dowolna

Domy na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży domów

327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

327 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

620 000 zł180 m² 3 434,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom o nowoczesnej architekturze w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej dzielnicy Parkitka. Dom ma powierzchnię całkowitą 180,50 mkw, pow. działki 450 mkw. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

620 000 zł180 m² 3 434,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

870 000 zł320 m² 2 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż luksusowy dom wolnostojący na Stradomiu. Dom ma powierzchnię 320 m2,działka 907 m2. Na parterze znajduje się pokój, łazienka oraz kotłownia. Na piętrze jest salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż bardzo ładny, komfortowy dom jednorodzinny na Zawodziu. Jego powierzchnia całkowita wynosi 220 mkw., natomiast działka na której jest położony ma 1300 mkw. Dom składa się z parteru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

140 000 zł65 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Dźbów. Dom o pow. użytkowej 65 mkw, na działce 1400. Składa się z pokoju, kuchni , łazienki, wiatrołapu. Dom został zbudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

260 000 zł156 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Na sprzedaż bardzo ładny bliźniak w stanie surowym zamkniętym o pow. 156 mkw na działce o pow. 401 mkw na Północy. Na parterze jest salon, kuchnia, toaleta, garderoba oraz garaż. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przytulny jednorodzinny dom o pow. całkowitej 100 mkw na działce 500 mkw w dzielnicy Stradom!. Dom parterowy z poddaszem, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

950 000 zł1 143 m² 831,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:60

 

Powierzchnia działki:1 459 m²

Częstochowa Do sprzedaży kamienica w Śródmieściu Częstochowy, 3-kondygnacyjna, podpiwniczona. 30 lokali o łącznej pow. użytkowej 1142,73m2. Ok. 57% powierzchni jest wynajęta. Dodatkowo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

599 000 zł174 m² 3 442,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:609 m²

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny z garażem, dwukondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej w dzielnicy Lisiniec. Dom ma powierzchnię użytkową 148,3 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

550 000 zł400 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa niższa cena! atrakcyjna oferta! Na sprzedaż bardzo ładny, komfortowy dom jednorodzinny na Lisińcu. Jego powierzchnia całkowita wynosi 400 mkw., użytkowa 300 mkw., natomiast działka na której jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Orlicz-Dreszera

Parkitka,Częstochowa

539 000 zł136 m² 3 974,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Posiadam do sprzedania szeregówkę w bardzo atrakcyjnym, zacisznym miejscu a zarazem w pobliżu Centrum, na ul. Orlicz-Dreszera (boczna od Sikorskiego). Oddana do użytkowania w 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:643 m²

Dom jednorodzinny w bardzo spokojnej,cichej dzielnicy. Składa się z 3pokoi,kuchni,2łazienek. Łazienki w płytkach nowszego typu,na ścianach w pokojach gipsówki,w przedpokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący o pow. 150 mkw na działce 2028mkw. Dom składa się z parteru, piętra i piwnic. Na parterze znajduje się sklep o pow. 75 mkw. Na piętrze dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

600 000 zł174 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:609 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 299 000 zł400 m² 3 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży kamienica znajdująca się w świetnej lokalizacji w samym centrum miasta Częstochowy. Powierzchnia całkowita kamienicy to 400 m2 , powierzchnia użytkowa to 350 m2 , działka ma 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Parkitka. Powierzchnia całkowita135 m2 , powierzchni użytkowej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

169 900 zł90 m² 1 887,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż przytulny jednorodzinny dom o pow. całkowitej 90 mkw na działce 553 mkw w dzielnicy Stradom!. Dom parterowy składa się z dwóch dużych pokoi, jednego małego, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 199 000 zł400 m² 2 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Atrakcyjna Oferta! Do sprzedaży kamienica znajdująca się w świetnej lokalizacji w samym centrum miasta Częstochowy. Powierzchnia całkowita kamienicy to 400 m2 , powierzchnia użytkowa to 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

449 000 zł135 m² 3 325,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Parkitka - Tysiąclecie. Powierzchnia całkowita135 m2 , powierzchni użytkowej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący na Wyczerpach Górnych o powierzchni 150 mkw. Znajduje się on na działce o powierzchni 2990 mkw. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

