dowolna

Domy na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży domów

326 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

326 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

760 000 zł365 m² 2 082,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:725 m²

Bardzo ładny i nowoczesny dom w wysokim standardzie -o powierzchni całkowitej 365 m2 oraz -powierzchni użytkowej 329 m2 solidnie wykonanay , w technologi tradycyjne. -Dom o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Północ

Północ,Częstochowa

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Opis oferty :dom wolno stojący w dzielnicy Pólnoc wybudowany w 1998 roku , parterowy z poddaszem użytkowym 6 pokojowy , 2 łazienki , 2 toalety , kuchnia. Podpiwniczony w całości(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

499 000 zł134 m² 3 718,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:287 m²

Dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Tysiąclecie Parkitka w stanie surowym zamkniętym. Segment zewnętrzny - większa działka. Tynki zewnętrzne z izolacją termiczną wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

420 000 zł96 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:219 m²

Opis oferty Atrakcyjny segment starannie wykończony , zlokalizowany w cichym i spokojnym miejscu, z zagospodarowana działką .Kuchnia kompletnie urzadzona i wyposażona w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

245 000 zł110 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:816 m²

Opis oferty Budynek na wyjątkowo pięknej działce,doskonała lokalizacja.Budynek po modernizacji i razbudowie może stać się pełnowartościowym domem mieszkalnym (przygotowany do nadbudowy). zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

850 000 zł196 m² 4 336,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:915 m²

Dom parterowy z 2002r Dom składa sie z 3 części : 1. pokój dzienny połączony z jadalnią(kominek) i kuchnią na zasadzie otwartej przestrzeni oraz łazienka ( duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Północ

Północ,Częstochowa

440 000 zł216 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:639 m²

Dom mieszkalny w zabudowie bliżniaczej w dzielnicy Pólnoc na dużej pow.639mkw zagospodarowanej działce. Spokojne miejsce. Dobry dojazd.Pełne uzbrojenie. Pomieszczenia w piwnicy : piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

300 000 zł240 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 626 m²

Opis oferty Dom w dzielnicy Gnaszyn,może być dla dwóch rodzin.Wielkim atutem nieruchomości jest piękna działka o szerokości do 40m.Część domu w trakcie remontu. Po cztery pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

850 007 zł250 m² 3 400,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:895 m²

Dom jednorodzinny położony na Grabówce na zagospodarowanej działce w wyjatkowo spokojnym miejscu. Podpiwniczony z dwoma garażami. Uwaga! Na posesji dodatkowo posadowiony jest nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

450 000 zł134 m² 3 358,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:168 m²

Opis oferty Dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Tysiąclecie Parkitka w stanie surowym zamkniętym. Tynki zewnętrzne z izolacją termiczną wykończone. Media wprowadzone do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 562 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : 3 pomieszczenia i kotłownia , piec gazowy i na ekogroszek Pomieszczenia na parterze : kuchnia , jadalnia , salon , wc Pomieszczenia na piętrze :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

430 000 zł174 m² 2 471,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:193 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : pomieszczenia gospodarcze, piec dwufukcyjny Pomieszczenia na parterze : wiatrołap., hol , kuchnia , toaleta salon z wyjściem na taras i działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania posiadłość zlokalizowana w podjasnogórskim osiedlu. Wyróżnia się oryginalnoością, funkcjonalnością i starannością wykonania. W skład posiadłości wchodzą-dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

5 999 000 zł1 096 m² 5 473,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Budynek z XiX w wpisany w rejestr zabytków. Zadbany - cyklicznie poddawany remontom. Wymieniono stropy , stolarka okienna , dzrwi wejściowe do lokali ,remont elewacji , piwnic , kominów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

900 000 zł716 m² 1 256,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

Do sprzedaży trzy sąsiadujące kamienice o funkcji mieszkalnej oraz budynek gospodarczy, murowany w centrum miasta na działce o pow. 1308 mkw. Sprzedaż 100% udziałów. 1. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

890 000 zł292 m² 3 047,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Nowa niższa cena! Możliwość zamiany na mały dom! Nowoczesny niepodpiwniczony dom jednorodzinny .Działka zagospodarowana. Pow. użytkowa 212,50m.kw : parter - 131,50 oraz poddasze - 81 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

260 000 zł120 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:377 m²

Kamienica w Śródmieściu o powierzchni 180m2 w tym mieszkalnej ok.120m2 , komercyjnej 60m2 , na narożnej działce 377m2. Całkowicie podpiwniczona. Część komercyjną stanowi powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Atrakcyjny dom W dzielnicy bugaj z 2008r! Parter z poddaszem ostatnia kondygnacja strych nieużytkowy do wykorzystania na cele gospodarcze. Powierzchnia użytkowa 145m2 , działka 1100m2 szer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wręczycka

Lisiniec,Częstochowa

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom jednorodzinny przy drodze wylotowej ( ok. ul. Rocha i Wręczyckiej) do zamieszkania lub ze względu na położenie do wykorzystania na cele handlowe, usługowe itp. itp. Parter domu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

420 000 zł88 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : 2 izby Pomieszczenia na parterze : 2 pokoje przedpokoj , wc ,kuchnia Pomieszczenia na piętrze : Pomieszczenia na poddaszu : 1 izba zmiana 2016-11-02

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł90 m² 3 318,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do sprzedaży mamy parter domu (niezależna księga wieczysta)w centrum miasta-3pokoje 90mkw plus garaż. Piwnice Z wejściem Z ulicy do wykorzystania komercyjnego! Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

610 000 zł180 m² 3 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:306 m²

Kamienica w ok. placu Daszyńskiego. Parter powierzchnia handlowa z witrynami. Piętro powierzchnia biurowa lub mieszklana. Budynek podpiwniczony. Na podwórzu budynek do wykorzystania na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

650 000 zł151 m² 4 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:405 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : Pomieszczenia na parterze : przedpokój , wc , salon , połączony z jadalnia , kuchnia otwarta , śpiżarnia Pomieszczenia na piętrze : duża łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

610 000 zł240 m² 2 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Nieruchomość idealna do zamieszkania i prowadzenia działalności! Nieruchomość mieszkalno usługowa w dzielnicy Dźbów! o powierzchni 840m2 na działce 1296m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

920 000 zł473 m² 1 945,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Polecamy do sprzedaży dom do zamieszkania położony w dzielnicy Lisiniec. Działka o powierzchni 1064m2, powierzchnia całkowita budynku to 473m2, użytkowa 376m2, powierzchnia zabudowy 222m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

750 000 zł400 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 771 m²

Zmodernizowany w 2007 roku, wykończony wysokiej jakości materiałami piętrowy dom z poddaszem użytkowym. Na posesji zlokalizowane są pomieszczenia komercyjne - magazynowe i warsztatowe ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

540 000 zł115 m² 4 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy , nowoczesny dom w dzielnicy Zawodzie. Położony w spokojnym miejscu przy asfaltowej ulicy. Wszystkie media. Pomieszczenia na parterze : duży salon z wyjściem na taras , częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

490 000 zł240 m² 2 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:642 m²

Opis oferty Do sprzedania nowy 2015 r data wykończenia do stanu deweloperskiego dom położony przy asfaltowej ulicy z narożną działką ,z doskonałym dojazdem do centrum miasta. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

do sprzedaży dom w dzielnicy Kiedrzyn, o powierzchni użytkowej 160m2 na pięknej działce 1484m2 szer 24m. Dom piętrowy kryty dachówką blaszaną, całkowicie podpiwniczony ( 4 pomieszczenia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

630 000 zł360 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:508 m²

Tysiąclecie -do sprzedaży dom jednorodzinny na działce o pow. 508mkw. Dom został wybudowany w 1994r. Ocieplony styropianem. Ogrzewanie gazowe i na eko-groszek Podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

390 000 zł240 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:677 m²

Opis oferty Dom w dzielnicy Kolonia Grabówka, w niedalekim sąsiedztwie szpitala Parkitka. Budynek aktualnie pełni rolę dwurodzinnego ze wspólnym wejściem, ale w każdej chwili można to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

425 000 zł220 m² 1 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:948 m²

Opis oferty Polecamy duży wygodny dom do zamieszkania z możliwościa prowadzenia działalności. Powierzchnia całkowita 220 mkw, użytkowej 180mkw.Nieruchomośc usytuowana jest prze ulicy asfaltowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

605 000 zł291 m² 2 078,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy bliźniak (1 2) do częściowego wykończenia wnętrz budowany z porotermu o pow. całkowitej 291,09 mkw i użytkowej 203,83 mkw. na działce o pow. 600 mkw. Ogrodzenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 440 000 zł1 200 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Do sprzedaży dwie sąsiadujące ze sobą kamienice w centrum o łącznej powierzchni ok 1200mkw obejmujące 26 lokali mieszkalnych w tym 16 wynajętych a 10 wolnych oraz dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Opis oferty Dom z przełomu lat 70-80 na dużej działce. Ogrodzony.Wszystkie media. Pomieszczenia w piwnicy : częściowo podpiwniczony - piwnice gospodarcze. Pomieszczenia na parterze : kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

420 000 zł133 m² 3 165,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:291 m²

Opis oferty Dom jednorodzianny w zabudowie szergowej w dzielnicy Parkitka o pow. całkowitej ( z garażem) - 132,70 m.kw. Parter: część dzienna z salonem, jadalnią oraz pokojem ,.