dowolna

Domy na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży domów

326 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

326 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piastowska

Stradom,Częstochowa

480 000 zł656 m² 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

Oferujemy do sprzedania kamienicę w Częstochowie przy ulicy Piastowskiej. Kamienica ma 2 kondygnacje, w całości podpiwniczona, strych może zostać przerobiony na mieszkalny - wystarczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dąbie

Dąbie,Częstochowa

265 000 zł225 m² 1 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Dąbiu. Dom o pow. całkowitej 225 mkw składający się z parteru i piętra. Na parterze znajduje się kuchnia, 1 pokój, łazienka z wanną. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

750 000 zł252 m² 2 976,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom szeregowy o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Podjasnogórskiej. Dom w stanie deweloperskim z piecem gazowym. Dom o pow. całkowitej 220mkw na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom jednorodzinny w dzielnicy Błeszno. Pow. użytkowa 90 mkw, działka 368 mkw. Dom składa się z parteru i piętra. Na parterze jest salon, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym, Wyczerpy Górne

Wyczerpy Górne,Częstochowa

230 000 zł220 m² 1 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do sprzedaży dom typu bliźniak , znajdujący się w dzielnicy Wyczerpy - Aniołów. Dom jest w stanie surowym otwartym. Powierzchnia użytkowa to 220 m2 , działka ma powierzchnię 2300 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

849 000 zł292 m² 2 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 091 m²

Dom bliźniak Wrzosowa o łącznej powierzchni użytkowej 398,7 m2 stanowiący dwa odrębne mieszkania. Budynek dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem. Dom wykonany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dzielnicy Bór Wypalanki (błeszno) na działce 675 m2. Składa się z parteru, piętra i piwnicy. Powierzchnia mieszkalna domu: 150 m2 całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gnaszyn Dolny

Gnaszyn Dolny,Częstochowa

300 000 zł240 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 110 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Gnaszyn Dolny o pow. 240 mkw, i działce 4110 mkw. W domu na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchnia i dwie łazienki. Na poddaszu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

300 000 zł198 m² 1 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do sprzedaży atrakcyjny jednorodzinny dom o powierzchni 198 m2 , działka ma 440 m2 Dom składa się z parteru i piętra. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, łazienka, garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

360 000 zł172 m² 2 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do sprzedania segment o pow. całkowitej 172 mkw i pow. użytkowej 108 mkw, na działce o pow. 315mkw. Składa się z parteru, piętra i piwnic. Na parterze znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

395 000 zł150 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m2 , powierzchnia całkowita to 150 m2 działka ma powierzchnię 875 m2. dom jest usytuowany w cichej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

420 000 zł406 m² 1 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjny dom w dzielnicy Lisiniec. Dom ma powierzchnię 132 m2,działka 406 m2. Składa się z parteru i piętra. Na parterze znajduje się kuchnia, duży salon , pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mirów

Mirów,Częstochowa

449 000 zł400 m² 1 122,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Do sprzedaży piękny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 400 m2 , powierzchnia użytkowa to 184 m2 , działka ma 1411 m2 w cichej , zielonej , spokojnej dzielnicy Mirów. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

279 000 zł70 m² 3 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedaży atrakcyjny dom parterowy o powierzchni 70 m2. Działka ma powierzchnię 500 m2 , znajduje się on w cichej , spokojnej dzielnicy Częstochowy Błeszno. Okna są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kawodrza Górna

Kawodrza Górna,Częstochowa

370 000 zł197 m² 1 878,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Do sprzedaży dom w pięknej zielonej okolicy. Dom znajduje się w Częstochowie w dzielnicy Kawodrza. Jest to wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 197 m2 , użytkowej 126m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

325 000 zł159 m² 2 044,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Na sprzedaż bardzo ładny bliźniak w stanie surowym zamkniętym o pow. 159 mkw na działce o pow. 439 mkw na Grabówce. Na parterze jest salon, kuchnia, toaleta, kotłownia oraz garaż. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

395 000 zł220 m² 1 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o pow. całkowitej 220 mkw na działce o pow. 830 mkw na Grabówce. Na parterze jest salon, aneks kuchenny, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kawodrza Dolna

Kawodrza Dolna,Częstochowa

580 000 zł191 m² 3 036,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 191 m2. Działka ma powierzchnię 913 m2 , znajduje się on w cichej , spokojnej dzielnicy Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

185 000 zł222 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Okazja! nowa niższa cena! Do sprzedaży dom w spokojnej i zielonej dzielnicy Częstochowy na Stradomiu. Jest to jednorodzinny dom o powierzchni całkowitej 222 m2 , powierzchnia użytkowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

320 000 zł320 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dwa domy a Starym Błesznie, jeden jest z 1963r, drugi z 1980 r. Domy znajdują się na działce o pow. 2030 mkw, pow. pierwszego domu to 240 mkw, drugiego 80 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kuźnica

Kuźnica,Częstochowa

219 000 zł90 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:16 480 m²

Dom jednorodzinny, parterowy o powierzchni 80m2 w dzielnicy Kużnica położony na działce o powierzchni 1ha6480 m2. Wybudowany na przełomie 1964 roku z cegły,kamienia. Na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jesienna

Błeszno,Częstochowa

649 000 zł220 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 996 m²

Dom przy ulicy Jesiennej wraz z zabudowaniami. Oprócz piętrowego domu na posesji znajdują się stary dom oraz pomieszczenia magazynowe. Dom można przystosować pod biura. Część posesji położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mirów

Mirów,Częstochowa

420 000 zł400 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

830 000 zł220 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom 220 m2 + 70 m2 strych w Częstochowie. Dom jest zbudowany w nowej części prestiżowej dzielnicy Częstochowy. Położony w cichym miejscu w pobliżu lasu. Rok budowy - 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

370 000 zł220 m² 1 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do sprzedania oferujemy Państwu nowy dom (do wykończenia tynki wew, instalacje, ogrzewanie) spokojna, bezpieczna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Szeroki wjazd bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

430 000 zł210 m² 2 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy Państwu piętrowy dom o łącznej pow. ok 210 m2 (3 kondygnacje) w całości podpiwniczony + budynki gospodarcze. Ogrzewanie: piec ekogroszek. Parter: kuchnia, łazienka, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gnaszyn Górny

Gnaszyn Górny,Częstochowa

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni 200 m kwadratowych z podpiwniczeniem i dużym strychem.Dom posiada trzy pokoje,dwa na pierwszym i jeden na drugim poziomie.Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

215 000 zł100 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:993 m²

Dom jednorodzinny, parterowy o powierzchni 100m2 w dzielnicy Stradom położony na działce o powierzchni 993m2. Wybudowany na przełomie 1959/1960 roku z cegły,kamienia. Na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

490 000 zł145 m² 3 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny z garażem, dwukondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię całkowitą 145 mkw, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

760 000 zł303 m² 2 508,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do sprzedaży ekskluzywna willa w pięknej okolicy. Jest to wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 303 m2 , działka ma powierzchnię 1150 m2 , szerokość działki to 44 m . Ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny z garażem, dwukondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię całkowitą 140 mkw, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

489 000 zł140 m² 3 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na Parkitce. Dom o pow. całkowitej 140mkw, na działce o pow. 278mkw. Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na salon i jadalnię, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

570 000 zł155 m² 3 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom w Kiedrzynie o pow 155 mkw i działce 3000 mkw. W domu na parterze znajdują się 2 pokoje, salon, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia. Pokoje przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

570 000 zł127 m² 4 488,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Na sprzedaż bardzo ładna szeregówka w dzielnicy Parkitka. Dom ma pow. 127 mkw , działka 275 mkw. Składa się z parteru i poddasza. Na parterze znajduje się salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

670 000 zł323 m² 2 074,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:882 m²

Do sprzedaży piękny, dwupiętrowy dom o powierzchni całkowitej 322,90 m2 na Błesznie. Powierzchnia działki to 882 m2. Na pierwszym piętrze znajduje się salon,kuchnia,łazienka osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

419 000 zł135 m² 3 103,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Parkitka. Powierzchnia całkowita135 m2 , powierzchni użytkowej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

380 000 zł298 m² 1 275,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Do sprzedaży ładny dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej z wbudowanym garażem w dzielnicy Tysiąclecie o powierzchni 298m2. W 2014r. została wymieniona cała instalacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:368 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Północ

Północ,Częstochowa

680 000 zł242 m² 2 813,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący o pow. 241,7 mkw na działce o pow. 727mkw w dzielnicy Północ. Dom składa się z parteru oraz poddasza. Na parterze znajduje się: salon: 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

1 000 000 zł284 m² 3 521,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:798 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 798 m2 zabudowana dwoma domami mieszkalnymi, połozona w spokojnej okolicy , w sąsiedztwie osiedle domów jednorodzinnych. Jeden dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 299 000 zł220 m² 5 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 500 m²

Do sprzedaży niepowtarzalna posiadłość położona na obrzeżach Częstochowy. Nieruchomość składa się z: ponad 1,5 ha w pełni zagospodarowanej działki, 2 stawów hodowlanych oraz dwóch domów.