dowolna

Mieszkania Częstochowa Częstochówka-Parkitka

231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

231 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

265 000 zł74 m² 3 581,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta wstrzymana do 18.12.2014r. Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74.8 m2 położone w dzielnicy Parkitka , przy markecie OBI. Na dole przestronna kuchnia w zabudowie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe, położone na czwartym pietrze w bloku z płyty w dzielnicy Parkitka. Ładny rozkład, na pierwszym poziomie kuchnia otwarta na duży pokój, mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne i wyposażone mieszkanie na Parkitce! M4 o pow. 60m2 na 1 piętrze w nowym bloku z cegły. Mieszkanie w pełni umeblowane - gotowe do wynajęcia "od zaraz".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

280 000 zł78 m² 3 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Polecam atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie, położone na parterze 3 kondygnacyjnego nowszego budynku z roku 1997 , położonego na osiedlu Parkitka. Idealna lokalizacja, w najbliższej okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

535 000 zł118 m² 4 541,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament o powierzchni 117,8 mkw w nowym bloku Gloria Park. Dwie sypialnie , miejsce na siłownię, duży salon połączony z kuchnią, dwie komfortowe łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu dzielnica Parkitka pow. 52 m kw. parter , ogródek .Budynek monitorowany , nowy z windą, teren ogrodzony, brama na pilota. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 60 m2. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z szafą, łazienki z prysznicem oraz wc. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

369 000 zł68 m² 5 404,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne , komfortowe mieszkanie w nowym bloku w dzielnicy Parkitka. Budynek ogrodzony z miejscem parkingowym( możliwość zakupu miejsca parkingowego w hali garażowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

224 000 zł65 m² 3 446,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie o ładnym rozkładzie z dużym przedpokojem zabudowanym szafami, łazienka po niedawnym remoncie , kuchnia ustawna w kwadracie (w cenie meble kuchnenne wraz z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

246 000 zł64 m² 3 855,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, pokoje ustawne, słoneczne. Wymieniona stolarka okienna, na scianach gładzie gipsowe, na podłodze mozaika parkietowa.Łazienka i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł52 m² 22,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w nowym bloku okolice Jasnej Góry. Powierzchnia 52m2 wysoki parter. 2 niezależne pokoje w pełni umeblowane telewizor, lodówka, pralka, kuchenka gazowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

369 000 zł68 m² 5 408,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze w bloku z 2009 r , w dzielicy Parkitka.Budynek wzniesiony z najwyższymi standardami.(granit, chrom ,zadbane otoczenie itp ).W mieszkaniu zostaną meble robione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

293 000 zł55 m² 5 327,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo komfortowe mieszkanie z garazem podziemnym dla wymagającego Klienta - własnościowe, znajdujące się na 1 piętrze w nowo wybudowanym bloku z windą, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane przy ulicy Bialskiej. Największy z pokoi połaczony z kuchnią tworzy przyjemna strefe wypoczynku z widokiem na zazieleniona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

800 zł55 m² 14,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 54,6 m2 w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ,kuchni ,łazienki oraz przedpokoju. Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw., usytuowane na drugim piętrze w bloku w dzielnicy Parkitka. Pokoje ustawne i widne, nowe okna pcv, ściany gipsowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

229 000 zł55 m² 4 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedaży własnościowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Parkitka-Własnościowa Spółdzielnia mieszkaniowa "nasz Dom" (osiedle obok obi ). Mieszkanie na 2-piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

229 000 zł52 m² 4 403,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne i przestronne mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Aleji Brzóz. Mieszkanie składa się z nowoczesnej kuchni na wyposażeniu której pozostaje sprzęt wysokiej jakości (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł120 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duze dwupoziomowe mieszkanie w bloku na osiedlu Parkitka.Ciekawy układ pomieszczen z mozliwoscia wlasnej aranzacji.Nowe okna pcv z wystawa na polnoc-poludnie i zachod.Duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

289 000 zł79 m² 3 658,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

atrakcyjne mieszkanie z dużą działką będąca w użytkowaniu. Trzy duże pokoje oraz , salon z możliwością połączenia z kuchnią ( w chwili obecnej częściowo otwarta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

