dowolna

Mieszkania Częstochowa Północ

181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

181 ogłoszeń

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z 1986 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na 1 piętrze w wieżowcu z windą w okolicach promenady niemena w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na I piętrze 75,18 m2 z balkonem ok. 14m2 Lokal znajduje się na kameralnym, nowo powstałym osiedlu, składającym się z niskiej zabudowy wielorodzinnej o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł31,40 m² 7 484,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z cichej zielonej okolicy. Szukasz kawalerki w dzielnicy Północ. Mieszkanie dostępne od zaraz w otoczeniu zieleni. W bliskiej odległości szkoły podstawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 31 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Iwaszkiewicza. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadbane widne mieszkanie z dużą kuchnią.Północ B.Parter. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja; mieszkanie mieści się w dzielnicy Północ jedn.B przy ul.Iwaszkiewicza,w bardzo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,50 m² 6 019,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w sercu dzielnicy Północ! Atuty : - 2 ustawne pokoje - 51,5m2 - 3 piętro w bloku czterokondygnacyjnym po termomodernizacji - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł66,96 m² 7 153,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje Osiedle Muza. Kameralna inwestycja składająca się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz z mieszkań, zlokalizowana w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł34,50 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,50 m² 6 850,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie jest funkcjonalne, słoneczne i posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego w zielonym otoczeniu. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Pużaka Zielona ,ciesząca się ciszą i spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania przy ul. Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Mieszkanie na I piętrze, o powierzchni 74 m2, składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,91 m , położone w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155, na terenie nowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ przy Al. Wyzwolenia. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,70 m² 7 187,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ul. ŚW. Brata alberta Do sprzedaży przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w kameralnym budynku mieszkalnym, nowego przedsięwzięcia deweloperskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z cichej zielonej okolicy. Szukasz przytulnego dwupokojowego mieszkanie , w dzielnicy Północ ul. Czecha. Mieszkanie dostępne od zaraz w otoczeniu zieleni. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,44 m² 7 969,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal D-2 Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą -kończymy drugi etap naszej nowej inwestycji. Forma Futura to nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle położone na północnych obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

389 999 zł61 m² 6 393,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 61M: - salon z balkonwm - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Pasaż Północ - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Północ,Częstochowa

290 000 zł33 m² 8 708,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie z potencjałem w centrum zielonej dzielnicy Północ - Idealna lokalizacja - cicha i spokojna ale w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej, promenady Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

434 999 zł64 m² 6 839,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Powierzchnia - ok 64M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 750 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - lasek Aniołowski - przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzenne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie sercu osiedla Północ B prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, mieszkanie Lokal mieści się na czwartym piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Północ,Częstochowa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Kosmowskiej 6. Cechy nieruchomości:powierzchnia: 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

435 000 zł64 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

290 000 zł33 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 33 m z balkonem na parterze - Częstochowa, dzielnica Północ Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

309 999 zł48 m² 6 526,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Powierzchnia 47,5M: salon z balkonem aneks kuchniasypialniasypialnia łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: pasaż Północ C.H. M1 blisko Promenada Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Północ,Częstochowa

179 999 zł28 m² 6 545,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje z aneksem Bardzo dobry układ Powierzchnia ok 27,5 m2 -salon z wyjściem na duży balkon -kuchnia ( 1,93m x 3,15m ) -łazienka Piętro 3/5 Winda Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 150 zł34 m² 33,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna i w pełni umeblowana kawalerka do wynajęcia, idealna dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie jest funkcjonalnie zaprojektowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Północ,Częstochowa

169 999 zł28 m² 6 071,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 28M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenalas aniołowskic.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

288 999 zł51 m² 5 666,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 51M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 650 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: lasek Aniołowskiprzychodnia lekarskablisko C.H. M1 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie, z dużym balkonem, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

398 999 zł61 m² 6 540,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 61M: salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienkawc Mieszkanie przeszło generalny remont w 2012 roku Czynsz - 950 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

299 999 zł52 m² 5 769,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 52M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 650 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenac.H. M1dużo zieleni mnóstwo ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

229 000 zł46 m² 5 032,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, na IV piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Michałowskiego w dzielnicy Północ Dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

359 000 zł48 m² 7 526,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Północ, 51 m , gotowe do wprowadzenia Na wynajem bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

320 000 zł52 m² 6 213,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1986 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

315 000 zł51 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,1m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na Północy. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

215 000 zł45 m² 4 735,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Częstochowa Północ - 2 pokoje, kuchnia, balkon, dużo miejsc parkingowych, spokojna okolica. Przytulne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Północ,Częstochowa

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73m2, idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń. Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bacewicz - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z 1984 roku wyposażonym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij