dowolna

Domy Częstochowa – Oferty sprzedaży i najmu domów

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

155 000 zł96 m² 1 614,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej składający się z dwóch lokali mieszkalnych, każdy z osobnym wejściem i licznikiem prądu. Ogrzewanie węglowe lub kominkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Grabówka,Częstochowa

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom dwurodzinny, wolnostojący, piętrowy, o powierzchni użytkowej ok. 120m2, położony na pograniczu dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

629 000 zł240 m² 2 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 430 m²

Dwurodzinny Dom z Dużą Działką na Sprzedaż w Częstochowie. Z radością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży dwurodzinnego domu z dużą działką, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:636 m²

Poszukujesz wyjątkowego domu z ogromnym potencjałem, idealnego zarówno dla rodzin, jak i osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej czy wynajmowanie pomieszczeń w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Aniołów,Częstochowa

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych budynków o łącznej pow. 150 mkw. przeznaczona do całkowitego remontu. Większy z budynków o pow. 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Dąbie,Częstochowa

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opis oferty Parterowy dom dwuokojowe , w tym salon połaczony z kuchnią , ,łazienka z kabina prysznicową Ciche i spokojne miejsce Dom wolnostojący , ocieplony, na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Raków,Częstochowa

639 000 zł120 m² 5 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni 120m2 położony na działce 980m2 w dzielnicy Raków. Dom po generalnym remoncie dwa lata temu. Na powierzchnię 120m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sąsiedzka

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

2 399 000 zł206 m² 11 645,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Częstochowie, ul. Sąsiedzka Prestiżowy, elegancki i stylowo wykończony dom na spokojnym osiedlu, skryty w zielonym sercu Częstochowy, dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

1 298 000 zł219 m² 5 926,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny, nowoczesny dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej z 2009 roku, o powierzchni całkowitej 219 mkw. Budynek posiada dwie kondygnacje naziemne oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

2 399 000 zł206 m² 11 645,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Nieruchomość usytuowana jest w Częstochowie - dzielnica Wyczerpy, pośród nowej zabudowy w zielonej okolicy, otoczona lasem. Dom o powierzchni całkowitej 206 m w którego wkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

825 000 zł149 m² 5 529,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

Dom w stanie deweloperskim, wolnostojący, parter z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 149,20 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 120m2 składający się z piętra i przyziemia. Na piętrze umeblowane 3 pokoje, kuchnia, łazienka i duży przedpokój. W przyziemiu pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

635 000 zł113 m² 5 604,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dom Wyczerpy Częstochowa do zamieszkania Do sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy Górne. Zadbany, przytulny dom do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jezioran

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ogłoszenie dotyczące domu jednorodzinnego na sprzedaż. Dom znajduje się w Częstochowie, dzielnica Gnaszyn, przy ulicy Jezioran 9 na działce gruntu nr 256/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okrzei

Raków,Częstochowa

790 000 zł800 m² 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:805 m²

Zapraszamy do odkrycia interesującej kamienicy w dzielnicy Raków w Częstochowie, przy ul. Okrzei 58. Ta kamienica, choć wymaga generalnego remontu, stanowi ogromny potencjał do uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałkowskiego

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż luksusową szeregówkę zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Wyczerpy. Budynek gotowy do sprzedaży. Czeka na nowego właściciela! 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Narcyzowa

Kiedrzyn,Częstochowa

570 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż połowę bliźniaka o powierzchni 150 m2 usytuowanego w bardzo atrakcyjnej części Częstochowy, w dzielnicy Kiedrzyn, przy ul. Narcyzowej 41. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 300 000 zł377 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom o powierzchni 377m2, powierzchni użytkowej 283m2, posiadający 3 kondygnacje z osobnymi wejściami, dom ma 7 pokoi, garderobę, 2 kuchnie, 3 łazienki, taras oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narcyzowa

