dowolna

Mieszkania Częstochowa Północ

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

198 000 zł58 m² 3 390,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w dzielnicy Północ. M- 4 posiada trzy duże, przestronne pokoje, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu z balkonem. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

169 000 zł47 m² 3 580,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M3 północ Z dużym akwarium Zapraszam do oglądania mieszkania z widokiem na las Aniołowski Wystawa okien: kuchnia i sypialnia na wschód, duży pokój na zachód. Umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

189 500 zł52 m² 3 644,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Północ! M-3 ma powierzchnię 52 m2, usytuowane jest na siódmym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie posiada balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie M-3 o pow. 48 mkw mieści się na 8 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

198 000 zł59 m² 3 355,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! bez pośredników mieszkanie 3 pokojowe na I pietrze w bloku z windą. łazienka i wc były remontowane w październiku 2016 r. Mieszkanie zadbane i przestronne. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

235 000 zł73 m² 3 219,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m2 mieszczące się w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Częstochowy - Pólnoc. Jest to M-5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

198 000 zł59 m² 3 355,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośredników! Oczekuję propozycji. 3 pokojowe wyremontowane widne mieszkanie na I piętrze. Łazienka i ubikacja po generalny remoncie w październiku 2016r. Na podłogach grys, panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

269 000 zł58 m² 4 633,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pięknie urządzone M4 północ blok 2009 R.! Słoneczne mieszkanie o powierzchni 58,05 m2 położone na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka C).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

168 000 zł59 m² 2 866,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja M4 północ Z pięknym widokiem! Mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka C) w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

195 000 zł73 m² 2 671,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

M5 północ Z pięknym widokiem I bardzo dobrym rozkładem! Mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka A, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

190 000 zł73 m² 2 602,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M5 północ bardzo dobry rozkład! Przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka B) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

144 000 zł51 m² 2 823,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M3 północ Z pięknym widokiem! Mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na VIII piętrze w wieżowcu na osiedlu Północ (jednostka D) w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

193 000 zł66 m² 2 942,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne M4 północ blisko promenada! Mieszkanie o powierzchni 65,6 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka D) w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

133 000 zł51 m² 2 612,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M3 północ idealne dla osób starszych! Mieszkanie o powierzchni 50,9 m2 położone na parterze w wieżowcu na osiedlu Północ (jednostka C) w Częstochowie. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

228 000 zł71 m² 3 202,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M5 północ przy promenadzie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 71,2 m2 położone na III piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka A) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

243 000 zł69 m² 3 531,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne M5 północ po generalnym remoncie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 68,8 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka C).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

200 000 zł73 m² 2 739,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

M5 północ Z pięknym widokiem I bardzo dobrym rozkładem! Przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka A,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M4 północ blisko promenady! Przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka A) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

279 000 zł73 m² 3 821,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

M5 północ pierwsze piętro po remoncie! Mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka A) w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

209 000 zł58 m² 3 578,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

219 000 zł72 m² 3 058,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne M5 północ przy promenadzie! Mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 położone na III piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka A) w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

225 000 zł73 m² 3 065,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne M5 północ Z pięknym widokiem! Mieszkanie o powierzchni 73,4 m2 położone na III piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka D) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

210 000 zł72 m² 2 900,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M5 północ Z pięknym widokiem! Mieszkanie o powierzchni 72,4 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka B) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

139 000 zł51 m² 2 725,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M3 północ Z przepięknym widokiem! Słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na IX piętrze w wieżowcu na osiedlu Północ (jednostka B) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

166 000 zł52 m² 3 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M3 północ O bardzo dobrym rozkładzie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na III piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka B).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

232 000 zł61 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne M4 północ po remoncie! Mieszkanie o powierzchni 60,8 m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka C) w Częstochowie. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

209 000 zł58 m² 3 578,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane M4 północ pierwsze piętro! Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,4 m2 położone na I piętrze w wieżowcu na osiedlu Północ (jednostka C) w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

134 000 zł48 m² 2 785,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M3 północ Z pięknym widokiem! Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 położone na VIII piętrze w wieżowcu na osiedlu Północ (jednostka D, okolice ul. Kukuczki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

139 000 zł52 m² 2 673,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne M3 północ Z przepięknym widokiem! Przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka B).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

185 000 zł73 m² 2 534,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne M5 północ dobra lokalizacja! Przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka B) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

235 000 zł73 m² 3 219,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane M5 północ bardzo dobra lokalizacja! Przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka B).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

215 000 zł72 m² 2 998,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,70m2 w dzielnicy Północ jedn.AB, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv z wystawą na stronę wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

136 000 zł51 m² 2 671,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł51 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzielnica Północ pow.51mkw -2 pokoje-4 pietro wieżowiec Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie z dużą kuchnią. Okna pcv. Łazienka i kuchnia zostały zmodernizowane kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

139 000 zł48 m² 2 926,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Północ w jednostce "b" w bloku na 4 pietrze.Okna PCV. Standard przeciętny.Wystawa okien północ - południe.Duży balkon zmiana 2016-11-04

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Północ, mieszkanie w bloku jednoklatkowym, ciepła woda sieciowa, bardzo dobra lokalizacja, blisko komunikacja miejska, szkoły sklepy, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

205 000 zł63 m² 3 269,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne duże mieszkanie w dzielnicy Północ. M- 4 posiada trzy duże , przestronne pokoje , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

166 000 zł50 m² 3 306,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Słoneczne M3 północ nowsze budownictwo! Przestronne mieszkanie o powierzchni 50,2 m2 położone na III piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka A) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

220 000 zł72 m² 3 072,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne M5 północ przy promenadzie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 położone na III piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka A) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

220 000 zł69 m² 3 197,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne M5 północ bardzo dobry rozkład! Mieszkanie o powierzchni 68,8 m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka C) w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

267 000 zł73 m² 3 637,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne M5 północ po generalnym remoncie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 73,4 m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka D) w Częstochowie.