w nowych blokach w dzielnicy Parkitka. Apartament bardzo przestronny, urządzony z materiałów najwyższej jakości. Wnętrza bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Grabówka,Częstochowa

25,33 zł/m²150 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu hali użytkowej zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Lubej 14. Cechy nieruchomości: powierzchnia ~ 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Częstochowa

Grabówka,Częstochowa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! Do wynajęcia hala murowana o powierzchni ok 60 mkw. Pomieszczenie posiada bramę wjazdową. W pomieszczeniach energia, woda, siła. Wymiary pomieszczenia 5,50 x 10,50. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu północ jedn.B przy ul.Michałowskiego.Piętro 1. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,północ jedn B,ul.Michałowskiego,punktowiec MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 700 zł46 m² 37,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 45,6 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Ostatni Grosz przy ulicy Równoległej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wały Dwernickiego

Częstochowa,śląskie

104 zł/m²24 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana

Częstochowa,śląskie

1 970 zł40 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz administracyjny zawarty w cenie mieszkania! Mieszkanie dla pary lub singla. Do wynajęcia nowe mieszkanie na ostatniej kondygnacji (2 piętro)i z lekkimi skosami, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Częstochowa

900 zł30 m² 29,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji - Częstochowa, śródmieście, al. Jana Pawła II. Agencja Nieruchomości wgn oferuje na wynajem przytulne mieszkanie typu M2 o powierzchni 30,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Raków,Częstochowa

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy Al. Wojska Polskiego w dzielnicy Raków. Powierzchnię mieszkania (50 m ) stanowią: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kawia

Stare Miasto,Częstochowa

25 zł/m²188 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, kawia, lokal na wynajem. Oferujemy na wynajem lokal o pow. użytkowej 188 m2, zlokalizowany przy ul. Kawiej w Częstochowie. Nieruchomość składa się z jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 000 zł10 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

Wolny od 16 stycznia. Dopiero po podpisaniu umowy z najemcą, zdejmujemy ogłoszenie. Na min. do 30 września 2026. Pokój do wynajęcia w odświeżonym mieszkaniu 57 m2. W mieszkaniu są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł59 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Śródmieście Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście , na 2. piętrze w bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Stare Miasto,Częstochowa

12,21 zł/m²106 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 106,45m zlokalizowany na parterze w kamienicy w sercu Częstochowy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 090 zł26 m² 41,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna, rozkładowa kawalerka przy ul. Broniewskiego 2, w pełni umeblowana i wyposażona, idealna dla singla lub pary ceniących wygodny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 970 zł40 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz w cenie! Czynsz do administracji pokrywa Właściciel. Najemca nie płaci wynagrodzenia do biura. Poszukujesz mieszkania w centrum Częstochowy, a w dodatku z klimatyzacją? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brzozowa

Wrzosowiak,Częstochowa

155,34 zł/m²10 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia niewielki lokal handlowy znajdujący się w Centrum Handlowo-Usługowym Jagiellończycy w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak. Lokal ma powierzchnię 10,30 mkw, wymiary 3x3,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w nowym bloku z ogródkiem w dzielnicy Parkitka. M ieszkanie dwupokojowe do najmu z parkingiem. Rozkład - salon z kuchnią - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

22 750 zł910 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 798 m²

DO wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna - 1000 m Oferujemy do wynajęcia murowaną, ocieploną halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 1000 m , wyposażoną w niepylącą podłogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Parkitka, częstochowa Oferujemy na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Lisiniec,Częstochowa

6 500 zł145 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, parterowego domu wolnostojącego położonego w Częstochowie przy ul. Wejherowskiej 17a (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł56 m² 31,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest atrakcyjnie położone trzypokojowe mieszkanie o pow 56 mkw w samym Centrum miasta przy ul Kilińskiego, położone na trzecim piętrze. Pod blokiem parking zamykany szlabanem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu na wynajem warsztat samochodowy położony w dzielnicy Raków o powierzchni 130 m2. Mechanika pojazdowa posiada swoją bazę klientów, którzy od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brzozowa

Parkitka,Częstochowa

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przestronne, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - Aleja Brzozowa, częstochowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

35 zł/m²63 m² 2 205 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy zlokalizowany przy ruchliwej ulicy, w dynamicznie rozwijającej się części przemysłowo-biurowej. Lokal wcześniej pełnił funkcję sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

1 250 zł44 m² 28,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, na ul Obrońców Westerplatte. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niebanalnego, bardzo przestronnego mieszkania położonego na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w samym Centrum Częstochowy. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pusta

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 090 zł22 m² 49,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pustej 20, idealna dla osób szukających spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do sklepów, parków handlowych i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia M2 - 31 m , ul. Westerplatte, częstochowa Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 5. piętrze wieżowca przy ul. Westerplatte w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

72,82 zł/m²206 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo Usługowy na parterze w nowym budynku wielorodzinnym przy ulicy Okulickiego, osiedle Parkitka w Częstochowie. Rynek pierwotny - do adaptacji pod pierwszego najemcę. Stan aktualny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

26,79 zł/m²56 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na Wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56m zlokalizowany na 1 piętrze w kamienicy w sercu Częstochowa przy Al. Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Nowy w pełni wyposażony Apartament o powierzchni 56 m2 z ogrodem o powierzchni 150 m2 przy ul. Mazowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Częstochowa

42,19 zł/m²64 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 64 m2 zlokalizowany w centrum miasta przy ul. Jasnogórskiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Częstochowa,śląskie

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajmu lokal o powierzchni 65 m2, na parterze przy ulicy Jana Pawła II w Częstochowie. W lokalu obecnie prowadzona jest działalność usługowa. Na powyższy metraż składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem urządzone M3 w nowoczesnym stylu o powierzchni 40m z garderobą. Apartament znajduje się na ulicy Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Plac Ignacego Daszyńskiego

Stare Miasto,Częstochowa

25 zł/m²34 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni 34m zlokalizowany przy Placu Daszyńskiego, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rybacka

Parkitka,Częstochowa

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dostępne od 15.01.2026r Do wynajęcia nowoczesny dom w prestiżowej dzielnicy Parkitka w Częstochowie, przy ul. Rybackiej. Dom o powierzchni użytkowej ok. 110 m , wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Śródmieście,Częstochowa

28 zł/m²450 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Prestiżowy lokal W budynku hotelu mercure - ścisłe centrum. Na wynajem nowoczesny lokal o powierzchni 450 m2, mieszczący się na poziomie - 1 Hotelu mercure w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

15 200 €4 000 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia produkcyjno-magazynowa o metrażu minimalnym ok. 4000mkw. W proponowanym parku dostępne jest więcej powierzchni - ok.16000 mkw. łącznie. Powierzchnia dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

1 550 zł52 m² 29,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, umeblowane, wykończone z dbałością o szczegóły mieszkanie na trzecim piętrze blisko Polo Marketu, siłowni, apteki, piekarni, kwiaciarni itp. Obszerny salon połączono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu przytulne mieszkanie położone w centrum miasta w okolicy Filharmonii, na pierwszym pietrze w wyremontowanej kamienicy. Wszystko nowe, zabudowa kuchenna, łazienka.