dowolna

Domy Częstochowa – Oferty sprzedaży i najmu domów

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

855 000 zł260 m² 3 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:788 m²

Prezentujemy do sprzedaży rozłożysty dom parterowy w dzielnicy Lisiniec. Dom oferuje przestrzeń, komfort, funkcjonalność. Położony w atrakcyjnej okolicy z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 399 000 zł236 m² 5 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Piękny dom w rewelacyjnej lokalizacji.Północ.BIOOCZYSZCZALNIA! KOSZT URZYMANIA OK .1400ZŁ średnia cena na MIESIĄC ZA WSZYSTKO! PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA;Częstochowa,Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

388 000 zł120 m² 3 233 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom do remontu , bądź rozbudowy z lat "70. Dom mieści się w spokojnej części dzielnicy Dźbów w Częstochowie na działce 3000 m2. Na powierzchnię 120 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 100 m2 na działce 1000m2 w dzielnicy Rząsawy w Częstochowie ( 10 minut samochodem do centrum miasta ). Dom w tym roku został ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:198 m²

Bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Częstochowa - Zawodzie. Nieruchomość zadbana. Podłogi wyłożone płytkami, sypialnia i schody - drewniane, na ścianach gładzie gipsowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rudlickiego

Północ,Częstochowa

1 490 000 zł150 m² 9 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:936 m²

Nowoczesny, inteligentny ,piękny dom w rewelacyjnej lokalizacji prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ,okolice Makuszyńskiego opis nieruchomośc Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 970 m²

Dom z działką 6970 m2 w dzielnicy Kiedrzyn, w Częstochowie. Dom z możliwością podziału na dwa odrębne mieszkania do dowolnej aranżacji. Działka z potencjałem. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 140 000 zł270 m² 4 225,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Prezentujemy do sprzedaży rozłożysty dom w dzialnicy Lisniec , okolica Jasnogórska nadajacy się do zamieszkania przez jedna dwie rodziny lub przeznaczony ze względu na gabaryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Traugutta

Kiedrzyn,Częstochowa

1 080 000 zł193 m² 5 607,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w Częstochowie na granicy osiedli Parkitka i Kiedrzyn. Informacje o nieruchomości: adres: ul. Traugutta 157 A,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 180 000 zł315 m² 3 746,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:734 m²

Opis oferty Oferujemy do sprzedaży dom jedno -dwurodzinny, z dwoma niezależnymi wejściami .Każdy poziom posiada 100mkw .W celu zwiększenia powierzchni jest możliwośc wykorzystania wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Mirów,Częstochowa

599 000 zł129 m² 4 643,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle. Powierzchnia 136m2. Budynek z poddaszem użytkowym na działce o powierzchni 464m2, wybudowany z pustaka ceramicznego Porotherm ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

159 900 zł139 m² 1 150,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż kamienica mieszkalna usytuowana w dzielnicy Ostatni Grosz - 100% udziałów. Nieruchomość nadająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

595 000 zł129 m² 4 599,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 129,35 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Kawodrza Dolna,Częstochowa

889 000 zł136 m² 6 536,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Piękny dom parterowy w cichej okolicy, w nowej zabudowie domów jednorodzinnych, 4 kilometry od centrum miasta. Otoczony ogrodzoną działką o powierzchni 844 m (wymiary 20,5 m x 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzemienna

Grabówka,Częstochowa

870 000 zł154 m² 5 635,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Ema-nieruchomości park klonowy Oferuje na sprzedaż: ostatni ekskluzywny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 155 m2 z działką 252 m2 znajdujący się na zamkniętym prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

3 750 000 zł330 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Oferujemy Państwu nowoczesny dom wolnostojący w prestiżowej dzielnicy Częstochowy - Parkitka przy ulicy Poleskiej 159. Oferta jest skierowana do osób poszukujących komfortowego, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 169 000 zł170 m² 6 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:817 m²

Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowany dom ( końcówka 2022 roku ) w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie. Dom znajduje się w centrum osiedla ( blisko do szkoły , przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Grabówka,Częstochowa

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący w dzielnicy Grabówka, położony przy drodze asfaltowej. Dom o powierzchni 90m2, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Podjasnogórska,Częstochowa

694 000 zł270 m² 2 570,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza na prezentację pięknego domu, o powierzchni użytkowej 160 m2, w dzielnicy Podjasnogórska. Dom piętrowy, podpiwniczony, ocieplony, wykończony elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny duży dom wolnostojący o pow 160 mkw. Dom w dzielnicy Podjasnogórskie posadowiony na dużej działce o pow 690 m. Nieruchomość wyremontowana od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Podjasnogórska,Częstochowa

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta 0%! kup bez prowizji 0%! Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 160 m usytuowany na działce 690m w dzielnicy Podjasnogórska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Mirów,Częstochowa

399 900 zł120 m² 3 332,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 470m2 w dzielnicy Mirów w Częstochowie. Na parterze został zaprojektowany salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzepakowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

655 000 zł150 m² 4 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom W zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 150m2, powierzchni użytkowej 144,73 m2, położony na działce o powierzchni 384,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

160 000 zł140 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

649 000 zł131 m² 4 963,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej na nowo powstającym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Domy o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szukasz domu z dala od centrum miasta,? To idealna propozycja dla Ciebie! Zapraszam. Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowoczesny dom, w dzielnicy Błeszno. Dom usytuowany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

849 000 zł131 m² 6 493,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferuję do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej na powstającym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Dom o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

649 000 zł115 m² 5 665,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 115 m kw. cena 649.000 tys. Strony świata :południe, północ, zachód. Termin zakończenia budowy 12.2023r. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

649 000 zł131 m² 4 963,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej na nowym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Dom o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

239 000 zł84 m² 2 862,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w dzielnicy Wyczerpy przy ruchliwej dk 91 w kierunku Radomsko na działce o powierzchni 720mkw. Budynek o powierzchni 83,5mkw wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

8 000 zł131 m² 61,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu dom w zabudowie szeregowej na nowo powstającym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Dom o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

699 000 zł128 m² 5 463,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 128 m kw. cena 699.000 tys. Strony świata :południe, północ, zachód. Termin zakończenia budowy 12.2023r. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naftowa

Lisiniec,Częstochowa

610 000 zł360 m² 1 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 594 m²

Oferuję do sprzedaży 2 połówki bliźniaka na działce 4594 m2, w dzielnicy Lisiniec przy ulicy Naftowej. Budynki w stanie surowym, w całości podpiwniczone. Każdy z bliźniaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

1 700 000 zł1 600 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Kamienica o powierzchni 1600m2 przy ul. Ogrodowej, dwupiętrowa z dwoma klatkami schodowymi, lokale użytkowe na parterze. Dach budynku odnowiony, rynny częściowo wymienione. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

939 500 zł128 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Parterowy dom usytuowany na dużej działce w atrakcyjnej części dzielnicy Stradom prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Stradom,boczna uliczka od ul.Polnej O DOMU Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 72m2 położony na dużej działce 1224m2. Dom składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Raków,Częstochowa

329 000 zł73 m² 4 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 72m2 z dużą działką 1224m2 , w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak. Dom składa się z 3 pokoi ,kuchni oraz łazienki z wc ,strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:836 m²

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Do sprzedaży dom bliźniak z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 120m2, położony na urokliwej działce o wielkości 836 m2, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wieluńska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 250 000 zł340 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:314 m²

Ulica Wieluńska - jedna z zabytkowych ulic w Częstochowie, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Jasnej Góry. Ma około 300 metrów długości, a różnica wysokości między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

329 000 zł73 m² 4 507 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Niewielki domek na przepięknej działce.Częstochowa. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,okolice ul.Jesiennej OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż , mały domek o powierzchni 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 500 000 zł350 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 265 m²

Prestiżowa nieruchomość położona na zamkniętym, monitorowanym osiedlu składającym się z 35 domów zwanym Osiedlem Leśnym pod Wilczą Górą. Teren osiedla w całości ogrodzony.