Kiedrzyn,Częstochowa

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronnego bliźniaka o powierzchni 300 m2 usytuowanego w bardzo atrakcyjnej części Częstochowy, w dzielnicy Kiedrzyn, przy ul. Narcyzowej 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Śródmieście,Częstochowa

3 400 000 zł1 019 m² 3 337,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Do sprzedaży połowa kamienicy, bez lokatorów, obejmująca wydzielone lokale mieszkalne i użytkowe z odrębnymi księgami wieczystymi Cena obejmuje : lokal usługowy w piwnicach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Do sprzedaży niezwykle przytulny i przestronny dom wolnostojący, położony w spokojnej części dzielnicy Kiedrzyn. Budynek z 2000 roku budowany z dobrych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Targowa

Stare Miasto,Częstochowa

795 000 zł554 m² 1 435,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:751 m²

Kamienica w Częstochowie przy ulicy Targowej, w dzielnicy Stare Miasto, to nieruchomość z wyjątkowymi możliwościami inwestycyjnymi. Kamienica położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Dąbie,Częstochowa

2 900 zł130 m² 22,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Opis oferty Parterowy dom posiadający 5 pokoi w standardzie podstawowym , dużą kuchnie ,duża łazienkę z oknem. Dom wolnostojący , ocieplony, na dużej działce 3500mkw. Na tyłach działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 360 000 zł136 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki Bliźniak na Sprzedaż - 136 m Luksusu i Komfortu Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży ekskluzywnego bliźniaka o powierzchni 136 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Traugutta

Parkitka,Częstochowa

895 000 zł182 m² 4 921,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Częstochowy Parkitka przy ulicy Traugutta w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Małopolskiej. Nieruchomość reprezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta dostępna tylo U nas! oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwurodzinny dom o powierzchni użytkowej 220 m usytuowany na działce 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

359 000 zł160 m² 2 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ofertą sprzedaży jest dom dwurodzinny o powierzchni 160 mkw usytuowany na działce 900 m w dzielnicy Zawodzie. Dach pokryty papą. Okna stare drewniane Dom jest podpiwniczony. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

3 200 000 zł878 m² 3 646,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:657 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie, dom i itp Dom oferuje przestrzeń, komfort, funkcjonalność położony w atrakcyjnej okolicy z doskonałym dojazdem do Centrum Całość ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

260 000 zł115 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy na sprzedaż dom murowany w dzielnicy Stradom. Rok budowy ok. 1935r. Powierzchnia użytkowa 115 m2. Układ pomieszczeń: trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Stan techniczny: do remontu Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Północ,Częstochowa

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom na Wierzchowisku gotowy do zamieszkania. Piękna działka o powierzchni 1000 m2 o ładnym kształcie 37 m szerokości. Wszystkie media: kanalizacja, prąd, woda, gaz, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

439 000 zł90 m² 4 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Jeżeli szukają Państwo jednorodzinnego domu z dużą działką zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy na obrzeżach miasta, nieruchomości pełnej potencjału aby stworzyć swoje wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

679 000 zł66 m² 10 287,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 66m2, położonego w dzielnicy Lisiniec. W skład domu wchodzi: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miłosza

Kiedrzyn,Częstochowa

1 550 000 zł179 m² 8 659,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy dla ludzi ceniących spokoj i przestrzeń a zarazem luksus. Dom ma sporo przestrzeni wokół gdyż sąsiadujące działki sa niezabudowane i takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Północ,Częstochowa

660 000 zł110 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Parterowy dom w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy. Zdjęcia z przykładową wizualizacją. Projekt tej nowoczesnej parterówki wyróżniającej się atrakcyjnym wyglądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 140 000 zł300 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Prezentujemy do sprzedaży rozłożysty dom parterowy w dzielnicy Lisiniec , okolica Jasnogórska nadający się do zamieszkania przez jedna dwie rodziny lub przeznaczony ze względu na gabaryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

520 000 zł180 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:820 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w Częstochowie w dzielnicy Dźbów w sąsiedztwie łąk z szybkim dojazdem do Centrum Częstochowy oraz do Autostrady Dom do.