319 000 zł100 m² 3 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom z warsztatami/magazynami/działalność Częstochowa Witam Państwa. Mam do sprzedania dom 100m2 z pomieszczeniami gospodarczymi ponad 100m2, które mogą zostać wykorzystane na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

340 000 zł160 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż bardzo ładny bliźniak w stanie deweloperskim o pow. 160 mkw na działce o pow. 330 mkw na Stradomiu. Na parterze jest salon, kuchnia, toaleta, wiatrołap oraz garaż. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

375 000 zł145 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Na sprzedaż bardzo ładny bliźniak w stanie deweloperskim o pow. 145 mkw na działce o pow. 325 mkw na Stradomiu. Na parterze jest salon, kuchnia, wc, kotłownia oraz garaż. Na pietrze są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

340 000 zł160 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż bardzo ładny bliźniak w stanie deweloperskim o pow. całkowitej 160 mkw na działce o pow. 430 mkw na Stradomiu. Na parterze jest salon, kuchnia, toaleta, wiatrołap oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

130 000 zł145 m² 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Do sprzedaży ładny domek o powierzchni 145 m2. Powierzchnia działki to 631 m2. Na parterze znajduje się pokój, kuchnia, łazienka, kotłownia wiatrołap Na piętrze trzy pokoje. Okna są z pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

450 000 zł260 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący znajdujący się w Blachowni. Powierzchnia całkowita domu to 260 m2 , powierzchnia użytkowa to 180 m2 , działka ma powierzchnie 1000 m2. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

310 000 zł173 m² 1 791,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na sprzedaż bardzo ładny bliźniak w stanie surowym zamkniętym o pow. 173 mkw na działce o pow. 423mkw na Północy. Dom składa się z parteru, pietra oraz piwnicy. Na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

280 000 zł156 m² 1 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Dźbów. Dom o pow. całkowitej 120mkw, na działce 1400. Składa się z pokoju, kuchni , łazienki, wiatrołapu. Dom został zbudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

245 000 zł100 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:255 m²

Do sprzedania mały domek jednorodzinny.3 pokoje, kuchnia, hol oraz łazienka o łącznej powierzchni ok.90m2.Mieszkanie czyste i zadbane, kuchnia łazienka oraz hol wyłożone płytkami natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

350 000 zł204 m² 1 715,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 460 m²

Dom jednorodzinny położony w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. Dom składa się z parteru i piętra, rozbudowany w latach 90-ych. Posadowiony na działce o powierzchni 3460.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

650 000 zł213 m² 3 051,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 440 m²

Nieruchomość skierowana dla ludzi szukających pomysłu na życie! Dom mieszkalny wraz z czynnie działającą piekarnią! na obrzeżach Częstochowy, na działce o pow.10440m2 szer.20. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

635 000 zł612 m² 1 037,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Do sprzedania 100% udziałow w kamienicy w dzielnicy Trzech Wieszczów. Trzy kondygnacje.Działka 1000m.kw.Powierzchnia uzżtkowa 612 m.kw. m.kw. Kamienica obejmuje 16 lokali mieszkalnych. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:796 m²

Całkowicie podpiwniczony, piętrowy dom jednorodzonny w dzielnicy Zawodzie. Wybudowany z cegły w latach 1962-63. Stropodach kryty papą. Piękna , kształtna działka. Parter : pokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:484 m²

Oferta skierowana dla dwóch rodzin! lub możliwość zagospodarowania drugiego bliźniaka na działalność dwa Bliźniaki w dzielnicy Zacisze! na działce 484m2. Powierzchnia użytkowa każdego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Północ

Północ,Częstochowa

255 000 zł200 m² 1 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:760 m²

Opis oferty Połowa bliźniaka o pow. użytkowej 150 mkw ,parterowy , całkowicie podpiwniczony z poddaszem użytkowym- stan surowy zamknięty. Zbudowany z max-a, cegły , ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

795 000 zł349 m² 2 277,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Opis oferty Oferujemy do sprzedania komfortowy dom atrakcyjnie zlokalizowany na działce o powierzchni 1191mkw, wybudowany w 2000r , po generalnym remoncie w 2013r o powierzchni użytkowej.