dowolna

Działki Częstochowa – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

368 ogłoszeń

283 140 zł1 089 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Północ przy ul. Makuszyńskiego, o powierzchni 1089 m2. Działka : o pow. 1089 m2.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł1 017 m² 459,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, przy ul. Rocha 189. Nr działki: 1/18, obręb: 86 Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł675 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu 40 miejsc postojowych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie dworca.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 148 m² 126,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż nowo wydzieloną działkę znajdującą się w Częstochowie - w Gnaszynie, pomiędzy ulicą Turkusową i Drucianą ( ul. Bohaterska ). Doskonała okazja do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 000 zł3 749 m² 666,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie dzielnica Tysiąclecie przy ul. Grochowskiego o powierzchni 3749 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 030 m² 416,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1030m2 położona w dzielnicy Lisiniec u zbiegu ulic Suwalskiej i Koniecpolskiej. Działka z dużym potencjałem, narożna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 388 m² 354,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3388 m , położoną w prestiżowej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

12 625 zł4 300 m² 2,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia działki o łącznej powierzchni 4300,00 m2 zlokalizowane w Częstochowie ul Warszawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

12 420 zł4 968 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy z nawierzchnią piaskowo - żwirową. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 200 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż nieruchomości gruntowe przy ulicy Niedużej. Oferta dotyczy dwóch działek w drugiej linii zabudowy. Działki zlokalizowana są.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł765 m² 183,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/36 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł714 m² 139,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 460 m² 191,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę znajdującą się w województwie Śląskim, w powiecie Częstochowskim, w miejscowości Częstochowa przy ul. Naftowej. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł1 078 m² 173,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w Częstochowie, w dzielnicy Brzeziny Małe przy ulicy Wypalanki. Działka budowlana z dostępem do drogi asfaltowej, na przedmiotową działkę wydano warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł1 700 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia fragment działki nr 25/2 w Częstochowie przy ul. Karłowicza o powierzchni 1700 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

371 950 zł1 730 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 1730 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę i projektem hali o wyjątkowych walorach inwestycyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 253,10 m² 533,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż | teren inwestycyjny Z gotowym projektem kliniki medycznej ul. Makuszyńskiego, częstochowa Wyjątkowa oferta dla inwestora działka inwestycyjna sprzedawana z kompletnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł950 m² 62,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki rekreacyjne częstochowa, ul. Traktorzystów Na sprzedaż dwie przestronne działki rekreacyjne, położone w spokojnej i zielonej części Częstochowy przy ul. Traktorzystów.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł953 m² 145,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z prądem ul. Traktorzystów, częstochowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położone w Częstochowie przy ul. Traktorzystów. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 115 m² 340,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szeroka i uzbrojona działka w ładnej i cichejj okolicy - wspaniały widok na pola i łąki. Blisko Północ i Wierzchowisko, wygodny dojazd do centrum Częstochowy. W drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 050 m² 136,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, zlokalizowanej przy ulicy Jana Skrzetuskiego w Częstochowie. Zawarte w ogłoszeniu wizualizacje stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł1 129 m² 449,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. ok.1130mkw.i szerokości ok. 25mb położona na Tysiącleciu w okolicy ul. Traugutta. Media w ulicy przy dzialce. Przeznaczenie terenu - studium - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł927 m² 161,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka z wydanymi warunkami zabudowy w Częstochowie, w dzielnicy Mirów. Działka zlokalizowana przy ul. Bursztynowej - w wewnętrznej ulicy gwarantującej ciszę i spokój. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Parkitka,Częstochowa

1 040 000 zł1 600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej. Działka idealna dla dewelopera pod zabudowę szeregową, bliźniaczą lub okazały dom jednorodzinny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 298 m² 208,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana, położona w Częstochowie, w dzielnicy Grabówka przy ulicy Ikara. Działka jest ogrodzona, łączna powierzchnia to 1289 mkw. Od ulicy szerokość około 20 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. ok.2400mkw.i szerokości ok. 25mb położona na Tysiącleciu w kwadracie ulic. Traugutta, grochowskiego, obr. Westerplatte i Kisilewskiego. Media w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł771 m² 1 297,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji, w dzielnicy Częstochówka - Parkitka. Teren ogrodzony , media woda , energia, i kanalizacja w działce, gaz w ulicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł16 055 m² 85,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania oczyszczony teren u/p3 Usługowo-Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. 709/7 Powierzchnia: 16.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł1 496 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1496 m Nieruchomość znajduje się w Częstochowie, przy ul. Kubiny Wymiary: 20 75 m Media: prąd, woda oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł7 711 m² 149,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Położona w pobliżu zjazdu z Al. Wojska Polskiego droga krajowa (dk-1) i ul. Bugajskiej ( dr.76 ) przy nowoprojektowanym węźle. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 zł2 500 m² 0,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu / dzierżawy działki położonej w Częstochowie przy ul. Goździków, działka nr 157/1, obręb Grabówka. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł15 710 m² 50,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyrównany teren u/p3 Usługowo Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. 709/3 Powierzchnia: 15 710m2 Cena: 800 000.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 427 m² 665,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w dzielnicy Parkitka. Nieruchomość usytuowana jest przy ulicy Małopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł11 940 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 11940 mkw gruntu wraz z zabudowaniami: domem mieszkalnym z 1953 roku i murowanymi budynkami gospodarczymi (dawną stodołą i dodatkowym budynkiem zamienionym na mieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł911 m² 383,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Północ o powierzchni 911 m2 działka : o pow. ok 911m2 wymiary : szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 198 m² 198,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1198m2 Częstochowie na pograniczu dzielnic Stradom i Dźbów Wymiary działki to szerokość 19 m x 63 m. Brak planu zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

552 500 zł850 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, w pobliżu ul. gen. Romualda Traugutta. Nr działki: 51/13, obręb: 0431.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł9 636 m² 62,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny położony w pobliżu trasy dk1 ( 500 m w prostej lini ). Całość składa się z czterech działek ewidencyjnych, o łącznej szerokości 30.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 811 m² 469,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1811 m2 Parkitka, ul. Bialska Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1811 m2 szerokość działki: ok. 17 m kształt: prostokąt teren płaski, obecnie nieużytek, zakrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł6 766 m² 135,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana, z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, znajdująca się w Częstochowie przy ul. Korkowej, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł10 151 m² 92,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Mirów przy ul. Prędziszów, o powierzchni 10 151 m2. Działka : o pow. 10.