dowolna

Mieszkania Częstochowa Północ

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na wynajem duże, rozkładowe M3 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na Północy. Nieruchomość po remoncie, w całości odmalowana, położone nowe kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ w okolicy Promenady oraz Lasu Aniołowskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

243 000 zł34 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Pólnoc. Przed blokiem duży wygodny parking. W pobliżu przedszkole. Wokół pełno zieleni.W pobliżu sklepy , szkoła , przystanek autobusowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

224 000 zł33 m² 6 726,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Dostępne od zaraz! Cena do negocjacji! M2 - w bardzo zielonej, przepięknie zagospodarowanej dzielnicy Północ, bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta - tramwaje, autobusy (5 linii). Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schillera

Północ,Częstochowa

256 000 zł33 m² 7 758 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M3 w dzielnicy Północ prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ ,schillera,jedn.B,blok 4 pietrowy z windą OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Północ,Częstochowa

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne apartamenty na Północy przy ul. Brata Alberta. W ofercie posiadamy apartamenty na pierwszej kondygnacji z tarasem. Apartamenty o powierzchni 73 m2 z przestronnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie M-3 o wysokim standardzie, położone w dzielnicy Północ w Częstochowie, o powierzchni 37m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, słoneczne, ciche mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63m2, z dużym balkonem typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie położone jest w bardzo ciekawej okolicy, otoczonej zielenią oraz dobrze skomunikowanej, z dostępem do wszelkich udogodnień. Blisko Promenada, lasek Aniołowski, C.H. M1, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

1 200 zł34 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje na małym metrażu. Po remoncie! prezentuje Aleja Nieruchomości O mieszkaniu Komfortowa kawalerka po remoncie, z osobną kuchnią i wydzieloną strefą sypialną, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 550 zł47 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ-Sosabowskiego Atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania dwupokojowego o powierzchni 47,2 m 2 mieszkanie po remoncie , wyposażone w niezbędne meble oraz sprzęty agd. salon: nowy narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ustawne i rozkładowe M4 na Północy, przy ul. Fieldorfa Nila, dostępne od zaraz. Nieruchomość jest na 1 piętrze, co jest ogromnym atutem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Schillera

Północ,Częstochowa

1 050 zł28 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z balkonem przy ulicy Schillera 3 *powierzchnia 28 m2 *piętro 4 *ogrzewanie centralne *miejsce postojowe w cenie Wyposażenie: *salon: narożnik, komoda pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

472 500 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Kiedyś w przeszłości, gdy postanowiłem kupić mieszkanie, to pierwszym i głównym kryterium jakie przyjąłem do poszukiwań była lokalizacja, a na drugim miejscu stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

1 295 zł28 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w ładnej, zielonej okolicy a do tego dobrze skomunikowanej to zapraszam na prezentację! Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Północ, przy ulicy Gombrowicza 15,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

365 000 zł52 m² 7 019,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

369 999 zł52 m² 7 115,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania gotowego M3 w dobrej okolicy Powierzchnia ok 54 m2 -salon z wyjściem na duży balkon -sypialnia -wyposażona kuchnia -łazienka Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

320 000 zł55 m² 5 776,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta sprzedaży mieszkania własnościowego, położonego w dzielnicy Północ, jednostka "b", przy ul. Michałowskiego. Mieszkanie z widokiem na zieleń, przed blokiem sporo miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 mkw, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Północ, przy ulicy Wyzwolenia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

1 295 zł28 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania z kojącym widokiem na zieleń, a w dodatku świetnie skomunikowanego ? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem kawalerka o powierzchni około 28m2, zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe z balkonem, nowoczesne, ul. Baczyńskiego blok z windą Do wynajęcia bardzo ładne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone w bloku w dzielnicy Północ, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

311 000 zł51 m² 6 086,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż: mieszkanie M3 w Częstochowie, dzielnica Północ, sektor "C". 1 piętro. Biuro Nieruchomości kabe z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

369 000 zł51 m² 7 178,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 51,4m2, usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Północ,Częstochowa

398 000 zł61 m² 6 546,05 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania o powierzchni 61 m2 położonego na 7 piętrze w bloku 9 piętrowym, na ul. Baczyńskiego dzielnica Północ. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych apartamentów w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Św. Brata Alberta w Częstochowie. W ofercie posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

489 000 zł64 m² 7 640,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania! Położone na drugim piętrze w dzielnicy Północ w Częstochowie, przy ulicy Sosabowskiego 13. Powierzchnia 64 m2 - przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

379 000 zł61 m² 6 213 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zakupu mieszkania w dzielnicy Północ przy ulicy Iwaszkiewicza, idealnego dla par, rodzin z dziećmi, seniorów czy jako inwestycja. To mieszkanie o powierzchni 61 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

345 000 zł61 m² 5 674,34 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy w ofercie mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy północ. Przyjemna lokalizacja dużo zieleni. Niedaleko pływalnia. W cenie meble w kuchni. Toaleta osobno , duże szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

285 000 zł34 m² 8 357,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,1m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie po remoncie. Na ścianach gładzie gipsowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

294 000 zł52 m² 5 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na drugim piętrze w bloku pięciopiętrowym z windą w dzielnicy Północ przy Promenadzie. Mieszkanie jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe po remoncie, z dużym balkonem, z pełnym wyposażeniem usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

497 000 zł63 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 63 metrowe mieszkanie w dzielnicy Północ na ul. Kukuczki w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Aniołowskiego i Promenady Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwustronne M3 częstochowa północ parter Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44,2 m2 położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Starzyńskiego. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 52m2, usytuowany jest na 2 piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

359 000 zł51 m² 7 080 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w dobrym standardzie, nieopodal Lasku Aniołowskiego i pełnej infrastruktury. Główne atuty rewelacyjna lokalizacja w jednej z najlepszych dzielnic miasta, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie z pięknym widokiem Sprzedam mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na 3 piętrze, położone w spokojnej okolicy z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 36m2, usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Północ,Częstochowa

409 000 zł69 m² 5 927,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! oferta dostępna tylko U nas! Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 69 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku dzielnicy Północ przy ulicy Kosmowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Północ,Częstochowa

294 000 zł52 m² 5 654 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M3 w dzielnicy Północ prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Baczyńskiego Opis Nieruchomosci Oferta sprzedaży jest mieszkanie w dzielnicy Północ.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij