dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Częstochowa - Oferty sprzedaży

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Rynek pierwotny

559 000 zł90,70 m² 6 163,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje Osiedle Muza. Kameralna inwestycja składająca się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz z mieszkań, zlokalizowana w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 709 zł65,81 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 554 zł85,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena miejsca postojowego: 25.000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 332 zł60,04 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena miejsca postojowego:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

635 688 zł78,48 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Santo zlokalizowanym w centrum Częstochowy. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,62 m² 8 255,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Parter o ogrodem- idealny Apartament dla Ciebie! Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Częstochowa,śląskie

495 891 zł50,09 m² 10 941,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: videofon Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają balkon lub taras. Deweloper przewidział również pomieszczenia gospodarcze i boksy garażowe. Bezpieczeństwo: domofon, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł74,18 m² 7 400,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka 166

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

594 993 zł68,39 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

3-pokojowe mieszkanie 68,39 m 2. piętro Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,39 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka 166

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

456 141 zł52,43 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

3-pokojowe mieszkanie 52,43 m 1. piętro Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,43 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka 166

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

337 577 zł37,93 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

2-pokojowe mieszkanie 37,93 m parter Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 37,93 m , położone na parterze nowoczesnego budynku. Składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 925 zł67,45 m² 9 383,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 504 zł43,28 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł93 m² 6 978,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duży apartament blisko centrum Częstochowy gotowy do wykończenia i zamieszkania Szukasz nowoczesnego, przestronnego apartamentu w Częstochowie, ale nie chcesz czekać kilku lat na zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł67,74 m² 5 978,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

________________________________________ 3 pokoje | 67,36 m | 2 balkony | ogród ok. 100 m | 2 miejsca postojowe | bezczynszowe Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

731 850 zł86,10 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 86,10m. Mieszkanie położone na 3 piętrze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 700 zł86,88 m² 7 950,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na Kwiatowym Osiedlu. Kwiatowe Osiedle to prestiżowa lokalizacja w dzielnicy Kiedrzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Lisiniec Częstochowa

565 000 zł72,59 m² 7 783,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2025

O mieszkaniu Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe, narożne mieszkanie położone na piętrze w ostatnim etapie inwestycji Osiedle Lunaris. To wyjątkowy lokal o powierzchni 72 m kw. Cechą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Lisiniec Częstochowa

575 000 zł72,59 m² 7 921,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Lisiniec Częstochowa

595 000 zł72,59 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 891 zł40,09 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 097 zł52,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69,53 m² 8 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 69,53m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym, wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 993 zł68,39 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 320 zł50,09 m² 10 447,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 132 zł56,94 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

577 806 zł72,68 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 72,68m. Mieszkanie położone na 3 piętrze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 046 zł72,57 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja - miejsce parkingowe w gratisie! Osiedle Kameralna Lwowska zaprojektowane z myślą o wymagających i kreatywnych klientach poszukujących ciszy i spokoju w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

547 437 zł68,86 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 68,86m. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł75,69 m² 6 989,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, makuszyńskiego, apartament na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 75,69 m2 usytuowany na 1 piętrze 1-piętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 023 zł43,83 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 252 zł56,86 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 090 zł67,10 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w Częstochowie przy ul. Limanowskiego, w dzielnicy Raków. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł50,66 m² 8 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kawodrzańskiej (dzielnica Stradom). Inwestycja: sosnowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 000 zł89,88 m² 7 699,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu apartamentu typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 89,88 m2 położonego na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 722 zł40,98 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 691 zł48,77 m² 8 503 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48.77 zlokalizowane na trzecim piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa Częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 952 zł60,36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60.36 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 245 zł68,97 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

628 612 zł76,66 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 76,66m. Mieszkanie położone na parterze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł86,88 m² 6 894,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje zespół dwulokalowych budynków w zabudowie szeregowej w Częstochowie, dzielnicy Kiedrzyn. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 912 zł43,68 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

371 600 zł50,90 m² 7 300,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz zielonej alternatywy dla głośnej i zatłoczonej Parkitki? Tutaj znajdziesz balans, nowoczesny design i bliskość natury Płocka Residence , to kameralny apartamentowiec przy ul. Płockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 683 zł35,47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny