dowolna

Domy w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

520 000 zł210 m² 2 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Pilnie.CENA DO NEGOCJACJI. Komfortowy dom 120 m2 plus 95 m2 poddasza do zagospodarowania w odległości 6 km od centrum Częstochowy w kierunku Brzeziny Kolonia na działce szerokości 27 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

490 000 zł198 m² 2 474,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Wyjątkowa okazja! Osiedle domków jednorodzinnych, cicha spokojna okolica , super dojazd do centrum .Wspaniała nowoczesna architektura , wysoka jakość wykonania! Wszystkie media .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

Lisiniec,Częstochowa

830 000 zł203 m² 4 088,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, wybudowany na potrzeby własne, położony w malowniczej dzielnicy Częstochowy, w pobliżu ośrodka rekreacyjnego i parku. Odległość od centrum 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Władysława Łokietka

Stradom,Częstochowa

279 000 zł84 m² 3 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Do sprzedania dom w Częstochowie w dzielnicy Stradom. Blisko do centrum, przystanek autobusowy, w pobliżu sklepy i markety a także przychodnia, kościół, szkoła itp. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

300 000 zł84 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Do sprzedania dom w Częstochowie w dzielnicy Stradom, nowa instalacja grzewca i kotłownia węglowa, nowe drewniane okna, dach po wymianie. Garaż, ogródek, ogrodzenia. Cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grochowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

629 000 zł147 m² 4 265,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Wolnostojący dom w najlepszej lokalizacji w Częstochowie prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,1000-lecie,ul.Grochowskiego(między Westerplatte a Traugutta) OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bełchatowska

Lisiniec,Częstochowa

510 000 zł102 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się przy ul. Bełchatowskiej 4c w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie. Dom o powierzchni ok. 102 m2 plus piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzyżanowskiego

Częstochowa,śląskie

899 000 zł144 m² 6 243,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce znajdujący się na osiedlu domów jednorodzinnych w Częstochowie przy ulicy Krzyżanowskiego 3.