dowolna

Mieszkania Częstochowa Północ

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

220 000 zł59 m² 3 754,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wyremontowane M4 północ spokojna lokalizacja! Mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 położone na III piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka C) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

97 000 zł33 m² 2 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie jednopokojowe M-2 o pow. 33 mkw w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowy z dużym balkonem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

139 000 zł52 m² 2 673,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-3 o powierzchni 52 m2 z balkonem na Tysiącleciu. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

219 000 zł59 m² 3 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników zadbane mieszkanie 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe z udziałem w gruncie. 1 piętro. Okna pcv firmy Termoplast plus rolety 2015, na podłogach panele wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

120 000 zł35 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,8 m2 położone na 3 piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą. Lokalizacja: dzielnica Północ, ul. Gombrowicza - blisko do promenady, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

159 000 zł44 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 44m2. Ustawne widne z dużym, przdpokojem zlokalizowane w cichym zaułku dzielnicy Północ przy ul. Czecha w bloku około 15 letnim. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 650 zł61 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ma wynajem bardzo ładne mieszkanie typu M-4 o pow. 61 mkw na parterze z dużym balkonem. Mieszkanie kompletnie umeblowane. W pokoju dziennym stoi komplet wypoczynkowy stolik, meblościanka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

195 000 zł60 m² 3 271,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Północ. M-4 ma powierzchnię 59,2 m2 usytuowane jest na 7 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie jest urządzone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

195 000 zł60 m² 3 266,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne M-4 na Północy. Mieszkanie o pow. 59,7mkw na 3 piętrze w bloku z balkonem. Pokoje ustawne, w 2 pokojach na podłodze panele, natomiast w dużym pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

149 000 zł51 m² 2 898,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne rozkładowe M3 północ pierwsze piętro! Przestronne mieszkanie o powierzchni 51,4 m2 położone na I piętrze w wieżowcu na osiedlu Północ (jednostka B) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne M-3 o pow. 51 mkw. Mieszkanie na parterze w bloku na Północy. Pokoje umeblowane. W dużym pokoju stoi stół z krzesłami, komoda, wersalka rozkładana. Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M-4 o pow. 60 mkw na trzecim piętrze w bloku w dzielnicy Północ. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne M-3 z balkonem o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Północ! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z toaletą. Pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

205 000 zł71 m² 2 887,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 Północ Mieszkanie na parterze w czteropiętrowym bloku o powierzchni 73 m2. Mieszkanie o ciekawym i funkcjonalnym układzie, osobno Wc i łazienka .Kuchnia-meble kuchenne mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

225 000 zł58 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam bez pośredników mieszkanie M4. Okna pcv, na podłogach panele, szafa wnękowa, meble kuchenne były robione na wymiar. Panele, gipsówki, glazura. Duży balkon. Winda. księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

160 000 zł55 m² 2 893,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Północ! M-3 ma powierzchnię 55,3 m2, usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie posiada balkon. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

139 900 zł51 m² 2 743,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M3 północ Z przepięknym widokiem! Mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na IX piętrze w wieżowcu na osiedlu Północ (jednostka B) w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

258 000 zł69 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne M5 północ po generalnym remoncie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 68,8 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka C).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

107 000 zł36 m² 2 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne i widne mieszkanie dwupokojowe na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Północ, przy ulicy Michałowskiego. Bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum handlowe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

107 000 zł36 m² 2 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M3 północ Z pięknym widokiem! Słoneczne mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka B) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

220 000 zł72 m² 3 038,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M5 północ Z pięknym widokiem! Mieszkanie o powierzchni 72,4 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka B) w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

134 000 zł51 m² 2 632,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne M3 północ Z pięknym widokiem! Mieszkanie o powierzchni 50,9 m2 położone na VI piętrze w wieżowcu na osiedlu Północ (jednostka C) w Częstochowie. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

1 600 zł74 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Północ. Usytuowane na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 74m2 w skład którego wchodzą trzy odrębne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w dzielnicy północ przy ulicy Czecha. Bez umeblowania. Pod blokiem możliwość zaparkowania samochodu. Niedaleko lokalne centrum handlowe. Przy bloku plac zabaw dla dzieci. zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł51 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ w wieżowcu na 4 piętrze, (3-ch lokatorów na klatce) Mieszkanie przestronne - duże ustawne pokoje, z dużego wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

195 000 zł60 m² 3 266,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

88 000 zł33 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 położone 4 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Czecha w dzielnicy Północ. Atutem mieszkania jest dobry rozkład pomieszczeń, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

99 000 zł34 m² 2 903,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 34,10 m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ, ( jednostka B ). Mieszkanie składa się z dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, niewymagające nakładów mieszkanie. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie 4 lata po remoncie. Na podłogach płytki ceramiczne, panele podłogowe. Ściany gipsowane. Łazienka, wc osobno po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

155 000 zł48 m² 3 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Północ na III piętrze w bloku czteropiętrowym o powierzchni użytkowej 47,50 m2. Mieszkanie słoneczne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

99 000 zł34 m² 2 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna Oferta! Na sprzedaż kawalerka po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajdujące się w dzielnicy Północ. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Północ cena. 175 tys , jednostka C Mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Północ pow. 62 m kw , 8 piętro wieżowiec. Ładny widok na osiedla .Osobno wc i łazienka. Kuchnia ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

288 000 zł73 m² 3 945,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 o pow. 73 m kw położone na 3 pietrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Północ. Okna nowe pcv, duży balkon na całej szerokości pokoju. Podłogi w 2 pokojach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

288 000 zł73 m² 3 945,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 o pow. 73 m2 położone na 3 pietrze w bloku w dzielnicy Północ, jednostka B.Klatka czysta , zadbana , domofon , dwóch lokatorów na piętrze. Mieszkanie o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

189 000 zł51 m² 3 705,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe M-3 Północ Mieszkanie dwupokojowe pow. 51 m kw , 7 piętro wieżowiec w dzielnicy Północ , jednostka C. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - łazienka , wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł53 m² 2 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Okazja! Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w wieżowcu dziesięciopiętrowym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

135 000 zł51 m² 2 652,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna Oferta! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 50,90 w dzielnicy Północ. M-3 usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu. Pokoje w mieszkaniu słoneczne i przestronne. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

169 000 zł44 m² 3 840,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na drugim pietrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie bardzo komfortowe, w pokojach panele , przedpokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

142 000 zł51 m² 2 784,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Północ cena. 142 tys Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Północ pow. 51, 10 m kw. 3 piętro w bloku. Zamykany korytarz. Mieszkanie o ciekawym i funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

205 000 zł71 m² 2 887,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 Północ k/promenady pow.73 m kw. parter w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie o ciekawym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń , osobno wc i łazienka -płytki .Kuchnia-meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

189 000 zł51 m² 3 705,88 zł/m²

 

Piętro:7/10