dowolna

Domy na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży domów

326 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

326 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

179 900 zł80 m² 2 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mam dla Państwa świetną ofertę domu na sprzedaż w Częstochowie w dzielnicy Zawodzie. Dom położony w spokojnej okolicy. Działka o powierzchni 400m2. Dom o powierzchni 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

321 000 zł150 m² 2 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 996 m²

Dom do sprzedania W dzielnicy błeszno. Rezerwacja Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 109 m2 składający się z: budynek: nieruchomość wybudowana z cegły oraz pustaka, ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

219 999 zł110 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 110m2, działka 625m2. Dom znajduje się w Częstochowie, w dzielnicy Śródmieście. Jest to starszy dom do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

390 000 zł170 m² 2 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom wolno stojący o pow. 170 mkw w dzielnicy Stradom Składa się z 6 pokoi, kuchni, dwóch łazienek, powierzchnia działki: 510 m² komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

400 000 zł180 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 180mkw oraz działce 400mkw. Składa się z pięciu pokoi - na parterze dwa pokoje, kuchnia oraz wc, na piętrze trzy pokoje, kuchnia oraz łazienka. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

255 000 zł75 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom W sam raz dla ciebie! Mam dla panśtwa na sprzedaż atrakcyjną szeregówkę, zlokalizowana w dzielnicy Zawodzie. Dom o pow. ok. 75m2, podzielony na dwie kondygnacje, na parterze kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

229 900 zł220 m² 1 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 970 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, o powierzchni 220m2, działka 2970m2. Szerokość ok 11m2 w spokojnej dzielnicy Wyczerpy. Rok budowy 2007 rok, stan surowy otwarty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż dom o nowoczesnej architekturze w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej dzielnicy Parkitka. Dom ma powierzchnię całkowitą 180,83 mkw, pow. działki 410 mkw. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

330 000 zł225 m² 1 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mamy ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż, o powierzchni całkowitej 225m2 z dużą działka 1700m2 szerokość: 23m2 długość: 74m2 we Wrzosowej. Dom jest trzy poziomowy posiada pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kawodrza Górna

Kawodrza Górna,Częstochowa

380 000 zł197 m² 1 928,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Do sprzedaży dom w pięknej zielonej okolicy. Dom znajduje się w Częstochowie w dzielnicy Kawodrza. Jest to wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 197 m2 , użytkowej 126m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

1 350 000 zł366 m² 3 688,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedaży willa znajdująca się w dzielnicy Północ. Powierzchnia całkowita to 366 m2 , powierzchnia użytkowa to 330 m2 , działka ma powierzchnię 860 m2. Ogrodzenie jest murowane. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł81 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom szeregowy położony w dzielnicy Tysiąclecie w bliskim sąsiedztwie Śródmieścia. Na piętrze znajdują się 3 pokoje i łazienka. Na parterze znajduje się duży salon z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

239 000 zł65 m² 3 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom do sprzedania W częstochowie W dzielnicy stradom. 65 m2 Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 65 m2 składający się z: parter: trzy duże przestronne pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

287 000 zł107 m² 2 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż, o powierzchni 107m2, działka 267m2 w spokojnej dzielnicy Stradom. Znajduje się pięć pokoi, kuchnia, na dole wc natomiast na piętrze wanna, prysznic, wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 008 m²

Do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok 240 metrów kwadratowych położony na dużej ogrodzonej działce o pow. 1,3 ha w Gminie Żytno. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

595 000 zł300 m² 1 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom wolnostojący położony w Dzielnicy Stradom na działce 1050 m2. Składa się z parteru, piętra i piwnicy. Powierzchnia mieszkalna domu: 300 m2. Na poziomie (1)jest ganek , wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Stradom,Częstochowa

174 900 zł85 m² 2 058 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Lokal mieszkalny do sprzedania na stradomiu. o powierzchni 61 m2. Parter: duży pokój o wymiarze: 25m2, kuchni: 17,70m2, łazienka: 4,10m2, przedpokój: 5,5m2, ganek 5,30m2 oraz piwnica: 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

550 000 zł250 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu świetny dom znajdujący się w miejscowości Wierzchowisko, koło Częstochowy. Metraż domu to aż 250 m2. Nowy Dom jednorodzinny z garażem (dwustanowiskowym), parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

260 000 zł120 m² 2 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Mamy do zaoferowania Państwu piękny nowy dom z działką o powierzchni 860m2. Dom do własnej aranżacji w stanie surowym. Powierzchnia domu to 120m2, składający się z pięciu pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

275 000 zł135 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:584 m²

Na sprzedaż bardzo ładny jednorodzinny o pow. całkowitej 120 mkw do zamieszkania w dzielnicy Zawodzie!. Dom parterowy z poddaszem składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wyczerpy-Aniołów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

169 000 zł100 m² 1 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom do sprzedania W dzielnicy wyczerpy W częstochowie. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 60 m2 składający się z: parter: dwa pokoje, kotłownia. Strych: do adaptacji. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyczerpy-Aniołów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

85 000 zł50 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 560 m2 w dzielnicy Wyczerpy. Na działce stoi dom do rozbiórki o powierzchni 50m2. Działka budowlana. Kanalizacja w ulicy. Na działce szambo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

329 000 zł235 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Bliźniak W stanie surowym zamkniętym. DO sprzedania W dzielnicy stradom W częstochowie. 235 m2 Bliźniak o powierzchni użytkowej ok 168 m2 składający się z: budynek: odbiór budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Stradom,Częstochowa

340 000 zł116 m² 2 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu nowoczesny bliźniak deweloperski na sprzedaż, o powierzchni 116m2, powierzchnia garażowa 18m2. Działka 250m2 w spokojnej dzielnicy Stradom. Rok budowy 2016r. Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

399 990 zł220 m² 1 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:948 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, o powierzchni użytkowej 180m2, całkowitej 220m2 działka 948m2 w spokojnej dzielnicy Zawodzie. Dom Z możliwością prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

699 000 zł270 m² 2 588,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Atrakcyjna oferta!nowa Niższa Cena! Nieruchomość ze względu na lokalizację bardzo dobrze nadaje się pod działalność gospodarczą.! Do sprzedaży przestronny dom o powierzchni całkowitej 270 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

370 000 zł180 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta! cena do negocjacji! Dom na sprzedaż na działalność gospodarczą. Do sprzedaży atrakcyjny dom usytuowany w dzielnicy Ostatni Grosz. Jest to wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

378 000 zł172 m² 2 197,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do sprzedania segment o pow. całkowitej 172 mkw i pow. użytkowej 108 mkw, na działce o pow. 315mkw. Składa się z parteru, piętra i piwnic. Na parterze znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

200 000 zł240 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny o powierzchni całkowitej 240 mkw. Dom jest w stanie surowym otwartym. Na parterze znajduje się pokój dzienny, kuchnia z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

360 000 zł158 m² 2 278,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż bardzo ładny domek szeregowy w stanie deweloperskim o pow. 140 mkw na działce o pow. 158 mkw na Stradomiu. Na parterze jest salon, kuchnia, łazienka, oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wyczerpy Górne

Wyczerpy Górne,Częstochowa

349 000 zł136 m² 2 566,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowoczesny dom bliźniak w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Wyczerpy Górne. Powierzchnia całkowita ma 136 m2 a działka 420 m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

880 000 zł400 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży atrakcyjna kamienica znajdująca się w świetnej lokalizacji w samym centrum miasta Częstochowy. Powierzchnia całkowita kamienicy to 400 m2 , powierzchnia użytkowa to 350 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

620 000 zł180 m² 3 434,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom o nowoczesnej architekturze w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej dzielnicy Parkitka. Dom ma powierzchnię całkowitą 180,50 mkw, pow. działki 450 mkw. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

280 000 zł173 m² 1 618,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na sprzedaż bardzo ładny bliźniak w stanie surowym zamkniętym o pow. 173 mkw na działce o pow. 423mkw na Północy. Dom składa się z parteru, pietra oraz piwnicy. Na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

344 000 zł160 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o pow. całkowitej 160 mkw na działce o pow. 700 mkw na Lisińcu. Na parterze jest salon, kuchnia, toaleta, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Na sprzedaż atrakcyjny budynek mieszkalno - handlowy na Wyczerpach. Budynek o pow. 300mkw składający się z parteru i piętra. Na parterze znajdują się 3 pomieszczenia, łazienka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

1 350 000 zł366 m² 3 688,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

699 000 zł330 m² 2 118,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom jednorodzinny w dzielnicy Lisiniec. Pow. całkowita 330 mkw, działka 1000 mkw. Dom składa się z przyziemia, pierwszego piętra i poddasza. W przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Raków

Raków,Częstochowa

265 000 zł240 m² 1 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Do sprzedaży atrakcyjna kamienica znajdująca się w dzielnicy Raków. Powierzchnia użytkowa kamienicy to 240 m2 , działka ma 733 m2. Kamienica składa się z parteru i pierwszego piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

620 000 zł180 m² 3 434,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²