dowolna

Mieszkania do wynajęcia Częstochowa - Oferty wynajmu mieszkań

180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Widne i bardzo ustawne trzypokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 położone na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Śródmieście, ( ulica Piotrkowska ). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

980 zł27 m² 36,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o pow. 27 m2 położone na 2 piętrze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Tysiąclecie (1,8 km od ścisłego centrum Częstochowy) przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

950 zł50 m² 19,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta o powierzchni 50m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Kwota najmu z czynszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie świeżo po remoncie ,na ścianach gipsówki i tapety.Duża garderoba w pokoju. Mieszkanie dla studentów, firm , singli lub par. zmiana 2016-10-04

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 650 zł61 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ma wynajem bardzo ładne mieszkanie typu M-4 o pow. 61 mkw na parterze z dużym balkonem. Mieszkanie kompletnie umeblowane. W pokoju dziennym stoi komplet wypoczynkowy stolik, meblościanka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 200 zł52 m² 23,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Skłodowskiej. Nowy blok, z 2006 r. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne M-3 o pow. 51 mkw. Mieszkanie na parterze w bloku na Północy. Pokoje umeblowane. W dużym pokoju stoi stół z krzesłami, komoda, wersalka rozkładana. Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

950 zł46 m² 20,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie, mieszkanie w bloku na 3 piętrze, umeblowane, wyposażone, zmiana 2016-09-19

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

760 zł97 m² 7,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie za odstępne znajdujące się w Śródmieściu. M-3 ma powierzchnię 97 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy. W mieszkaniu znajdują się dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne mieszkanie M-3 o pow. 52 mkw na parterze w apartamentowcu. Składa się z sypialni, salonu otwartego na kuchnie, kuchni, łazienki, balkonu. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

900 zł29 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-2 w Centrum o pow. 29 mkw. Pokój widny, przestronny, z łóżkiem i szafą, na podłodze parkiet, na ścianach gładzie gipsowe. Kuchnia słoneczna, z oknem, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne M-4 w Centrum. Mieszkanie o pow. 53mkw na 1 piętrze w wieżowcu z balkonem. Pokoje ustawne, w pełni umeblowane, na podłodze położono wykładzinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze. Co w cenie.W pokojach panele podłogowe,w pozostałych pomieszczeniach,tj.kuchnia,łazienka,przedpokój płytki ceramiczne.Mieszkanie umeblowane:kuchnia-meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 150 zł48 m² 23,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Śródmieście ul. Szymanowskiego - okolice III Alei nmp. Mieszkanie calkowicie odmalowane, lazienka nowa po remoncie. Mieszkanie dwupokojowe 45m2 wraz z umeblowaniem: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł53 m² 22,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 położone na I piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie (ok. Kiedrzyńskiej, zapolskiej). Mieszkanie zadbane, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

760 zł50 m² 15,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulne mieszkanie na Starym Rynku , o powierzchni 50 m2. Jest to M-2 usytuowane w kamienicy na pierwszym piętrze. Pokój jest pusty, kuchnia umeblowana. Okna są wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po genralnym remoncie w kamienicy w centrum miasta. Składa się z dwóch pokoi w tym salon połączony z kuchnią , oraz sypialnia , duza łazienka z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Parkitka,Częstochowa

900 zł35 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 34,8 m2 , położone na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Parkitka. Na nieruchomość składa się ładny duży pokój z balkonem, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

1 600 zł74 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Północ. Usytuowane na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 74m2 w skład którego wchodzą trzy odrębne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w dzielnicy północ przy ulicy Czecha. Bez umeblowania. Pod blokiem możliwość zaparkowania samochodu. Niedaleko lokalne centrum handlowe. Przy bloku plac zabaw dla dzieci. zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjne przestronne M-3 w Centrum. Mieszkanie o pow. 60 mkw na pierwszym piętrze w kamienicy. Pokoje ustawne, przestronne. Kuchnia umeblowana otwarta na pokój. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Częstochowa,śląskie

850 zł48 m² 17,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w stylu lat 80 - tych. Czyste zadbane. zmiana 2016-08-08

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 050 zł75 m² 14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie o pow. 75 mkw na 2 piętrze składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. W pokojach na podłodze parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum miasta w II Aleji, na I piętrze , o powierzchni 45m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, zupełnie odnowione, z pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wyposazone, umeblowane, pralka, lodówka, meble, doskonała lokalizajca, ciepłe, nasłonecznienie-północ-południe, blok ocieplony, blisko sklepy, przystank, mieszaknie wolne od 1 września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne M-2 o pow. 49 mkw na pierwszym piętrze w bloku. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. W pokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Śródmieście,Częstochowa

700 zł45 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania śliczne mieszkanie na wynajem. Mieszkanie urządzone ze smakiem w pełni wyposażone. Zadbane, świeżo po remoncie, wymienione wszystkie instalacje, okna plastikowe, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku z cegły,na pierwszym pietrze,z zadbaną i czystą klatką schodową,w której na kazdym piętrze znajdują się trzy mieszkania.Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 150 zł75 m² 15,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie dwupokojowe w zadbanej kamienicy na 2 piętrze. Odnowiene. Możliwośc wykorzystania na cele mieszkalne lub biurowe. zmiana 2016-08-08

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 500 zł96 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkaniew nowo dobudowanej częsci kamienicy w ścisłym centrum.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w obiekcie z nowoczesną klatką schodową i windą.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbkowskiego

Częstochowa,śląskie

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 położone na 2 piętrze trzypiętrowego bloku w centrum Częstochowy przy ul. Dąbkowskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie , gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 000 zł320 m² 9,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mamy do wynajęcia komfortowy apartament dwupoziomowy o powierzchni ok 320 m2. Mieszkanie jest na poziomie 2 piętra i poddasza. Posiada własną windę. Na poziomie 2 piętra znajduje się : Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 980 zł67 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na Parkitce o powierzchni 67,2m2 na czwartym piętrze w bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa odrębne pokoje, duży pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum miasta! w nowym bloku na pierwszym piętrze z balkonem. Kuchnia umeblowana wraz ze sprzętem agd (lodówka,zmywarka) W łazience pralka. Pokoje umeblowane. Preferowani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Tysiącleciu na 5 piętrze w wieżowcu. Usytuowane w pobliżu Promenady, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i sklepów. Mieszkanie dwupokojowe, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

380 zł40 m² 9,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem pokoje pracownicze w Centrum. Pokoje znajdują się w kamienicy na pierwszym piętrze. Wspólna łazienka i aneks kuchenny. W łazience wc i prysznic, ciepła woda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Ostatni Grosz. M- 3 ma powierzchnię 46 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku z balkonem. Pokoje są duże ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 90 m2 mieszkanie w Centrum miasta, składające się z dwóch pomieszczeń jako pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + łazienka + magazynek. Do mieszkania jest podłączona tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

1 100 zł48 m² 22,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 sierpnia Na wynajem bardzo ładne M-3 na Wrzosowiaku. Mieszkanie o pow. 48,5mkw na 2 piętrze w bloku. Salon przestronny z kanapą, fotelami. Drugi pokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 500 zł99 m² 25,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na mieszkanie lub biuro, kancelarię. Składa się z 7 pomieszczeń: 3 dużych pokoi wszystkie od strony ulicy, w tym jeden z balkonem, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrzosowiak,Częstochowa

760 zł43 m² 17,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 4 piętrze w bloku czteropiętrowy w dzielnicy Ostatni Grosz, przy ul. Powstańców Śląskich 7. Dobry rozkład pomieszczeń. Dobry rozkład pomieszczeń.