dowolna

Mieszkania Częstochowa Osiedle Parkitka

216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

450 000 zł93 m² 4 839 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 2 poziomowego, komfortowego mieszkania położonego w dzielnicy Parkitka. I poziom: duża kkuchnia + salon + taras + wc II poziom: 2 duże, ustawne pokoje + taras + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł90 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w dzielnicy Parkitka, i poziom:kuchnia, salon, wc, taras II poziom: 2 obszerne pokoje, taras, łazienka mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Parkitka,Częstochowa

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| pokój Z kuchnią na drugim pietrze na ulicy wysockiego, na parkitce. Bardzo ładne przestronne mieszkanie. Nowe okna, duży balkon. Kuchnia z meblami,lodówką oraz wyposażeniem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

182 000 zł54 m² 3 345,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| M-3 parkitka! Mieszkanie typu M-3 o powierzchni 54,4m2 mieszczące się na trzecim piętrze w bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

530 000 zł85 m² 6 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| super luksusowy apartament W dzielnicy parkitka. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, trzech sypialni, wc, łazienki. Jest przestronne ma dwa balkony. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

232 650 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie deweloperskie o pow.49,5m2 mieści się na Ip w apartamentowcu na pograniczu dzielnicy Parkitka, a Grabówka. Składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

470 000 zł85 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luxusowe mieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią z wyjściem duży balkon wzdłuż kuchni i salonu, 3 pokoi, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

352 800 zł77 m² 4 599,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie deweloperskie o pow.76,7m2 mieści się na parterze w apartamentowcu na pograniczu dzielnicy Parkitka, a Grabówka. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

303 600 zł66 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie deweloperskie o pow.66m2 mieści się na parterze w apartamentowcu na pograniczu dzielnicy Parkitka, a Grabówka. Składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

227 700 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie deweloperskie o pow.49,5m2 mieści się na parterze w apartamentowcu na pograniczu dzielnicy Parkitka, a Grabówka. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

432 400 zł92 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie deweloperskie o pow.92m2 mieści się na I piętrze w apartamentowcu na pograniczu dzielnicy Parkitka, a Grabówka. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

3 200 zł85 m² 37,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 350 zł60 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow.60m2 składa się z 2 pokoi, jeden z nich z dużym balkonem, kuchni z meblami i sprzętem AGD, łazienki i obszernego przedpokoju. Mieszknie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

303 600 zł66 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

203 590 zł44 m² 4 599,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie deweloperskie o pow.44,26m2 mieści się na parterze w apartamentowcu na pograniczu dzielnicy Parkitka, a Grabówka. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, słoneczne i przestronne. Urządzone w wysokim standardzie o powierzchni 50 m2 położone na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

249 000 zł67 m² 3 716 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu 3-pokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji oraz z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Mieszkanie znajduje się przy ul. Okulickiego na dzielnicy Parkitka. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe i ustawne mieszkanie z oddzielną kuchnią czeka na nowego Nabywcę. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze przy ulicy Okulickiego w bloku 4-piętrowym. Osiedle Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

257 000 zł72 m² 3 569 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok 72 m2 położone w dzielnicy Parkitka przy ul Bialskiej. Duża, słoneczna kuchnia, duży salon, osobne wc. podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

249 000 zł67 m² 3 716,42 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, wyposażone i z dużym tarasem dostępne od zaraz. Nieruchomość znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

240 000 zł76 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-5 o powierzchni 76 m2 z dwoma balkonami na Parkitce. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku. Składa się z czterech ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

236 000 zł56 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M-3 o pow. 56 mkw w dzielnicy Parkitka z balkonem Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w bloku. Składa się z:dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

133 000 zł35 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie M-2 o pow. 35 mkw z dużym balkonem w dzielnicy Parkitka, nieruchomość składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

214 000 zł52 m² 4 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, słoneczne mieszkanie mieści się na 3 piętrze w dzielnicy Parkitka. Składa się z salonu, pokoju (ze względu na pow.18m2 można podzielić na 2 mniejsze), kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowoczesne M-4 na Parkitce o pow. 68mkw. Mieszkanie w apartamentowcu na 2 piętrze z dwoma balkonami. W skład mieszkania wchodzi salon, 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Kuchnia kompletnie wyposażona ( zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie o łącznej pow. ok 100m2. Mieszkanie mieści się na 2p (dwa wejścia z klatki pozostawiają również możliwość zaadoptowania na 2 osobne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawrzynowicza

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł44 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronny, widny pokój z kuchnią. Dostępny od zaraz. Duża, widna, wyposażona kuchnia. Salon z oknami z dwóch stron i balkonem. Zapraszamy do oglądania. Link do oferty: posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

3 200 zł85 m² 37,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne M-5 na Parkitce o pow. 85 mkw. Mieszkanie w apartamentowcu na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, w tym jeden otwarty na kuchnię. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowoczesne M-4 na Parkitce o pow. 76 mkw. Mieszkanie w bloku na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Na podłogach panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

2 300 zł67 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka Położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, wykończone.