215 000 zł55 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 położone na drugim piętrze w nowym trzypiętrowym bloku w dzielnicy Parkitka. Bardzo ładne osiedle z pełną infrastrukturą :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

287 000 zł52 m² 5 519,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie nowocześnie zaprojektowane, całkiem nowe, nie zamieszkiwane, funkcjonalny podział pomieszczeń, wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, kuchnia nowa, porządny sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł100 m² 24,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament położony w nowym blkou w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia 100,3mkw., Salon oraz trzy sypialnie jedna z dużą garderobą, oddzielnie kuchnia. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

238 000 zł59 m² 4 033,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w 10 letnim bloku z cegły wraz zmiejscem postojowym przed blokiem. Cicha spokojna część Parkitki, mieszkanie słoneczne, przestrzenne, w cepłej kolorystyce. Meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w nowym bloku w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia 70mkw, duży salon połączony z aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży taras, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym bloku dzielnica Parkitka pow. 49 m kw. 3 piętro w bloku z windą. Kuchnia otwarta na pokój , nowe meble kuchenne na wymiar z lodówką. Nowe drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

223 000 zł56 m² 3 982,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy bardzo duze i eleganckie mieszkanie w bloku na trzecim pietrze w dzielnicy Parkitka przy ulicy Okulickiego.Ciekawy rozklad pomieszczen.Bardzo duzy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W nowym bloku dzielnica parkitka Mieszkanie dwupokojowe w nowym bloku pow. 54 m kw. dwupokojowe , mieszkanie posiada duży przestronny taras, kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

238 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w 10 letnim bloku z cegły ogrodzonym z wydzielonymi miejscami parkingowymi zadbane , przestrzennne, w stałej zabudowie meble kuchnne w cenie oraz szafa garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 54 mkw, w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie po remoncie, 2 piętro, nowe okna pcv, nowe instalacje, umeblowane, bardzo ładne i zadbane. Kuchnia: umeblowana, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 255 zł47 m² 26,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, oferuję do wynajęcia śliczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem parkingowym, w spokojnej okolicy, w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 100 zł57 m² 19,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia śliczne, umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Grabowka. Powierzchnia użytkowa to 57 mkw (2 pokoje z aneksem kuchennym). Pierwsze piętro. Czynsz najmu: 1.100 zł Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

192 000 zł64 m² 3 009,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Okulickiego, ciekawy rozkład, słoneczne, z dużą ilością miejsc zielonych dookoła. Największy z pokoi skierowany na stronę południową, dwa pozostałe oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

320 000 zł68 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam, do sprzedania mieszkanie, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, w nowym, luksusowym apartamentowcu w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia: 68 mkw, 3 przestronne pokoje z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

320 000 zł68 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze w bloku z 2010 roku. Przestrzenne , ustawne 3 pokoje, z czego jeden z dodatkowym pomieszczeniem np na garderobę. Przedpokój z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

289 000 zł59 m² 4 898,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam, do sprzedania komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Parkitka. Zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą, piwnicą oraz miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, do wynajęcia komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Parkitka. Zlokalizowane na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą, garażem podziemnym, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nowoczesne, urządzone w stylu minimalistycznym, przestronne i słoneczne (wschód / zachód). Mieszkanie całkowicie urządzone, kuchnia w zabudowie, 2 szafy z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 350 zł68 m² 19,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia mieszkanie w nowym, luksusowym budynku z windą, na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia 68 mkw, 3 przestronne pokoje z czego jeden z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 400 zł68 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym, luksusowym budynku w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia 68 mkw, trzy przestronne pokoje z czego jeden z dużą garderobą, kuchnia nieumeblowana oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 250 zł60 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestrzenne, wygodne mieszkanie W stosunkowo nowym bloku, w dobrej dzielnicy. Mieszkanie odświezone, w wysokim standarzie. Na podłogach panele, sciany gipsowane, okna pcv. Kuchnia wyposazonw.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Częstochowa, Częstochówka-Parkitka