dowolna

Mieszkania Częstochowa Osiedle Parkitka

216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

219 000 zł62 m² 3 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże, ustawne mieszkanie M-4, o pow. 62 mkw. Trzy pokoje z kuchnią, łazienką i osobną toaletą, położone są na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brzozowa

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ekskluzywne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy Alei Brzozowej Apartament ma pow. 53 , mieści się na pierwszym pietrze z balkonem. Składa się z salonu otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

259 000 zł72 m² 3 587,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie typu M-5 na osiedlu Parkitka w Częstochowie o pow. 72,2 m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym, środkowe. Mieszkanie składa się z czterech odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

165 000 zł54 m² 3 027,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku z balkonem w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie ma pow. 54,50 mkw Pokoje przestronne, ustawne, ściany pomalowane, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

205 000 zł64 m² 3 213 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie na osiedlu Parkitka M4 o powierzchni 63,8m2.Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wanna, prysznicem. Podłogi mozaika, płytki. Mieszkanie w bloku na czwartym piętrze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

219 000 zł62 m² 3 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Parkitka przy ul. Łódzkiej. Mieszkanie jest zlokalizowane w niskim bloku na trzecim piętrze (z czterech). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

484 142 zł104 m² 4 674,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 103,57m2 wraz z komórką lokatorską 3,86m2 w dzielnicy Parkitka przy ul. Bialskiej. Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, przestronne M-2 z wnęką w dzielnicy Parkitka o pow. 51 mkw. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w bloku trzy-piętrowym i posiada balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne M-5 na Parkitce o pow. 85 mkw. Mieszkanie w apartamentowcu na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, w tym jeden otwarty na kuchnię. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 650 zł76 m² 21,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowoczesne M-4 na Parkitce o pow. 76 mkw. Mieszkanie w bloku na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Na podłogach panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 700 zł76 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjne M-5 o powierzchni 76 m2 z dwoma balkonami na Parkitce. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku. Składa się z czterech ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 450 zł52 m² 27,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne tylko w terminie od 01.07.2015 roku do 30.09.2015 roku. Na wynajem bardzo ładne mieszkanie M-3 o pow. 52 mkw na parterze w apartamentowcu. Składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Pilnie sprzedam komfortowe, nowoczesne M-5 na Parkitce o pow. 85 mkw. Mieszkanie w apartamentowcu na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, w tym jeden otwarty na kuchnię. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

231 900 zł64 m² 3 623,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 64 m2 mieszczące się w spokojnej dzielnicy Częstochowy - Parkitka. Jest to M-4 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

215 000 zł48 m² 4 513,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bardzo ładnie położone mieszkanie w stanie deweloperskim. Prestiżowa dzielnica, blisko sklepy, restauracje. Teren zamknięty. Możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

197 000 zł64 m² 3 087,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-4 ( trzypokojowe ) - 63,8 mkw.- 4 piętro OKAZJA! Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu PARKITKA. Niewątpliwą zaletą mieszkania jest: - bardzo dobra lokalizacja, - dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

325 000 zł102 m² 3 186,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane. Na pierwszym poziomie, 60metrowym znajduje się salon z aneksem kuchennym,sypialnia oraz duża łazienka. Drugi poziom to dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Parkitka. M-4 ma powierzchnię 64 m2 usytuowane jest na piętrze piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

330 000 zł79 m² 4 160,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w bardzo ładnej dzielnicy, w sąsiedztwie innych apartamentowców domów jednorodzinnych oraz terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne M-4 o powierzchni 72 m2 z balkonem w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w bloku. Składa się z trzech pokoi, jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

136 000 zł36 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Parkitka. M-3 ma powierzchnię 36 m2 usytuowane jest na parterze w bloku. Mieszkanie posiada balkon. Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

260 000 zł79 m² 3 307,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Parkitka. M-5 ma powierzchnię 78,6 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie posiada balkon. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

189 000 zł62 m² 3 048,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 o powierzchni 62 m2 z balkonem na Parkitce. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 700 zł76 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

270 000 zł61 m² 4 400,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokojowe w tym salon połaczony z kuchnią i przedpokojem , dwie sypialnie i spora łazienka z piecem dwufunkcyjnym, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

280 000 zł73 m² 3 825,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standarcie, z kuchnią otwartą na salon .Pokoje ustawne z salonu piękny widok na panorame miasta i Jasną Górę , w przedpokoju otwartym na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

310 000 zł76 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M-4 o pow. 76 mkw na czwartym piętrze w nowym bloku z balkonem w dzielnicy Parkitka. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

650 000 zł95 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

duże przestronne mieszkanie , usytułowane na trzecim piętrze , wyposażone w meble kuchenne w cenie mieszkania , sprzęt agd , szafy wnękowe , pozostałe meble do uzgodnienia , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

3 200 zł125 m² 25,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w nowym bloku z łazienką i oddzielną toaletą. Dwa miejsca parkingowe w hali garażowej w cenie najmu. Mieszkanie kompletnie umeblowne .We wszystkich pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

95 000 zł30 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-2 o powierzchni 30 m 2 w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z balkonem i domofonem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedno z najlepszych mieszkań na Parkitce.W cenie ruchomości RTV ,AGD,MEBLE. Standard ponadpodstawowy np. 2 balkony , klimatycja,ogrzewanie zwykłe i podłogowe itp.Koszty własne to ponad 600 tyś.