dowolna

Domy Częstochowa – Oferty sprzedaży i najmu domów

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kadetów

Stradom,Częstochowa

828 700 zł255 m² 3 248,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Biuro marvest nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy z 2002 r. do wprowadzenia w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Stradom ul. Kadetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Turystyczna

Mirów,Częstochowa

760 000 zł250 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 218 metrów, położonej w spokojnej okolicy na działce o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Północ,Częstochowa

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Oferta 0%! Agencja Nieruchomości wgn z przyjemnością prezentuje na sprzedaż ładny i zadbany dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

570 000 zł240 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Częstochowa, wyczerpy, ul. Warszawska, dom (bliźniak) na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 160 m2, całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu dom wolnostojący położony w Częstochowie w dzielnicy Błeszno - bardzo dobry dojazd do dk1. Dom o powierzchni 200m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Błeszno,Częstochowa

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu parter domu wolnostojącego położonego w Częstochowie w dzielnicy Błeszno - bardzo dobry dojazd do dk1. W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żonkilowa

Północ,Częstochowa

555 000 zł105 m² 5 265,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją nowoczesnego a zarazem komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Błeszno,Częstochowa

779 700 zł120 m² 6 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Neo Nieruchomości przedstawia przestronny piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni 120 m2 z tarasem w spokojnej i zielonej dzielnicy Błeszno. Dom dwupiętrowy z dużą działką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu 1pietro domu wolnostojącego położonego w Częstochowie dzielnicy Błeszno - bardzo dobry dojazd do dk1. Dom o powierzchni 100m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

1 399 000 zł280 m² 4 996,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Komfortowy dom wolnostojący z 2022 roku, piętrowy, położony w dzielnicy Błeszno, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Stradom,Częstochowa

599 900 zł120 m² 4 999,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący położony na działce 980m2 w dzielnicy Stradom. Dom o powierzchni ok. 120m2, składający się z salonu otwartego na kuchnię, trzech sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska

Lisiniec,Częstochowa

650 000 zł268 m² 2 422,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:885 m²

***** rezerwacja oferty ***** Częstochowa, lisiniec, dom na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w dzielnicy Lisiniec przy ul. Kaszubskiej. Nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 140m2 położony na działce 1000m2 w okolicach dzielnicy Gnaszyn. Dom został rozbudowany w roku 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

750 000 zł238 m² 3 151,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Możliwość zamiany - w rozliczeniu na mieszkania własnościowe. Dom piętrowy z wysokim poddaszem użytkowym i dużym ogrzewanym garażem wyposażonym w automatyczną bramę segmentową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 195 000 zł130 m² 9 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom w spokojnym miejscu pod Olsztynem prowadzi: aleja Nieruchomości lokalizacja: częstochowa O domu: mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

899 990 zł120 m² 7 499,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:957 m²

Jeżeli szukasz domu na jednym poziomie, bez dodatkowych schodów, to mam dla Ciebie idealna propozycję. Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nowoczesne segmenty na sprzedaż wyjątkowa oferta! Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, solidnie wykonane segmenty z 2023 roku, zbudowane z pustaka ceramicznego 25 cm i ocieplone styropianem 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 599 999 zł299 m² 5 351,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Dom znajduje się w przepięknej i cichej okolicy blisko lasu Aniołowskiego Duża działka - ok 1200 m2 Powierzchnia domu - ok 300m2 Wysokie futryny 220-225 Wysokiej jakości dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

779 999 zł105 m² 7 428,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Powierzchnia domu 105m / Działka 384m Parter: - salon z tarasem - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka Podpiwniczenie: - pokój - Pokój - Pralnia Garaż na 1 auto Bardzo dobra lokalizacja: zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kossaka

Stradom,Częstochowa

697 333 zł311 m² 2 242,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość zabudowana położona w Częstochowie przy ul. Kossaka 21, 42-200 Częstochowa o nr działki 70/1 oraz drogi położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Grabówka,Częstochowa

