dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty wynajmu nieruchomości

549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

549 ogłoszeń

30 zł/m²95 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal w kamienicy w centrum Częstochowy. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, przedsionka i dodatkowej powierzchni magazynowej. Powierzchnia 95 mkw + 38 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

34,01 zł/m²80,87 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Neo Nieruchomości oferuje lokal użytkowy do wynajęcia w świetnej lokalizacji z dużą witryną. Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 80,87 m2 , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

71,64 zł/m²335 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe w budynku dworca kolejowego Częstochowa Stradom. Dworzec znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

/shorts/JDjGR5Rtj4U?is=Eztqv1_3nF8wx5PP Opis WOLNY OD 27 kwietnia Dopiero po podpisaniu umowy z najemcą, zdejmujemy ogłoszenie. Pokój do wynajęcia w odświeżonym mieszkaniu 57.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem najmu jest lokal handlowo - usługowy nr 1.39 o powierzchni ok. 53,00 m2 w modernizowanym dworcu klasy premium - Częstochowa. Lokal znajduje się na antresoli łączącej budynek.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 zł515 m² 18,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 515,7 m2, z opcją powiększenia powierzchni najmu o kolejne 500m2. Możliwość dostosowania metrażu oraz łączenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem | Parkitka | 55 m | parking Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 735 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz terenu do prowadzenia działalności, magazynowania, a może innego celu inwestycyjnego? Mamy idealną propozycję! Do wynajęcia działka o powierzchni ok. 1735 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²156,45 m² 10 169 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal o powierzchni 156,45 m2. Lokal mieści się w nowoczesnym i stylowym budynku z parkingiem podziemnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²60,50 m² 3 328 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem najmu jest lokal handlowo - usługowy nr 1.28 o powierzchni ok. 60,50 m2 w modernizowanym dworcu klasy premium - Częstochowa. Lokal znajduje się na antresoli łączącej budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3- pokojowe z balkonem o powierzchni 60m2 w dzielnicy Wrzosowiak na parterze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem na krótki termin nowoczesny i komfortowy apartament, idealny dla osób ceniących wygodę i elegancki styl. Apartament o powierzchni 84 m 2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajmu komfortowych lokali usługowych w nowoczesnym budynku z windą. Wszystkie lokale charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, posiadają klimatyzację oraz dostęp 24.

Szczegóły ogłoszenia

20,85 zł/m²551,50 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość wraz z budynkiem handlowo usługowym położona jest przy ul.Głównej 23. Bezpośrednie położenie przy dk46 gwarantuje bardzo dobrą dostępność komunikacyjną oraz ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - ścisłe centrum miasta, al. Nmp Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 40 m , zlokalizowany na parterze w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz rozpoznawalnej lokalizacji dla swojej firmy w Częstochowie? Do dyspozycji, nowoczesne i funkcjonalne lokale w nowo wybudowanym obiekcie przy ul. Jasnogórskiej 62 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²22 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy wynajem biur w wyremontowanym budynku biurowym przy ul. Równoległej 63a w Częstochowie. To doskonała okazja dla firm poszukujących wygodnej i dobrze zlokalizowanej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

34,54 zł/m²376,40 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia usługowy budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 376,40m2 zlokalizowany w dzielnicy Grabówka w Częstochowie. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesną bryłą.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²1 300 m² 27 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja | 1300 m w sercu Częstochowy idealne pod Twój biznes! Szukasz przestrzeni, która stanie się nową wizytówką Twojej firmy? Ten niezwykle funkcjonalny lokal użytkowy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł78,85 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (2 pokoje i kuchnia z salonem) o powierzchni 78,85m położone na 2 piętrze w kamienicy, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,42 m² 48,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (salon z aneksem kuchennym oraz dwa oddzielne pokoje) o powierzchni 63,5 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,20 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia) o powierzchni 41,2 m . Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku 3.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł555,19 m² 23,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia - hala produkcyjno-magazynowa czy usługowa w Częstochowie, dzielnica Tysiąclecie z bardzo dobry dojazdem do trasy dk1 Oferuję wynajem nowoczesnej i funkcjonalnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 ( 2 pokoje z kuchnią ) o powierzchni 43,40 m2 położone na parterze w bloku 4 piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w oficynie kamienicy, na parterze w pełni umeblowane i wyposażone idealne dla pracowników Lokal składa się z dużego umeblowanego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł85 m² 28,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku. W pełni wyposażona kuchnia z nowoczesnym sprzętem agd, duży, jasny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, północ, mieszkanie M3 na wynajem.! super oferta! Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 mkw zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Bacewicz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

16,93 zł/m²319 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalno-biurowego zlokalizowanego w sercu Częstochowy przy III Alei Najświętszej Maryi Panny 55. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

23 zł/m²105 m² 2 415 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Neo Nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia w centrum miasta. Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni 107,73 m2 , składający się z: - magazynu 55,86 m2 (szerokie drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

37,93 zł/m²116 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni użytkowej 116 m2 , zlokalizowany w przyziemiu odrestaurowanej kamienicy w Częstochowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

45,16 zł/m²88,58 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 88,58 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Częstochowy. To doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu przy ul. 3 maja w Częstochowie, bezpośrednio przy Parku Jasnogórskim, z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu komercyjnego o powierzchni 900 m , zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Jadwigi 112.

Szczegóły ogłoszenia

48,57 zł/m²35 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 35 m.kw.położony na parterze w centrum miasta w ok. ul. Kopernika. Wejście z chodnika. Przeznaczenie handlowe, gastronmiczne lub usługowe. Media: prąd jednofazowy, woda.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz lokalu w doskonałej lokalizacji. Lokal do wynajmu , z dużym potencjałem, idealne na biuro, w centrum miasta. Zlokalizowany przy ul Dąbrowskiego informacje - duży pokój - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tworzymy w centrum Częstochowy miejsce związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. W pasażu przy Aleja Najświętszej Maryi Panny powstaje przestrzeń, w której funkcjonują już.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia dom powierzchni 200 m2 położony w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska z Ogrodem. Możliwość wynajęcia piętra domu.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokali handlowo-usługowych przy samej Estakadzie w Częstochowie. Lokale znajdują się na ruchliwej ulicy tuż obok skrzyżowania Al. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

OD 5 maja. Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie. 23 m2 na parterze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony zachodniej ,brak balkon. Kuchnia.