dowolna

Domy z aneksem kuchennym Częstochowa - Lista ofert sprzedaży i najmu

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

595 000 zł129 m² 4 599,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 129,35 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Kawodrza Dolna,Częstochowa

889 000 zł136 m² 6 536,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Piękny dom parterowy w cichej okolicy, w nowej zabudowie domów jednorodzinnych, 4 kilometry od centrum miasta. Otoczony ogrodzoną działką o powierzchni 844 m (wymiary 20,5 m x 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

3 750 000 zł330 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Oferujemy Państwu nowoczesny dom wolnostojący w prestiżowej dzielnicy Częstochowy - Parkitka przy ulicy Poleskiej 159. Oferta jest skierowana do osób poszukujących komfortowego, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta 0%! kup bez prowizji 0%! Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 160 m usytuowany na działce 690m w dzielnicy Podjasnogórska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzepakowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

655 000 zł150 m² 4 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom W zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 150m2, powierzchni użytkowej 144,73 m2, położony na działce o powierzchni 384,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

649 000 zł131 m² 4 963,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej na nowo powstającym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Domy o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

849 000 zł131 m² 6 493,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferuję do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej na powstającym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Dom o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

649 000 zł115 m² 5 665,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 115 m kw. cena 649.000 tys. Strony świata :południe, północ, zachód. Termin zakończenia budowy 12.2023r. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

649 000 zł131 m² 4 963,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej na nowym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Dom o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

8 000 zł131 m² 61,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu dom w zabudowie szeregowej na nowo powstającym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Dom o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

699 000 zł128 m² 5 463,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 128 m kw. cena 699.000 tys. Strony świata :południe, północ, zachód. Termin zakończenia budowy 12.2023r. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

939 500 zł128 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Parterowy dom usytuowany na dużej działce w atrakcyjnej części dzielnicy Stradom prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Stradom,boczna uliczka od ul.Polnej O DOMU Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kingi

Podjasnogórska,Częstochowa

548 100 zł87 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam, szeregówka 87m2, częstochowa, jasna Góra, park Lisiniec, św.Kingi. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Ofertą sprzedaży jest duży nowy dom w stanie deweloperskim w dzielnicy Wyczerpy Dolne o pow. 180 mkw. Dom wolnostojący, wybudowany z solidnych materiałów. W nieruchomosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowa inwestycja Dom w zabudowie bliźniaczej, parter z poddaszem zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Stradom w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej Cena obejmuje stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rudlickiego

Lisiniec,Częstochowa

650 000 zł132 m² 4 939,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Duży, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej. Doskonała lokalizacja i usytuowanie względem stron świata. Budynek z garażem w bryle budynku. Na dole wiatrołap 4,37m2, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Stradom,Częstochowa

595 000 zł130 m² 4 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:374 m²

Opis oferty Cena obejmuje stan deweloperski , z tynkami rozprowadzonymi mediami, woda prąd, z ociepleniem na zewnatrz ,ogrzewanie podłogowe, wylewka , tynki wewnetrzne gipsowe, ocieplenie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż duży budynek mieszkalny wolnostojący + mniejszy budynek znajdujące się w Częstochowie w dzielnicy Stradom przy ulicy Pionierów. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

730 000 zł147 m² 4 965,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

579 000 zł150 m² 3 849,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Biuro Nieruchomości Expander prezentuje niesamowity wolnostojący dom z garażem dwustanowiskowym, zlokalizowany w malowniczej okolicy Częstochowy. Dom znajduje się na dużej działce 1030m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

545 000 zł158 m² 3 449,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość znajdującą się w spokojnej części Częstochowy, dzielnicy Błeszno. Dom jednorodzinny o wymiarach 158 m2, budowany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jastrzębia

Częstochowa,śląskie

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Szanowni Państwo. W związku z sytuacją życiową, która skłania nas do przeprowadzki do innego województwa oferujemy na sprzedaż dom, który w ostatnich latach wyremontowaliśmy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

1 149 000 zł167 m² 6 862,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Do sprzedaży urokliwy dom w dzielnicy Lisiniec Na powierzchnię użytkową 136 m2, składa się: pierwsza część domu : - salon z kominkiem , jadalnią, aneksem kuchennym wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Skrzetuskiego

Stradom,Częstochowa

745 000 zł148 m² 5 035,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Nowoczesne osiedle domów ekologicznych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Zamieszkaj w domu, który oszczędza energię! Osiedle Zielone Zacisze położone jest pośród zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

730 000 zł147 m² 4 965,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

325 000 zł100 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:284 m²

Do sprzedaży nieduży budynek biurowy, z możliwością zmiany sposobu użytkowania na mieszkalny. Budynek murowany, po generalnym remoncie w 2001 roku. Parter 70 mkw, 30 mkw piwnica, ok 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zabrzańska

Lisiniec,Częstochowa

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Częstochowie, dzielnica Lisiniec. Dom wybudowany na działce o powierzchni 257 m2 w 2005 r, powierzchnia domu 120 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludowa

Śródmieście,Częstochowa

860 000 zł179 m² 4 807,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w miejscowości Czarny Las, w gminie Mykanów. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy granicy z Częstochową. Odległość od ulicy Ludowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Północ,Częstochowa

2 100 000 zł439 m² 4 781,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 250 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną willę w pobliżu Lasu Aniołowskiego. Budynek jest usytuowany na atrakcyjnej szerokiej działce z pięknie utrzymana zielenią. Dobry projekt, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 370 000 zł384 m² 3 567,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Do sprzedania dom architekta wg. indywidualnego projektu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej dzielnicy z daleka od ruchliwych dróg. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

639 000 zł112 m² 5 705,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:586 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko w Nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom wolnostojący z 2016 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy.