dowolna

Mieszkania do wynajęcia Częstochowa - Oferty wynajmu mieszkań

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o pow. 38m2 przy ul. Broniewskiego, w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia, salon z wnęką, sypialnia z balkonem, łazienka, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 47 m2 Centrum Częstochowy Al. Nmp Mieszkanie puste, nieumeblowane w jednym pokoju antresola Ogrzewanie kominkowe oraz centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie trzypokojowe. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w wieżowcu. Wyremontowane było w 2015 roku, niedawno odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł100 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. ok. 100 m2, położone na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Kiedrzyńskiej. Apartament po remoncie, przygotowany do zamieszkania, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne M-2 o pow. 42 mkw. na Parkitce z balkonem. Pokój duży, przestronny, na podłodze panele, na ścianach gładzie gipsowe. Kuchnia słoneczna z oknem, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł46 m² 28,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,4 m2 położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Obrońców Westerplatte w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie w stanie dobrym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Częstochowa,śląskie

1 950 zł49 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, komfortowy apartament w centrum miasta (doskonała lokalizacja), wysoki standard wykończenia. Przy ul. Racławickiej z parkingiem dla mieszkańców. Nowocześnie i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Częstochowa,śląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Śląskiej w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie umeblowane i wyposażone - między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Newbox oferuje do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30 m2 położone na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

900 zł28 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem bardzo ładne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 27 mkw w Centrum Miasta z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku z nowoczesną windą , budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 850 zł63 m² 29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w dzielnicy Północ. Powierzchnia nieruchomości to 63 m2 składają się na nią trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem bardzo ładne mieszkanie M-2 po remoncie o powierzchni 29 mkw. Mieszkanie to znajduje się na dzielnicy Podjasnogórskiej, na parterze w dwupiętrowym budynku. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł54 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje mieszkanie trzypokojowe na wynajem. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na drugim piętrze. Jest całkowicie umeblowane i wyposażone. Wysoki standard. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł48 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie położone na parterze w 3 piętrowym bloku w Śródmieściu. Nieruchomość składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni oraz łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Śródmieście,Częstochowa

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 36m2 do wynajęcia w centrum Częstochowy Wynajmę mieszkanie 36 m2 (1 pokój, kuchnia, łazienka, balkon) w bloku na parterze w Centrum Częstochowy - przy ulicy Czartoryskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł54 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w Hucie Starej B, na ulicy Zachodniej. Mieszkanie częściowo wyposażone. Ogrzewanie na prąd lub kominkiem na drewno. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na czwartym piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Obrońców Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe M-3 na Parkitce o pow. 56 mkw. Mieszkanie w apartamentowcu na 1 piętrze. Pokoje przestronne, ustawne, umeblowane. W sypialni znajduje się szafa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł31 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna słoneczna kawalerka, po niedawnym remoncie, z wyposażeniem, gotowa do wprowadzenia. Przestronny, widny, w pełni umeblowany pokój, wyposażona kuchnia w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! 0% Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe M-3 na Parkitce o pow. 56 mkw. Mieszkanie w apartamentowcu na 1 piętrze. Pokoje przestronne, ustawne, umeblowane. W sypialni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

1 300 zł56 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania po remoncie w centrum miasta przy ul. Waszyngtona mieszkanie 56 m 2 z pełnym wyposażeniem przy Urzędzie Miasta Cena: 1300 miesięcznie + media Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 350 zł49 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokojowe mieszkanie centrum ,1 piętro ,po remoncie, umeblowane, opomiarowane, nadaje się też na biuro, możliwy najem krótkoterminowy.Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Częstochowa,śląskie

1 150 zł36 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczy, opomiarowane woda,gaz,prąd płatne wg.licznikow ok 150 zł miesiecznie.Wolne od zaraz, może być na najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Czynsz 1200 zł miesięcznie (do negocjacji!) + media (woda, prąd, gaz wg prognoz) + kaucja 1-miesięczna. Oferuję do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlik-Rückemanna

Częstochowa,śląskie

2 000 zł110 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe piętro domu z poddaszem o łącznej powierzchni 110m2: salon: 30m2 sypialnia: 14m2 kuchnia: 9m2 łazienka: 4,5m2 poddasze: 50m2 Mieszkanie całkowicie umeblowane, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Tysiąclecie,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

500 zł10 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój o powierzchni około 10m2 przy ulicy Jasnogórskiej, na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Pokój znajduje się w mieszkaniu, które składa się z trzech rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie 48 m2, częstochowa, wrzosowiak, ul. Lechonia, w 4-piętrowym ocieplonym bloku bez pośredników. IV piętro dobrze izolowane, opomiarowane. Bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 350 zł34 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w ścisłym Centrum o powierzchni 34 mkw wraz z parkingiem z bramą na pilota. Oferta na wyłączność. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

999 zł25 m² 39,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo M-2 o pow. 25 mkw na drugim piętrze w bloku w centrum miasta. Składa się z pokoju otwartego na aneks kuchenny, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 050 zł32 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonale położona w centrum miasta duża kawalerka 32m do wynajęcia.Doskonała komunikacja z resztą miasta, gotowe do zamieszkania. Blisko sklepy ( Tesco, biedronka), skwer Sokołów, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł56 m² 27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu M-3 (dwa pokoje) o powierzchni 56 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym zlokalizowanym przy ulicy Okulickiego (parkitka) w Częstochowie Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne M-2 w Centrum. Mieszkanie o pow. 26 mkw na 2 piętrze w bloku. Pokój przestronny z kanapą, szafą, stolikiem z dwoma krzesłami. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie typu M-4 (trzy pokoje) o powierzchni 65 m2 położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym zlokalizowanym przy ulicy Okulickiego (parkitka) w Częstochowie Mieszkanie nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł40 m² 27,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na II piętrze w Centrum Częstochowy (bardzo dobra lokalizacja - widok na pl. Biegańskiego). Mieszkanie jest po remoncie, na podłodze panele, w kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne mieszkanie, w centrum miasta. Urządzone bardzo ładnie o powierzchni 26 m2 położone na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł61 m² 17,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w 3-piętrowym budynku, z domofonem i piwnicą. Świetna lokalizacja przy placu Biegańskiego. Okna nowe, szczelne, w mieszkaniu jest cicho. Dwa niezależne pokoje, duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Częstochowa,śląskie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia małe 2 pokojowe mieszkanie 33m2 z balkonem na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy. Kuchnia umeblowana z dużą lodówką +pralka. Pokoje nieumeblowane. Mieszkanie czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

2 300 zł85 m² 27,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania wynajem dwupoziomowego mieszkanie (zabudowa szeregowa) z ogrodem,balkonem i garażem na jeden samochód.Nieruchomość o powierzchni 85 m2 jest w pełni umeblowane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne mieszkanie w bloku. Mieszkanie o pow. 43mkw na 2 piętrze składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Duży pokój umeblowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij