dowolna

Mieszkania do wynajęcia Częstochowa - Oferty wynajmu mieszkań

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 śródmieście ul. Ogińskiego Mieszkanie dwupokojowe pow. 52 m kw , blok. Mieszkanie do wynajęcia od 15 lipca -możliwość oględzin wcześniej. Umeblowane i wyposażone. Kwota 1200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w Centrum miasta. Dwa pokoje z czego jeden połączony z aneksem kuchennym. Łazienka razem z wc w płytkach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow. 60 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy, w ścisłym centrum. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych, dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie M-4 o pow. 55 mkw na ósmym piętrze z balkonem w dzielnicy Tysiąclecie. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 000 zł105 m² 9,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m2 w Centrum Częstochowy, znajduje się na 4 pietrze w 4 piętrowej kamienicy w Centrum miasta. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł79 m² 25,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam polecam komfortowy lokal do wynajęcia ,o pow. 78.80mkw., w dobrej lokalizacji. Lokal po generalnym remoncje nadający się na biura , kancelarie adwokackie , gabinety lekarskie itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł38 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 Tysiąclecie ul. Gwiezdna Mieszkanie dwupokojowe pow. 38 m kw. 10 piętro wieżowiec .Mieszkanie do wynajęcia od już. Mieszkanie kompletnie umeblowane ze sprzętem agd .Po remoncie. Cena. 1100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta! Proponuję Państwu do wynajęcia luksusowe duże, jasne mieszkanie o pow. 90 m2 znajdujące się w Centrum Częstochowy. Mieszkanie znajduję się w kamienicy, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe,doskonale połozone,w spokojnej cześci alei.Mieszkanie po remoncie-wszystko nowe.Ściany gipsowane,panele na podłogach,nowe okna.Mieszkanie nowoczesne,kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł73 m² 15,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym Centrum miasta o powierzchni 73 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi umeblowanych: sypialnia z szafkami, biurko, łóżkiem małżeńskim oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w dzielnicy Parkitka! Proponuję Państwu do wynajęcia luksusowy apartament o pow. 63 m2. Składa się z kuchni otwartej na salon, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

800 zł73 m² 10,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, przestronne M-3 w Centrum. Mieszkanie o pow. 73mkw na pierwszym piętrze w kamienicy. Pokoje ustawne, przestronne. Kuchnia umeblowana. Łazienka w płytkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

700 zł73 m² 9,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże, przestronne M-3 w Centrum. Mieszkanie o pow. 73mkw na parterze w kamienicy. Pokoje ustawne, przestronne. Kuchnia umeblowana. Łazienka w płytkach z prysznicem, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Focha

Częstochowa,śląskie

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Centrum ul. Focha, mieszkanie sklada sie z dużej sypialni, i salonu otwatego na kuchnię, mieszkanie może być domeblowane, parking pod blokiem, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

850 zł31 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy Al. Armii Krajowej naprzeciwko Politechniki. Mieszkanie jednopokojowe, w bardzo dobrym stanie, wyposażone w sprzęt agd (pralka, zmywarka, lodówka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

900 zł26 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne M-2 w Centrum. Mieszkanie o pow. 26mkw na 2 piętrze w bloku. Pokój przestronny z kanapą, meblościanką, szafą, stolikiem z dwoma krzesłami. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

344 zł37 m² 9,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie za odstępne znajdujące się w Śródmieściu. M-3 ma powierzchnię 37 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 90 m w ścisłym centrum Częstochowy, na drugim piętrze w kamienicy po kapitalnym remoncie. Dwa przestronne pokoje z kuchnią łazienką i pralnią. Mieszkanie umeblowane, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Raków,Częstochowa

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

czyste , po remoncie mieszkanie , nowe meble kuchenne , cicha spokojna okolica , blisko sklepy , Jagielończycy , dobrze skomunikowana dzielnica zmiana 2016-06-22

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 390 zł90 m² 15,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w samym centrum miasta w zadbanej kamienicy , z zamykanym placem parkingowym , składające się z dwóch olbrzymich pokoi ,w tym jeden salon ,drugi sypialnia, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

980 zł51 m² 19,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne M-3 o pow. 51 mkw. Mieszkanie na parterze w bloku na Północy. Pokoje umeblowane, łóżko, meble, na podłodze panele, ściany malowane. Kuchnia przestronna, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orlik-Rückemanna

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

nowe , czyste , zadbane mieszkanie jednopokojowe , w bloku dwupiętrowym , przestronna klatka schodowa , cicha , spokojna okolica , 2 km od pierwszej Aleji, mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 750 zł93 m² 18,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oryginalne stylowe mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji (strych)w bloku trzypiętrowym , z własnym ogrzewaniem gazowym. Składa się z dużej kuchni wyposażonej w drewniane meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Tysiącleciu na 5 piętrze w wieżowcu. Usytuowane w pobliżu Promenady, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i sklepów. Mieszkanie dwupokojowe, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne mieszkanie w bloku. Mieszkanie o pow. 43mkw na 2 piętrze składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Duży pokój umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 050 zł49 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne , zmodernizowane i kompletnie urządzone dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Ostatni Grosz, al.Niepodległości. Doskonałe połączenie środkami komunikacji miejskiej. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na IV piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ (jednostka C). Blok ocieplony, domofon, zadbane klatki schodowe, winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 Centrum pow. 45 m kw , 2 piętro w bloku. Mieszkanie do wynajęcia od już na dłuższy czas. Umeblowane łącznie ze sprzętem agd - lodówka , pralka. Meble kuchenne na wymiar .Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Północ,Częstochowa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie na północy-od zaraz. Mieszkanie 60m na drugim piętrze w bloku na ulicy Starzyńskiego. M4 przerobione na jadalnię z kuchnią , salon z balkonem oraz sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki Apartament! Do wynajęcia piękny apartament o powierzchni 60 m2. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z szafą, łazienki z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Ostatni Grosz. M- 3 ma powierzchnię 46 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku z balkonem. Pokoje są duże ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

700 zł21 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna oferta! Na wynajem przytulna kawalerka o pow. 21 mkw znajdująca się w Centrum. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku. W przedpokoju znajduje się aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w wieżowcu dziesięciopiętrowym w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta! Proponuję Państwu do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 75 m2, zlokalizowany w ścisłym Centrum. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

700 zł21 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

2 800 zł110 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, wygodny apartament Z garażem w bardzo dobrej lokalizacji, ok.5 min. do centrum, w spokojnym, bezpiecznym miejscu. Przestronny, o pow.110 m, z trzema tarasami. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 050 zł49 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Raków

Raków,Częstochowa

1 000 zł38 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane M-3 na Rakowie. Mieszkanie o pow. 38,5mkw na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Salon przestronny z wersalka, meblościanką. W mniejszym pokoju szafa i łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w dzielnicy Parkitka! Proponuję Państwu do wynajęcia luksusowy apartament o pow. 55 m2. Składa się z kuchni otwartej na salon, sypialni i łazienki. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł34 m² 31,98 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w samym centrum po generalnym remoncie , umeblowane tzn: zabudowa kuchenna wraz płyta elektryczna , kuchenka , duża lodowka, w pokoju wersalka rozkładana , komoda , dywan ,.