619 000 zł150 m² 4 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż dom dwurodzinny, wolnostojący, piętrowy, w całości podpiwniczony, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piastowska

Stradom,Częstochowa

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta 0%! Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży dom do własnej adaptacji znajdujący się w dzielnicy Stradom w Częstochowie. Technologia budowy:cegła Pokrycie: blachodachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

1 600 000 zł890 m² 1 797,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:357 m²

Umowa na wyłączność, atrakcyjna oferta inwestycyjna dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mirów,Częstochowa

780 000 zł118 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Mirowskiej w Częstochowie. Nowoczesne domy sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

730 000 zł260 m² 2 808 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Przestronny dom Parkitka prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Dom mieści się Częstochowie na pograniczu dzielnic Grabówka / Parkitka Jest to dom piętrowy o powierzchni mieszkalnej 143 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim położony w miejscowości Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna, usytuowany wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wyczerpy Górne,Częstochowa

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:438 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny usytuowany w dzielnicy Wyczerpy. Budynek z lat 60 , o powierzchni około 80 m 2 , składający się z dużej kuchni, dwóch pokoi na parterze + jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 680 000 zł284 m² 5 915,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Komfortowy dom wolnostojący z 2019 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Parkitka, w cichej uliczce wśród zieleni. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Siedlecka

Lisiniec,Częstochowa

779 500 zł105 m² 7 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Narożna Szeregówka w Częstochowie - Idealne Miejsce do Życia prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa,dzielnica Lisiniec,ul.Siedlecka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Mirów,Częstochowa

750 000 zł118 m² 6 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Expander Nieruchomości oferuje nowoczesne domy wolnostojące w bardzo dobrej lokalizacji. Pierwszym etapem jest oddanie w użytkowanie 8 domów. Parametry domu: pokój 1 - 14,1 m2 Pokój 2 - 13,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ostatni Grosz,Częstochowa

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Ostatni Grosz. Dom o powierzchni około 110 m2, położony jest na działce 600 m2. Zbudowany został z pustaka żużlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Północ,Częstochowa

670 000 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Polecam do sprzedaży narożny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 114,40mkw z garażem 18,60mkw , ogródkiem 281mkw w dzielnicy Północ! Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

630 000 zł300 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

Biuro neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w dzielnicy Stradom. Budynek wolnostojący z 1979r ,w całości podpiwniczony ( zainstalowane odwodnienie), usytuowany na działce 554 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

3 800 zł140 m² 27,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Częstochowa / Wyczerpy, dom na wynajem dla pracowników. Oferujemy Państwu dom (jeden poziom) do wynajmu w dzielnicy Wyczerpy. Piętro domu o powierzchni 140 m2, po remoncie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dźbów,Częstochowa

228 000 zł106 m² 2 150,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Jeśli szukasz nieruchomości w dobrej cenie do własnej aranżacji, a dodatkowo w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

374 900 zł151 m² 2 482,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Rezerwacja Dom Dźbów Częstochowa Do sprzedaży dom do wykończenia według własnej aranżacji, możliwość adaptacji na dwa mieszkania. Budynek dwukondygnacyjny z pełnym podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

1 980 000 zł540 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Częstochowa, stradom, dom, sprzedaż lub zamiana. 0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 540 m2, na działce 780 m2. Na powierzchnię budynku składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

84 000 zł21 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:375 m²

Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży piękną działkę rekreacyjną z murowanym domkiem wchodzącą w skład działek rod im.T.Kościuszki w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Stradom,Częstochowa

620 000 zł150 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedstawiam na sprzedaż Dom z lat 70, pełne podpiwniczenie, wszystkie okna są wymienione na plastikowe, dom wymaga generalnego remontu, garaż w bryle budynku, w koło pełno zieleni, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Stradom,Częstochowa

530 000 zł180 m² 2 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu w spokojnej części Częstochowy? W sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w dzielnicy Stradom o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij