dowolna

Nowe mieszkania i domy Częstochówka-Parkitka, Częstochowa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Częstochówka-Parkitka

110 ogłoszeń

110 ogłoszeń

Rynek pierwotny

504 687 zł58,01 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 912 zł73,36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, komfortowe mieszkanie czteropokojowe z dwoma balkonami, o powierzchni użytkowej 73,36 m2 , położone na trzecim piętrze w nowym budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 572 zł71,74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 71,74 m . Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 680 zł56,10 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Kupujesz bez prowizji- oszczędzasz już na starcie! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

672 300 zł89 m² 7 553,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Parkitka. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 074 zł74,32 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74.32 m2 zlokalizowane na DRUGIM piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 428 zł43,88 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 722 zł40,98 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 332 zł36,52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 274 zł63,02 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 000 zł88,40 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 495 zł67,47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 014 zł43,22 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 480 zł71,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 721 zł55,83 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł67,30 m² 8 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe jeszcze niezamieszkałę mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym Cena : 579 000, 00 pln To idealna okazja, aby zamieszkać w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej dzielnicy Parkitka! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 540 zł54,20 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł131,95 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł41,23 m² 11 642,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 594 zł41,17 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości prezentuje nowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Parkitka. Kupujesz bez prowizji- oszczędzasz już na starcie! Mieszkanie o powierzchni 41.17m2 położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 101 zł84,47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 100 zł49,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 928 zł55,56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Zakopiańskiej, w spokojnej części dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 023 zł43,83 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 400 zł50,19 m² 9 930,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.