dowolna

Mieszkania Częstochowa Północ

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

239 000 zł86 m² 2 779,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 86m2 położone na I piętrze w bloku III piętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, przedpokoju, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

192 000 zł73 m² 2 630,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-5 w dzielnicy Północ jednostka B czteropiętrowy ocieplony blok mieszkalny wyremontowana klatka schodowa, okna pcv z dodatkowym zabezpieczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

178 000 zł60 m² 2 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ w okolicach Promenady. Na ścianach gładzie gipsowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

167 000 zł54 m² 3 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone w świetnej lokalizacji w pobliżu Promenady Niemena zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym z dwiema windami (osobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe 51m2 po kapitalnym remoncie do wynajęcia w dzielnicy Północ! Kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd ( lodówka,zmywarka) Woda ciepła bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

115 000 zł34 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży m-3, 34m2 słoneczne położone na czwartym piętrze. Na ścianach gipsówki, na podłogach panele i płytki, przedpokój w boazerii , łazienka w płytkach starszego typu. Blok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

175 000 zł47 m² 3 739,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy północ ( jedn. "C"). Powierzchnia 46,8mkw 1 pietro blok,mieszkanie dwustronne pd-pn, duży balkon. 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

172 000 zł48 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,5 m2, dzielnica Północ jednostka C. Mieszkanie położone w spokojnej okolicy na parterze w bloku 4 piętrowym składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

170 000 zł62 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 62m2 własnościowe w dzielnicy Północ. Mieszkanie znajduje się na 8 pietrze z dużym balkonem w wieżowcu z widokiem na Las Aniołowski. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

140 000 zł48 m² 2 947,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Północ w jednostce "b" w bloku na 4 pietrze.Okna PCV. Standard przeciętny.Wystawa okien północ - południe.Duży balkon zmiana 2016-01-21

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży luksusowe mieszkanie w Częstochowie na Północy położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna są na dwie strony: wschód, zachód. Blok jest ocieplony i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

159 000 zł58 m² 2 722,60 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,40 mkw. na VIII piętrze w wieżowcu przy ulicy Starzyńskiego. Okna pcv we wszystkich pomieszczeniach, na podłogach płytki pcv, ściany w gładziach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ jednostka "C". Okna wychodzą na zachód, mieszkanie słoneczne, widne, bardzo ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

178 000 zł62 m² 2 894,31 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie położone w wiezowcu na dziewiątym piętrze z piękna panorama na miasto. Posiada dużakwadrtowa kuchnie w zabudowe ( meble w cenie mieszkania), oraz pokje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

133 000 zł50 m² 2 660 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy dwupokojowe mieszkanie w bloku na wysokim parterze w dzielnicy Północ w okolicach Promenady.Układ okien poludnie-polnoc,nowe pcv,duzy balkon.Kuchnia duza-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

179 000 zł62 m² 2 887,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-4 usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w bardzo atrakcyjnym punkcie dzielnicy Północ.pobliżu nieruchomości znajduje się park wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł51 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w Dzielnicy Północ, jedn. C o powierzchni 51m2 , położone na pierwszym piętrze w wieżowcu. Duża ustawna kuchnia, szeroki przedpokój z szafą garderobianą.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł51 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

155 000 zł51 m² 3 039,22 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w dzielnciy Północ( jednostka B) z dużą kuchnią ( zabudowa kuchni oraz szafa w przedpokoju pozostaje w cenie). Zmodernizowane. Nowa stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-3 o pow. 51 mkw na Północy. Mieszkanie w wieżowcu na 6 piętrze. Pokoje posiadają funkcjonalny układ, są widne, przestronne, na podłogach panele, na ścianach gładzie gipsowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

254 000 zł55 m² 4 618,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy komfortowe dwupokojowe mieszkanie w blokach na nowym osiedlu Polnoc.Nowe okna pcv na strone wschod-zachod,rolety,balkon.Nowoczesna otwarta kuchnia z meblami na wymiar i sprzetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

174 000 zł59 m² 2 929,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świetnie zlokalizowane z dużym parkingiem przed blokiem , wokół mnóstwo zieleni , alejki spacerowe, blisko przedszkole, szkoła. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, północ-południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

110 000 zł33 m² 3 303,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 33,3 m2 położone n I pietrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sosabowskiego w dzielnicy Północ. Duży balkon na stronę zachodnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

175 000 zł47 m² 3 739,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

199 000 zł72 m² 2 763,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie na 7 pietrze w dzielnicy Północ składające się z 3 pokoi, łazienki, osobnego wc, dużej kuchni. Z pięknym widokiem z dużego balkonu na jurę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł52 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowa niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. M-3 ma powierzchnię 52,5 m2 znajduje się w dzielnicy Północ , usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

219 000 zł49 m² 4 469,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy bardzo przyjemne trzypokojowe mieszkanie w bloku na drugim piętrze na osiedlu Północ.Blok z 2001 roku,ocieplony,zamykany,domofon.Ciekawy rozklad pomieszczen,mozliwośc aranzacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

159 000 zł48 m² 3 347,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ, okolice ul. Starzyńskiego. Mieszkanie w stanie dobrym - do odświeżenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

239 000 zł86 m² 2 779,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne , ustawne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym bloku z cegły.Do mieszkania przynależą trzy piwnice oraz duże pomieszczenie na strychu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

112 500 zł35 m² 3 196,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 35,2 m2 położone na II piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Gombrowicza w dzielnicy Północ. Mieszkanie po remoncie. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Północ,Częstochowa

239 000 zł86 m² 2 779,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 86 m2 położone na I pietrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Andersa w dzielnicy Północ. Blok z 1990 r zbudowany z pustaka maxa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

148 000 zł52 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym pietrze w bloku na osiedlu Pólnoc. Mieszkanie do odświeżenia i własnej aranzacji. Okna cześciowo wymienione z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 o pow. 50,9 m2 na Północy w dobrej lokalizacji! ( ul. Witosa ) Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc. Łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

173 000 zł54 m² 3 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji (blok obok Promenady Niemena) dzielnica Północ. Lokal zlokalizowany na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

279 000 zł83 m² 3 361,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie w zacisznym miejscu (wśród zieleni), w dzielnicy północ w Częstochowie. Budynek z początku lat dziewięćdziesiątych wybudowany z cegły. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się przy alei Wyzwolenia w dzielnicy Północ "a" W mieszkaniu znajduje się pralka automatyczna oraz kuchenka gazowa. W pobliżu sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

239 000 zł86 m² 2 779,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow 37 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym. Blok ocieplony, domofon na pietrze. Pod budynkiem wiele miejsc parkingowych. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M-3 o powierzchni 51m2 zlokalizowane w dzielnicy Północ na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Blok jest dobrze usytuowany, w pobliżu pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

174 000 zł60 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ, blisko promenady ( ul. Gombrowicza ). Bardzo dobra lokalizacja.Blisko szkoła, przedszkole, basen. Blok ocieplony, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

205 000 zł63 m² 3 253,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie typu M-4 na 4 piętrze bloku czteropiętrowego w dzielnicy Północ. Blok ocieplony w całości. Bardzo ładna, czysta elewacja. Klatka schodowa również.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij