dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Częstochowa

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom

Lisiniec,Częstochowa

6 300 zł250 m² 25,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Opis oferty Atrakcyjny dom w dzielnicy Lisniec , 5 wygodnych pokoi ,dwie duże łazienki ,dwie duże garderoby , kuchnia otwarta na salon, ogrzewanie gazowe i kominkowe ( parter) , garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:759 m²

Polecamy do sprzedaży okazały, dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy podjasnogórskiej idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności .Nieruchomość łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliżniaczej w Częstochowie, osiedle Tysiąclecia , przy ul.Ludmiły Marjańskiej 14. Dom w zabudowie bliżniaczej jest.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł160 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom Częstochowa Lisiniec - gotowy do zamieszkania. Dom w stanie dobrym / bardzo dobrym. Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez niniejszą stronę lub sms. Telefonów nie odbieram. Można też.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 190 000 zł183 m² 6 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witamy w miejscu, w którym zaczyna się nowy etap życia. Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny, położony w Witkowicach przy ul. Leśnej. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł120 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia przestronny dom idealny dla 6 pracowników, grupy znajomych lub rodziny. Szczegóły nieruchomości: koszty: dla pracowników media wliczone w cenę. Przy wynajmie dla rodziny lub innej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Dom wolnostojący w Częstochowie z dużą działką, zadbany i gotowy do zamieszkania. Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bardzo ładnego, zadbanego i w.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Tysiąclecie,Częstochowa

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję do wynajęcia, świeżo wyremontowany dom położony w dzielnicy Tysiąclecie niedaleko Centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w cichej i bezpiecznej okolicy willowej , idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowy dom | 110 m | 4 pokoje | działka narożna 700 m | Dźbów, częstochowa Przedstawiam nowy dom piętrowy, w którym masz wpływ na finalny standard wykończenia? Ta oferta daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł195 m² 3 584,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Dom na sprzedaż - 3790/m2 W cichej i spokojnej okolicy - przestronny, dwukondygnacyjny dom : ul. Makuszyńskiego 156, częstochowa. Wyobraź sobie przestrzeń, w której komfort łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł292 m² 3 934,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 286 m²

Woźniakowski Nieruchomości zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, eleganckiego domu, położonego w spokojnej i zielonej okolicy, z dużą działką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł330 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Częstochowa, podjasnogórska, ul. Ludwiki - na sprzedaż nowoczesny dom. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży nowoczesny piętrowy dom o powierzchni użytkowej 330m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

1 250 000 zł135 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Częstochowa - Stradom, luksusowy dom szeregowy na sprzedaż. Na sprzedaż elegancki i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego przy ul. Drogowców (agata, carrefour, tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media. Pełne podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:480 m²

Sprzedam działkę rod z domkiem drewnianym - Częstochowa, ul. Kusocińskiego (działki Sarenka ) Na sprzedaż działka rod zabudowana drewnianym domkiem o powierzchni ok. 35 m2, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł460 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 360 m²

Dom na działce inwestycyjnej z wz na halę handlową - Częstochowa, róg ul. Św. Rocha i ul Odrodzenia. Szukasz gotowego biznesu? A dodatkowo gruntu pod budowę hali magazynowo- handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł117,20 m² 5 545,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej wraz z garażem w bryle i ogrodem, znajdujący się w miejscowości Częstochowa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł156 m² 7 371,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej, położony w Częstochowie, w świetnej lokalizacji dzielnicy Tysiąclecia, przy ulicy Ludmiły Marjańskiej 10. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł170,87 m² 4 974,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 170,87 m , położony w jednej z najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, położony w dzielnicy Mirów, przy ul. Hektarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 799.000 tys. Strony świata :wschód, zachód, południe. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 000 zł176 m² 10 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom wraz z 3 - stanowiskowym warsztatem idealnym do prowadzenia działalności gospodarczej od zaraz (serwis samochodowy). Dom z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł190 m² 3 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Opis oferty Dom mieszkalny z obiektem na działalność i dochodowym najemcą sklepem Żabka! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i mieszkaniowym!.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł86,50 m² 12 658,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 86,50m2 zlokalizowany w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Mierosławskiego. Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł132 m² 5 674,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Sprzedam Nowy Dom Jednorodzinny w Stanie Deweloperskim + Dom wybudowany w 2025 roku o powierzchni użytkowej 109,73 m + poddasze, nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł112 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Marzysz o nowym domu w Częstochowie. Już dostępne nowo wybudowane domy w zasięgu twojej ręki. Szkoda Wam czasu na budowę domu ,a chcielibyście go wykończyć z własnym pomysłem.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł125 m² 8 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Przytulny dom do wprowadzenia na obrzeżach częstochowy - miejscowość biała ładnie zagospodarowana działka cicha I spokojna okolica dom tani W utrzymaniu ,założona fotowoltaika na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł131,95 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

0% - Opis nieruchomości: brak podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Częstochowie, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic - Parkitka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł360 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom bliźniak w bardzo dobrej lokalizacji w Częstochowie, dzielnica Lisiniec. Duża działka, wymiary to ok. 180 m x 26 m, powierzchnia: 4600 mkw. Możliwy wjazd z dwóch stron. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Częstochowa, lisiniec, ul. Tarnowska - dom z działką - sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi : - dom piętrowy z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł187 m² 4 192,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 737 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na działce ok 3737 m 784 000 zł Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej, kameralnej części Częstochowy przy ul. Komornickiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Północ Częstochowa prezentuje: - oferta 0% prowizji - - Na sprzedaż Dom Twoich Marzeń! Nieruchomość o powierzchni 220m , zlokalizowana w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł187 m² 3 737,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:581 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu jednorodzinny, wolnostojący dom wraz z dwoma garażami i pomieszczeniem gospodarczym, o powierzchni zabudowy 187 m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz nowego domu jednorodzinnego w Częstochowie. Dom w stanie developerskim do wykończenia we własnym stylu i pomyśle. Zlokalizowany w cichym spokojnym otoczeniu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł141 m² 2 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Cena dotyczy jednej sztuki. Lokalizacja: częstochowa ul. Skrzetuskiego/podbipięty, dzielnica Stradom. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Niepowtarzalna okazja! Dom na Lisińcu gotowy na Twoją historię lub. biznesowy sukces! Jeśli szukasz przestrzeni, wygody i stylu życia na najwyższym poziomie właśnie znalazłeś! - 260.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Zawodzie,Częstochowa

469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego (agata, carrefour, tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media. Pełne podpiwniczenie (kotłownia, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom jednorodzinny położony w spokojnej dzielnicy Grabówka, na działce o powierzchni 711 m , szerokiej około 20 metrów i powierzchni zabudowy 110.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem - dom po generalnym remoncie na działce 8000 m Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny, po generalnym remoncie, położony na imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł112 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Marzysz o nowym domu w Częstochowie. Już dostępne nowo wybudowane domy w zasięgu twojej ręki. Szkoda Wam czasu na budowę domu ,a chcielibyście mieć nowy dom i wykończyć go.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona szeregówka w kameralnej zabudowie w dzielnicy Połnoc Dom ma pow 126,85 mkw pow użytkowej z garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny.