dowolna

Mieszkania w kamienicy Częstochowa - Lista aktualnych ogłoszeń

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

430 000 zł83 m² 5 180,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę w samym centrum Częstochowy Uniwersalność nieruchomości pozwala na wykorzystanie jej zarówno jako powierzchni biurowej jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest atrakcyjnie położone mieszkanie w samym sercu Częstochowy składające się z salonu z aneksem kuchennym , sypialni , łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

429 000 zł58 m² 7 409,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament częstochowa Centrum w sąsiedztwie Sądu Idealny: - do zamieszkania - pod wynajem - na kancelarię, biuro Lokal o powierzchni ok. 58m2 znajduje się na 3piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie położone w kamienicy w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na parterze, składające się z dużego ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni użytkowej 100m2, usytuowane na 2. piętrze w budynku 2-piętrowym, położonym w ścisłym centrum Częstochowy przy ul. Kopernika. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 250 zł67 m² 19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w Centrum prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, centrum W pobliżu szkoła,sklepy, przystanki autobusowe i tramwajowe. O mieszkaniu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

831 800 zł80 m² 10 398,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Budynek powstał pod koniec lat 30 XX wieku. Kamienica w nowej odsłonie zostanie utrzymana w stylizacji art déco. Przy rewitalizacji zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

269 000 zł94 m² 2 870,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jezeli lubisz mieszkać w zabytkowej kamienicy z zamykanym dziedzińcem , w samym centrum miasta , to mamy do zaoferowania mieszkania dwupokojowe z balkonem o powierzchni 93,7mkw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

335 000 zł94 m² 3 575,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na I piętrze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

385 000 zł52 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje nietuzinkowe mieszkanie w samym sercu miasta, z wieloma możliwościami do aranżacji. Idealne zarówno dla par i rodzin, ale również na kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie składające się z dwóch pokoi w odrestaurowanej kameralnej kamienicy w Centrum miasta Częstochowy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie typu studio, z sypialnią na antresoli, w kamienicy przy ulicy Jasnogórskiej. Przeznaczone jest ono dla singla lub bezdzietnej studenckiej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Częstochowa,śląskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w samym Centrum miasta prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa centrum,w pobliżu dworca i Al.N.M.P,w pobliżu Ka OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

178 000 zł31 m² 5 683,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionej, ocieplonej kamienicy w cichym i spokojnym miejscu ,w bliskim sąsiedztwie budowanego apartamentowca Neonowe Osiedle. Duży wygodny parking przed kamienicą.Zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

990 zł26 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Al. Wolności 48 *3 piętro w kamienicy *w mieszkaniu jest ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny *piętro 3 Wyposażenie: *pokój: rozkładana sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Częstochowa,śląskie

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesnie urządzone dwupokojowe mieszkanie na ul Wieluńskiej położone w zabytkowej odnowionej kamienicy. Duży salon z otwartą kuchnią( lodówka zmywarka kuchenka płyta indukcyjna), hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

249 999 zł44 m² 5 682 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum Częstochowy prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,ul.Szymanowskiego,Centrum miasta przy placu Biegańskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mała

Śródmieście,Częstochowa

80 000 zł28 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie bezczynszowe w kamienicy na parterze. Duży pokój połączony z wnęką na sypialnię, kuchnią i łazienką. Umeblowana kuchnia, łazienka wyposażona w pralkę i kabinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu ładne mieszkanie w centrum na pierwszym piętrze w kamienicy. Czynsz najmu 1700zł, dodatkowe opłaty to woda i prąd. Kaucja zabezpieczająca 1700zł. Mieszkanie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

269 000 zł60 m² 4 461,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60,30 m2 z balkonem przy ulicy Krakowskiej , na I piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie przeszło gruntowny remont kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

55 000 zł81 m² 679,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży strych o powierzchni około 80 m2 po podłodze , na III piętrze w Centrum miasta przy ulicy Wilsona. W budynku nowa instalacja gazowa. Istnieje możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

67 800 zł19 m² 3 598,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 18,84 m2 położone w Częstochowie przy ulicy Stawowej. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Istnieje możliwość zakupu mieszkania na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

219 000 zł54 m² 4 067,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone w Centrum miasta o powierzchni 53,84 m2 na I piętrze. Na powyższy metraż składają się 2 pokoje , kuchnia, łazienka i korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

199 000 zł206 m² 966,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Do sprzedania poddasze w kamienicy w III Alei nmp w Częstochowie. Super lokalizacja. Poddasze wymaga podniesienia dachu. Na dziś poddasze nieużytkowe. Powierzchnia 206 m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w Centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy na I Piętrze. Mieszkanie posiada bardzo duży pokój z balkonem oraz salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

104 940 zł29 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 29,15 m2 położone na I piętrze w kamienicy przy ulicy Stawowej. Mieszkanie przeznaczone do remontu i własnej aranżacji. Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bór

Ostatni Grosz,Częstochowa

120 000 zł19 m² 6 316 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M2 Ostatni Grosz Prezentuje; aleja Nieruchomości Lokalizacja ; Częstochowa ul.Bór Opis Małe ,ale bardzo przytulne mieszkanie ,mieszczące się na rogu ul Szczytowej i Bór w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

56 000 zł47 m² 1 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47m2 w Centrum za odstępne prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, centrum Aleje nmp O mieszkaniu Lokal mieszczący się na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Częstochowa,śląskie

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

119 000 zł21 m² 5 560,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 21 m2 znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Częstochowa

195 000 zł25 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 25 m2 znajduje się na II piętrze w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

214 000 zł40 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie przerobione aktualnie na lokal biurowy o powierzchni 40 m2 usytuowany na 2 piętrze w kamienicy przy Placu Biegańskiego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Ogrodowa

Lisiniec,Częstochowa

199 000 zł73 m² 2 714,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub. zamienię mieszkanie 73m2 w Śródmieściu ( ul.Ogrodowa) Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem , kuchnią ,łazienką i przedpokojem.Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

3 000 zł77 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości oferuje na wynajem przestronny apartament znajdujący się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Apartament o powierzchni 76 m2 znajduje się w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

240 000 zł82 m² 2 916,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na parterze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

298 000 zł109 m² 2 731,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

294 000 zł109 m² 2 694,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Do sprzedaży mieszkanie usytuowany na II piętrze w zadbanej kamienicy usługowo - mieszkalnej. Wejście z oficyny Mieszkania przeznaczone są do własnej aranżacji , do generalnego remontu Trzy.