dowolna

Mieszkania Częstochowa Północ

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować na wynajem mieszkanie M-2 położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 34m2, usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

432 000 zł61 m² 7 093,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne, słoneczne M4 przy ulicy Fieldorfa -nila w dzielnicy Północ, w bliskim sąsiedztwie Promenady im. Niemena oraz Centrum Handlowego M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

419 000 zł59 m² 7 101,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nietuzinkowe mieszkanie M4 - 3 pokojowe o powierzchni 58,6m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Starzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

287 000 zł34 m² 8 416,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,1m2 położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ - jednostka A. Mieszkanie po remoncie kilka lat temu. Wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

330 000 zł62 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 61,5m2, usytuowany jest na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 264,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne rozkładowe mieszkanie 51,1 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 57m2, usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z salonu z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

337 000 zł52 m² 6 480,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Czyste, do wprowadzenia, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na Północy. Położenie bardzo korzystne: blisko lasu, sklepów i komunikacji miejskiej. Blok posiada dwie windy, w tym jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowane dwa pokoje z dużą kuchnią i piwnicą. Urządzoną sypialnią, meblami, pralką i wyposażoną kuchnią Mieszkanie blisko komunikacji miejskiej, sklepów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Starzyńskiego. Mieszkanie zadbane z dużym balkonem w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starzyńskiego 4, dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 48m2 mieści się na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 52m2, usytuowany jest na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

263 000 zł48 m² 5 467,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu, dzielnica Północ. Tylko 5400 pln za m2. Na powierzchni 48,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

1 350 zł36 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje na wynajem przestronne M2 położone na 4 pietrze w bloku 4-piętrowym w Częstochowie na ul. Michałowskiego - osiedle Północ. Mieszkanie widne z wystawą okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

380 000 zł63 m² 6 041,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 62,9 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku dzielnicy Północ przy Kukuczki. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

237 000 zł36 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne M2 położone na 4 pietrze w bloku 4-piętrowym w Częstochowie na ul. Michałowskiego - osiedle Północ. Mieszkanie widne z wystawą okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

259 900 zł52 m² 4 998,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

399 000 zł51 m² 7 838,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, nieopodal Lasku Aniołowskiego i Promenady Niemena. Główne atuty rewelacyjna lokalizacja w jednej z najlepszych dzielnic miasta, spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne, słoneczne M3. Mieszkanie znajduje się na parterze, w zadbanym bloku czteropiętrowym, w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy Północ, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne, przestronne, słoneczne M3 .Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w zadbanym bloku czteropiętrowym, w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

1 590 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w doskonale skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2 w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane w cenionej dzielnicy Północ w Częstochowie przy ul. Michałowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

1 600 zł48 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie usytuowane w cichej okolicy na północy Częstochowy ul. Starzyńskiego. Mieszkanie ma 47,5 m2, w tym: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

355 000 zł59 m² 6 016,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem oferty jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie, przy ul. Starzyńskiego, w dzielnicy Północ. Szczegóły nieruchomości: nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie przytulne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w wieżowcu z windą Na powierzchnię ok 51 m2, składa się duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone, przestronne mieszkanie o pow 59,5 mkw ,składające się z trzech pokoi , kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie ma fantastyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ. Jednostka A. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

339 000 zł59 m² 5 745,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne M4 położone na 4 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Północ. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

414 000 zł73 m² 5 671,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże M5 położone na 4 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Północ. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ i południe. Nieruchomość tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schillera

Północ,Częstochowa

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 52m2, usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

770 000 zł86 m² 8 981,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny, 4-ro pokojowy apartament na terenie zamkniętego osiedla Poema, przy ulicy Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Apartament o powierzchni 85,73 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

514 000 zł61 m² 8 426,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne, nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, usytuowane w dzielnicy Północ. Mieszkanie zachwyca doskonałą aranżacja i rozplanowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ciepłego i jasnego mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Północ. Oferta prywatna Mieszkanie w bardzo dobrym stanie po niedawnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

395 000 zł61 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie M4 w bardzo dogodnej lokalizacji , w dzielnicy Północ w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym , pośród zieleni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

430 000 zł53 m² 8 102,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy apartament do sprzedaży w dzielnicy Północ na terenie osiedla Kawie Wzgórze. Apartament w stanie deweloperskim w kameralnym budynku ośmiolokalowym. Powierzchnia użytkowa 53,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

229 000 zł32 m² 7 201,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 31,8m2, usytuowany jest na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajcego

Północ,Częstochowa

389 000 zł52 m² 7 495,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 51,9m2, usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

359 900 zł61 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w zielonej dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 61m2, usytuowany jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje w okazyjnej cenie M4 o pow. 61 m2, w dzielnicy Północ. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w bloku 4 -piętrowym. Mieszkanie zadbane.