dowolna

Apartamenty Częstochowa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

Rynek pierwotny

674 912 zł73,36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, komfortowe mieszkanie czteropokojowe z dwoma balkonami, o powierzchni użytkowej 73,36 m2 , położone na trzecim piętrze w nowym budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem - 47,5 m | Parkitka, ul. Mościckiego | parter Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 046 zł72,57 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja - miejsce parkingowe w gratisie! Osiedle Kameralna Lwowska zaprojektowane z myślą o wymagających i kreatywnych klientach poszukujących ciszy i spokoju w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44 m² 11 590,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w dzielnicy Parkitka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

593 074 zł74,32 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74.32 m2 zlokalizowane na DRUGIM piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle nowa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 75 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. Okulickiego - w prestiżowej, spokojnej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł62,49 m² 8 593,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Parkitka, ul. Małopolska 169a Wyjątkowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem - idealna przestrzeń do życia! Gotowe czeka na nowego właściciela Na sprzedaż oferuję nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 332 zł36,52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ema Nieruchomości ma w swojej ofercie na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Częstochowie przy ul. Żareckiej, powierzchnia ok 51 m2, położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 274 zł63,02 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,70 m² 7 187,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ul. ŚW. Brata alberta Do sprzedaży przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w kameralnym budynku mieszkalnym, nowego przedsięwzięcia deweloperskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie Osiedle Neonowe - ul. Katedralna Mieszkanie ma 45 m , znajduje się w nowym apartamentowcu w samym sercu Częstochowy. Idealne dla pary lub singla. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oerta zarezerwowana Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł77,15 m² 9 591,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, nowocześnie urządzony apartament z własnym ogródkiem. Mieszkanie położone na parterze, o powierzchni użytkowej 77,15 m2. Dzielnica parkitka. Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,44 m² 7 969,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal D-2 Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą -kończymy drugi etap naszej nowej inwestycji. Forma Futura to nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle położone na północnych obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, przestronny, nowocześnie urządzony apartament o powierzchni użytkowej 70 m2. Mieszkanie znajduje sie w kameralnym trzypiętrowym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

836 990 zł76,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 76,09 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. Małopolskiej - w prestiżowej, spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł117,54 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 lub 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w nowym bloku z windą w dzielnicy Parkitka,ul Okulickiego. M ieszkanie dwupokojowe do najmu. Rozkład - salon z kuchnią - sypialnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw, położone na trzecim piętrze apartamentowca usytuowanego przy ulicy Bialskiej na Parkitce. Mieszkanie składa się z dużego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,05 m² 9 545,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krynickiej 28b/2a. Cechy nieruchomości: - powierzchnia: ~ 67,05.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w dzielnicy Parkitka. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m ,z ogródkiem zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Parkitka ul Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 700 zł86,88 m² 7 950,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na Kwiatowym Osiedlu. Kwiatowe Osiedle to prestiżowa lokalizacja w dzielnicy Kiedrzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Piętro z tarasem- idealny Apartament dla Ciebie! Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

535 982 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.43m zlokalizowane na TRZECIM piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł30 m² 67,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu położonym w ścisłym centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej Maryi Panny. Czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrzosowiak,Częstochowa

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

576 732 zł74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. M ieszkanie dwupokojowe do najmu z balkonem ul. Szajnowicza-Iwanowa Rozkład - salon z kuchnią wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem 2-pokojowy Apartament o powierzchni 45m zlokalizowany na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku na osiedlu Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie dwupokojowe do najmu ul Bialska. Rozkład -salon z kuchnią wyjściem na balkon - sypialnia - przedpokój - łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Parkitka, częstochowa Oferujemy na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Nowy Apartament o powierzchni 55m zlokalizowany na trzecim piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2 pokoje na Parkitce - 5. piętro. Na wynajem wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone w nowym apartamentowcu w najbardziej pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

740 000 zł77 m² 9 591,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe apartament z ogródkiem o powierzchni użytkowej 77,15 m2 położone na parterze w nowym bloku w dzielnicy parkitka. Kameralne osiedle ogrodzone, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

467 000 zł56 m² 8 294,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż funkcjonalny 2-pokojowy apartament o powierzchni 56,3m zlokalizowany na pierwszym piętrze bloku z windą. Prestiżowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Apartament o powierzchni 43m zlokalizowany na piątym piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka w Częstochowie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij