dowolna

Mieszkania w kamienicy Częstochowa - Lista aktualnych ogłoszeń

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł95 m² 15,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja centrum III Aleja nmp! piętro po gruntownym remoncie balkonem Widok na Aleję ogrzewanie centralne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy Centrum Jeśli cenisz sobie przestrzeń i klimat kamienicy, to mieszkanie jest dla Ciebie! Lokalizacja: centrum wszędzie blisko! Układ: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

330 000 zł45 m² 7 349,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w zadbanym budynku, położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane wszystkie meble są nowe i nieużywane. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł68 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z balkonem, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal ma powierzchnię 68m2 i położony jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

830 zł20 m² 41,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem w Centrum, niedaleko Alei nmp. Kameralna kawalerka usytuowana jest na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest odświeżone, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

290 000 zł68 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Ofertą sprzedaży jest przepiękne mieszkanie o pow. 71,28 mkw, zlokalizowana w Centrum miasta Częstochowy w Kamienicy. Mieszkanie po własnej aranżacji. W mieszkaniu jest duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

5 500 zł112 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomośc housestate prezentuje do wynajęcia przestronny apartament w prestiżowej lokalizacji przy 1 Aleja Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie! Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości housestate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia komfortowe mieszkanie M3 w ścisłym centrum Częstochowy. Opis lokalu: oferujemy przestronne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

420 000 zł70 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania położnego w odnowionej kamienicy przy ul Śląskiej. Jeśli szukasz komfortowego lokum z charakterem - to mieszkanie jest dla Ciebie! Wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w przepięknej kamienicy o pow. 140 mkw, zlokalizowana w Centrum miasta Częstochowy Mieszkanie po własnej aranżacji. W mieszkaniu są dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości greathouse przestawia wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Prezentowana nieruchomość znajduje się w centrum miasta Częstochowa na drugim piętrze w kamienicy. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rocha

Parkitka,Częstochowa

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości housestate prezentuje - mieszkanie na wynajem 38 m Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m w doskonałej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie w al.NMP 38. Nieruchomość ta składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym ,łazienki i przedpokoju. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie 45 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy. Niezależne wejście klatką schodową. Mieszkanie usytuowane w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w samym centrum Miasta. Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta, o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

4 900 zł112 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Optimum Nieruchomości przedstawia mieszkanie na wynajem w samym Centrum Częstochowy. Mieszkanie o powierzchni 112 m2, składa się z kuchni ze schowkiem, dwóch łazienek, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Częstochówka,Częstochowa

525 000 zł86 m² 6 104,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro onyx Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy , przy ul. Piłsudskiego 39 w Częstochowie. Obecnie kamienice, wybierane zwykle ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, położone w ścisłym centrum miasta ( Al nmp ) Mieszkanie przestronne i przytulne całkowicie umeblowane i urządzone. Całość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Częstochowa

140 000 zł20 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 20 m , zlokalizowaną w sercu Częstochowy, tuż przy Katedrze. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Częstochowa

465 000 zł112 m² 4 151,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje stylowe mieszkanie w samym sercu miasta o powierzchni 108 m2. Charakter mieszkania spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,32 mkw, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Częstochowa

349 000 zł75 m² 4 678,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny z księgą wieczystą, położony w Częstochowie przy ulicy Dąbrowskiego w kamienicy, na pierwszym piętrze, naprzeciwko Sądu. Uwaga:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia mamy mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 36 m2 Aleja Wolności 26 (centrum miasta). Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w centrum Częstochowy. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garncarska

Stare Miasto,Częstochowa

175 000 zł60 m² 2 917 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w Centrum Częstochowy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,ul.Garncarska,Dzielnica Stare Miasto,między Galerią Jurajską a Kościołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Częstochowa

250 000 zł500 m² 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Propozycja dla osób kreatywnych. Zapraszam do zakupu poddasza w kamienicy przy ul Katedralnej w Częstochowie. Super lokalizacja. Poddasze wymaga podniesienia dachu. Na dziś poddasze nieużytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Stare Miasto,Częstochowa

250 000 zł500 m² 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zakupu lokalu mieszkalnego z przynależnym strychem w kamienicy w dzielnicy Stary Rynek Częstochowa - odrębne prawo własności Kawalerka po generalnym remoncie natomiast strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 790 000 zł202 m² 8 861,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jedyny taki apartament W częstochowie! oferta dla wymagającego klienta! Przepiękny, luksusowy apartament w stylu włoskim, z balkonem, usytuowany na trzecim piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z salonu, mniejszego pokoju, kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garibaldiego

Częstochowa,śląskie

299 000 zł54 m² 5 537 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3 pokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy prezentuje ;aleja Nieruchomości lokalizacja ;częstochowa Centrum,Garibaldiego 10 opis nieruchomości Mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie 76m 2 usytuowany na drugim piętrze wejście z ulicy klatką schodową w kamienicy w centrum miasta ul Dąbrowskiego W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 500 000 zł117 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Budynek powstał pod koniec lat 30 XX wieku. Kamienica w nowej odsłonie zostanie utrzymana w stylizacji art déco. Przy rewitalizacji zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Zawodzie,Częstochowa

465 000 zł94 m² 4 973,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Woźniakowski Nieruchomości oferuje duże M4 z balkonem, bezczynszowe w urokliwej kamienicy na 1 piętrze, dzielnica Zawodzie. Mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Częstochowy zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

450 000 zł102 m² 4 407,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa , bardzo atrakcyjna cena! Trzypokojowe mieszkanie w Centrum w kamienicy, bezczynszowe, teren ogrodzony, do mieszkania przynależne miejsce parkingowe, piwnica, i cześć ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

1 790 000 zł202 m² 8 861,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

749 000 zł148 m² 5 064,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w kamienicy w Centrum składające się z trzech pokoi, i salonu z kominkiem, łazienki oraz kuchni ze spiżarką. Salon powstał z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

740 000 zł147 m² 5 034,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w kamienicy w Centrum Częstochowy Składające się: z trzech pokoi, salonu z kominkiem, łazienki oraz kuchni ze spiżarką Salon powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

269 000 zł94 m² 2 870,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzednia mieszkanie dwupokojowe z balkonem w kaminicy w Centrum miasta o powierzchni 93,7mkw na pierwszym piętrze. Mieszkania przeznaczone jest do własnej aranżacji , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ofertę wyjątkowego, dużego mieszkania do wynajęcia znajdującego się na 2 piętrze w kamienicy w centrum Częstochowy. Mieszkanie po odświeżeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M3 w dzielnicy Raków prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Barlickiego,blok 4 pietrowy Opis Nieruchomosci Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

305 000 zł44 m² 6 853,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowe, nowoczesne i umeblowane dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, w 2 - piętrowej kamienicy. Dzielnica Raków. Nieruchomość.