dowolna

Domy z kominkiem Częstochowa - Lista ofert sprzedaży i najmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Na wynajem komfortowy parterowy dom wolnostojący, położony w miejscowości Grodzisko gm. Wręczyca Wielka, w cichej uliczce wśród zabudowy jednorodzinnej i zieleni, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Karkonoska

Grabówka,Częstochowa

1 145 000 zł376 m² 3 045,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Na sprzedaż piękna rezydencja w sercu Parkitki w okazyjnej cenie o powierzchni całkowitej 376m2 oraz powierzchni użytkowej 270m2. Dom jest przepięknie usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kiedrzyn,Częstochowa

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:914 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w dzielnicy Kiedrzyn o powierzchni całkowitej 220m2 na działce o powierzchni 914m2. Dom jednopiętrowy wybudowany w latach 80-tych. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lisiniec,Częstochowa

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:299 m²

Szukasz niewielkiego domu w mieście? A może potrzebujesz czegoś na weekendowe wypady? To propozycja właśnie dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości przedstawia niewielki dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem cudowny dom w rewelacyjnej lokalizacji prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,północ,blisko ronda przy Brata Alberta,blisko Lidla O domu Budynek podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

1 280 000 zł179 m² 7 138,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Oferuję do zakupu segment zlokalizowany w Częstochowie, przy ul. Małopolskiej 71 S. Budynek znajduje się na nowym osiedlu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Częstochowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 1-piętrowy dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Lisiniec. Na parterze znajduje się: - oddzielna kuchnia, - salon z kominkiem połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

690 000 zł105 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 105 mkw położony na działce wielkości 250mkw usytuowany w dzielnicy Lisiniec. W skład domu wchodzą: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

900 000 zł408 m² 2 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Trzykondygnacyjny dom o pow.użytkowej 188m2, i 94m2 w przyziemiu w dzielnicy Grabówka. Położony na dużej działce o pow. 2921m2 szerokiej 28m, w pięknej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

789 000 zł124 m² 6 362,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 117 m w dzielnicy Lisiniec. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Lisiniec,Częstochowa

790 000 zł124 m² 6 370,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

849 000 zł134 m² 6 359,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Zadzwoń Informacje: cena: 849 000 pln Cena za m2: 6 359,55 pln Powierzchnia: 133,50 m2 Liczba pokoi: 4 Parterowy z poddaszem użytkowym Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:929 m²

Oryginalny dom w prestiżowej dzielnicy, z dużymi przestrzennymi pokojami oraz ogromnym salonem i garażem na 2 auta. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Północ

Północ,Częstochowa

990 000 zł178 m² 5 561,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej 180 mkw położony na działce wielkości 1185mkw ( wymiary ok. 40x30m ) w Częstochowie. W skład domu wchodzą: parter -przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

858 900 zł240 m² 3 578,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący o pow. całkowitej 240 m2 (pow. użytkowa 188,60 m2) zlokalizowany w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rząsawa

Rząsawa,Częstochowa

799 800 zł150 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 705 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom parterowy o powierzchni ok. 150 m2, znajdujący się w Częstochowie, dzielnica Rząsawy. Usytuowany na działce o powierzchni 1705 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Północ,Częstochowa

890 000 zł172 m² 5 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny, w zabudowie wolnostojącej, znajdujący się w Dzielnicy Północ, w spokojnej i cichej , pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

1 200 000 zł288 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom typu bliźniak o pow. 288 m2 zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Kiedrzyn. Usytuowany na działce o pow. 1332 m2. Nieruchomość idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 295 000 zł236 m² 5 487,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mamy do zaoferowania ekskluzywny dom położony na Wyczerpach przy Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd.Wybudowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom ma całkowitą powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tysiąclecie,Częstochowa

750 000 zł350 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertą biura nieruchomości jest duża szeregówka na sprzedaż. Szeregówka ma pow 350 mkw. Dom składa się z 4 poziomów : Parter : -dwa oddzielne pokoje , które były gabinetami, -kotłownia -basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na Twojej działce! Jako jedyna firma dajemy Gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Atrakcyjna oferta! dom do zamieszkania! Powierzchnia 168 m2 na działce 1180 m2 + wiata garażowa oraz budynek gospodarczy. Położony w pięknej okolicy - Al. Brzóz. Otoczenie willowe, sąsiedztwo.