dowolna

Mieszkania Częstochowa ul. Poleska

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

350 000 zł47 m² 7 465,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,88 m2 z ogródkiem w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na parterze na terenie inwestycji firmy Parkland. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Częstochowa,śląskie

416 585 zł57 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 57.46 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na piętrze trzecim na terenie inwestycji firmy Parkland. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

447 082 zł72 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartamenty panorama II Etap inwestycji, budynek B.Budynek B jest drugim i ostatnim budynkiem jaki powstanie w drugim etapie projektu, Panorama Apartamenty przy ul. Poleskiej.Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

330 000 zł48 m² 6 921,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 47,68 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na piętrze czwartym na terenie inwestycji firmy Parkland. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

281 043 zł45 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamenty panorama II Etap inwestycji, budynek B. Budynek B jest drugim i ostatnim budynkiem jaki powstanie w drugim etapie projektu, panorama Apartamenty przy ul. Poleskiej. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Parkitka,Częstochowa

349 221 zł59 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,19 m2, piętro pierwsze. Układ funkcjonalny: salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

349 221 zł59 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży ostatnie apartamenty przy ulicy Poleskiej. Jest to realizacja II Etapu inwestycji - Panorama Apartamenty, budynek A. Na zdjęciach przedstawiamy zrealizowane już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

236 000 zł40 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamenty panorama, II Etap inwestycji, budynek B. Budynek B jest drugim i ostatnim budynkiem jaki powstanie w drugim etapie projektu, panorama Apartamenty przy ul. Poleskiej. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

262 276 zł45 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poleska "D" to już czwarty etap inwestycji Panorama Apartamenty. Na zdjęciach przedstawiamy zrealizowane już inwestycję budynku "a" oraz budynku "b". Budynek "C" aktualnie w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Parkitka,Częstochowa

275 712 zł43 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży jedyne dostępne mieszkanie w budynku "b". Mieszkanie dostępne od zaraz! Układ funkcjonalny: salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

273 470 zł47 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poleska budynek A to drugi etap inwestycji Panorama Apartamenty. Na zdjęciach przedstawiamy zrealizowane już inwestycję budynku "a" oraz budynku "b". Budynek "C" aktualnie w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

353 155 zł64 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży jeden z ostatni apartamentów w aktualnie realizowanym budynku "C". Apartament o metrażu 64,21 m2, parter, który składa się z salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

423 864 zł73 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży apartament o metrażu 73,08 m2, na drugim piętrze, który składa się z salonu wraz z otwartą kuchnią, 2 sypialni , holu , łazienki. Przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

353 155 zł64 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność, przedstawić Państwu do sprzedaży, ostatnie apartamenty , które zostaną oddane w 2021 roku. Zdjęcia w ofercie są poglądowe, przedstawiony apartament o metrażu 64,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

276 592 zł47 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

237 440 zł42 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży jeden z ostatnich apartamentów o metrażu 42,40 m2, parter, który składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni , holu , łazienki. Przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

410 000 zł72 m² 5 716,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

- bez pośredników Oferujemy nowe, gotowe 3 pokojowe mieszkanie 71,72 m2 z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim na Parkitce, przy ul. Poleskiej w Częstochowie. Jasne, narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

431 000 zł77 m² 5 597,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! prawdziwa gratka! ostatnie mieszkanie na 1. Piętrze! termin odbioru już W kwietniu tego roku! kupujący zwolniony Z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych! Atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

431 000 zł77 m² 5 597,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prawdziwa gratka! ostatnie mieszkanie na 1. Piętrze! termin odbioru już W kwietniu tego roku! kupujący zwolniony Z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych! Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł46 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogródkiem.Nowe osiedle w Częstochowie PROWADZI Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA Częstochowa,osiedle Parkitka ,ul.Poleska. O mieszkaniu Lokal ok 46m2 składa się z salonu.