dowolna

Domy umeblowane Częstochowa - Oferty sprzedaży i wynajmu

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

400 000 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:143 m²

Przytulny dom bliźniak częstochowa wyczerpy-aniołów Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:778 m²

Neo Nieruchomości prezentuje komfortowy dom z garażem w dzielnicy Zawodzie-Dąbie. Jeśli szukasz domu, do którego możesz wejść bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł227,20 m² 3 956,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 120 m²

Dom wśród zieleni i ciszy - idealny dla rodziny szukającej spokoju i przestrzeni To dom dla ceniących sobie poranki z kawą na tarasie, wśród śpiewu ptaków, z widokiem na dziki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł187 m² 3 737,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:581 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu jednorodzinny, wolnostojący dom wraz z dwoma garażami i pomieszczeniem gospodarczym, o powierzchni zabudowy 187 m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z tarasem

Dźbów,Częstochowa

799 000 zł261,70 m² 3 053,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Neo Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 261,70 m2 , powierzchni użytkowej 229,02 m2 , położony na działce o powierzchni 648 m2 w dzielnicy Dźbów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Dom w urokliwej dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Wawrzynowicza w Częstochowie, położony na północ od marketu obi. Dom został oddany do użytku w 2003 roku, prezentuje on imponującą.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Niepowtarzalna okazja! Dom na Lisińcu gotowy na Twoją historię lub. biznesowy sukces! Jeśli szukasz przestrzeni, wygody i stylu życia na najwyższym poziomie właśnie znalazłeś! - 260.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł75 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 980 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 60 m , położony na dużej działce o powierzchni 5980 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom jednorodzinny położony w spokojnej dzielnicy Grabówka, na działce o powierzchni 711 m , szerokiej około 20 metrów i powierzchni zabudowy 110.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem - dom po generalnym remoncie na działce 8000 m Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny, po generalnym remoncie, położony na imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł369 m² 4 471,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:520 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy budynek dwulokalowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 306 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł148 m² 4 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m , położony na przestronnej działce 654 m w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Częstochowy -.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Grabówka, częstochowa Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 200 m , położony na działce 1000 m z dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 436 m²

Biuro nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zawodzie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 785 000 zł243 m² 7 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Częstochowie Wyczerpy 243 m | działka 996 m | projekt anta Architekci Nowa, niższa cena doskonały moment na zakup tej nieruchomości. Cena spadła z 1.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł150 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Wołodyjowskiego. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Dąbie,Częstochowa

1 190 000 zł320 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Atrakcyjna oferta Nieruchomość idealna dla osób prowadzących działalność w domu lub dwóch rodzin! Przedstawiamy na sprzedaż przestronną nieruchomość składającą się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Częstochowie w dzielnicy Raków przy ulicy Okrzei. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom w dzielnicy Stradom Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym , położona na działce ok. 500 m , składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł220 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Grabówka: dom z potencjałem i przestrzenią dla Twojego biznesu! Szukasz nieruchomości, która dopasuje się do Twoich planów, a nie na odwrót? Poznaj dom na Grabówce, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł549,69 m² 6 349,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje reprezentacyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 549,69 m2 znajdujący się w dzielnicy Północ. Usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Biuro nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Błeszno. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 220.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, położony w dzielnicy Mirów, przy ul. Hektarowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na wynajem Częstochowa, ok. 70 m Do wynajęcia przytulny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej około 70 m , położony w spokojnej części Częstochowy. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł350 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny i elegancki dom o powierzchni użytkowej 350 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Częstochowy. Nieruchomość otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł174 m² 11 488,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaż atrakcyjny dom w dzielnicy Parkitka. Dom z 2017 roku, wolnostojący o powierzchni 174 m . na działce 455 m . Dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł87 m² 7 459,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę wolnostojący, parterowy dom po generalnym remoncie, zlokalizowany w spokojnej i zielonej dzielnicy Wyczerpy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Grabówka,Częstochowa

1 290 000 zł187,60 m² 6 876,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny położony w dzielnicy Grabówka przy ul. Gminnej. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z poddaszem użytkowym ma powierzchni 187,60m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:722 m²

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia piętro domu o powierzchni 100 m2 położony w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska z Ogrodem. Możliwość wynajęcia piętra domu.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom z potencjałem i dodatkowym budynkiem usługowo-produkcyjnym - Częstochowa, ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny z garażem oraz niezależnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 085 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o łącznej powierzchni około 300 m2 (w tym niezagospodarowane poddasze o pow. około 100 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł293,90 m² 4 389,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w Częstochowie przy ul. Koniecpolskiej 14. Nr działek: 75/9, 74/6, obręb Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł315 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:763 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż przestronny piętrowy dom położony w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 225.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Raków,Częstochowa

1 295 000 zł232,50 m² 5 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Na sprzedaż: przestronny dom z ogrodem w spokojnej okolicy - Raków Zachód Powierzchnia użytkowa: 232,5 m **powierzchnia działki: 685 m2 Rok budowy: 2003 Lokalizacja: częstochowa, raków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 556,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkową ofertę - nowy dom w zabudowie szeregowej, który został w pełni wykończony i wyposażony, dzięki czemu możesz zamieszkać od razu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 190 m²

Powierzchnia domu: 130 m Powierzchnia działki: 3190 m (2 działki po 1595 m ) Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2016 Typ domu: wolnostojący, parterowy Stan: do zamieszkania Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł320 m² 7 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny, przestronny dom w Częstochowie, w dzielnicy Mirów. Dom o powierzchni użytkowej 280m (powierzchnia całkowita 320m ) usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Częstochowie, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:651 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dwa domy o powierzchni użytkowej 100 m2 i 92 m2, znajdujące się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Usytuowane na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł155 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom, którego szukasz dostępny tylko teraz! Prestiżowa Parkitka | 155 m + 50 m poddasza (zaadaptowane na pokój) | 378 m działki Szukasz eleganckiego, komfortowego i gotowego do.