dowolna

Mieszkania do wynajęcia Częstochowa - Oferty wynajmu mieszkań

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 250 zł52 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem M3 w dzielnicy Północ. Mieszkanie w pełni wyposażone, jasne i przestrzenne. Na podłogach płytki, panele. Okna pcv. Łazienka w płytkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

1 350 zł64 m² 21,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M-4 na parterze w bloku 4-pietrowym. Salon duży, dwa pokoje, na podłodze panele. Mieszkanie umeblowane. Kuchnia umeblowana z kuchnią gazową, lodówką W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie o pow. 42mkw na ósmym piętrze z balkonem. Składa się z sypialni, pokoju, kuchni, łazienki. W sypialni znajduje się łóżko dwuosobowe, dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

1 150 zł51 m² 22,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w cichej dzielnicy. Po remoncie. W pobliżu las, końcowy przystanek trzech autobusów, promenada Niemena. Pełna infrastruktura osiedlowa jak również boisko , kort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja- tysiąclecie! Wyposażone i umeblowane jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Armii Krajowej 41 - ok. 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 250 zł58 m² 21,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem bardzo ładne M-4 w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o pow. 58mkw na parterze w bloku z balkonem. Pokoje przestronne, ustawne, słoneczne, na podłodze położono panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 450 zł52 m² 27,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Czestochowy, okolice Dworca pkp,w pełni umeblowane, nowoczesny styl, w korytarzu i sypialni szafy typu komandor, ledowe oświetlenie,balkon.Cena wynajmu 1450 + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o pow. 40 mkw na parterze w bloku z tarasem. Składa się z saloniku otwartego na kuchnię, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 250 zł51 m² 24,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane, w cichej okolicy, niedaleko las i Promenada Niemena. Bogata infrastruktura w tym korty tenisowe, boisko, kościół i in. Ławy dostęp do komunikacji. Mili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 50 mkw na Starym Rynku! Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy po remoncie. Składa się z dużego pomieszczenia, przedzielonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne M-2 o powierzchni 34 m2 mieszczące się w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta Częstochowy. Mieszkanie to znajduje się w wieżowcu 11 piętrowym na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 05 stycznia. Na wynajem bardzo ładne mieszkanie po remoncie o powierzchni 38 mkw. Mieszkanie to znajduje się w dzielnicy Podjasnogórskiej, na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne, umeblowane mieszkanie jednopokojowe dla osób o spokojnym trybie życia. Rozkładowe i słoneczne okna na południe. Bardzo dobra lokalizacja: tysiąclecie, ul. Nałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 700 zł76 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjne M-5 o powierzchni 76 m2 z dwoma balkonami na Parkitce. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku. Składa się z czterech ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o pow. 38 mkw na pierwszym piętrze w bloku z balkonem. Składa się z pokoju, kuchni z jadalnią, łazienki i przedpokoju. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, zadbane M-4 pod Jasną Górą. Mieszkanie o pow. 48mkw na parterze w bloku 2-piętrowym. W pokojach na podłodze panele, w przedpokoju i kuchni płytki, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w samym centrum miasta. M-2 o powierzchni 28 m2 usytuowane jest w wieżowcu dziesięciopiętrowym na szóstym piętrze. Pokój jest umeblowany posiada szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

1 100 zł51 m² 21,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem bardzo ładne nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o pow. 51 mkw na parterze w bloku na Rakowie. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Pokoje są puste do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

750 zł21 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna oferta! Na wynajem przytulna kawalerka o pow. 21 mkw znajdująca się w Centrum. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku. W przedpokoju znajduje się aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 400 zł90 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 90mkw w Centrum. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w kamienicy dwupiętrowej. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

650 zł29 m² 22,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o pow 29mkw na pierwszym piętrze w bloku z balkonem. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Pokój duży w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 34 m2 przy ul.Sobieskigo. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku z cegły.Składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 300 zł150 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie w centrum miasta w kamienicy na 1 pietrze o pow. ok 150mkw. Mieszkanie w punkcie idealnym na cele mieszkalne,oraz na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio na które składająsię jeden salon o pow ok 40 mkw, łazienka pomieszczenie gospodarcze i sypialnia w odnowionej , zadbanej kamienicy o powierzchni 70 mkw przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

3 200 zł125 m² 25,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w nowym bloku z łazienką i oddzielną toaletą. Dwa miejsca parkingowe w hali garażowej w cenie najmu. Mieszkanie kompletnie umeblowne .We wszystkich pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia apartament przy ul.Szajnowicza-Iwanowa. 3letni blok z windą -miejsca parkingowe przed blokiem, całodobowy monitoring, internet, luksusowo wyposażony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlik-Rückemanna

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie w dzielnicy zawodzie. mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane, wyposażone,sprzęt agd, rtv, duzy pokój otwarty na kuchnię i duża sypialnia. prąd, woda, gaz płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament W centrum miasta! W pełni wyposażony apartament w Centrum. , wyposażenie obejmujące: aneks kuchenny, meble, pawlacz, media , tv, internet,(45m2). Najemca ma również dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament w odrestaurowanej kamienicy w Centrum. Apartament o pow. 50mkw na 2 piętrze składający się z salonu, aneksu kuchennego otwartego na salon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

zmiana 2016-11-04

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Częstochowa

1 050 zł50 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o pow. 50 mkw na drugim piętrze w kamienicy w dzielnicy Stare Miasto. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

990 zł38 m² 26,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38mkw położone w bloku na 2-gim pietrze przy ul.Zapolskiej. Mieszkanie.Lodówka (nowa) ,pralka. Czynsz najmu 990zł plus opłaty za wodę,prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 800 zł122 m² 14,75 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum miasta dla klienta ów poszukujących niestandardowych rozwiązań. Mieszkanie z racji powierzchni i przestrzeni wspisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 900 zł80 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie w centrum. Mieszkanie kompletnie urządzone w dobrym stanie technicznym o pw. 80m.kw. Łazienka z wc oddzielne. Mozliwość objęcia od kwietnia. Ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w poblizu politechniki, lazienka w kafelkach starszego typu zmiana 2016-11-02

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładne, zadbane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 36 m2, położone na drugim piętrze w odnowionym bloku czteropiętrowym. Widne, jak na nieduży metraż przestrzenne. Mieszkanie po remoncie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

1 350 zł60 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Grabówka. M- 3 ma powierzchnię 60 m2 usytuowane jest na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym. Pokoje są duże , przestronne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

1 550 zł80 m² 19,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia lokal o pow. ok 75 m2 położony na 1 piętrze w kamienicy w samym centrum miasta.Lokalizacja pozwala na użytkowanie mieszkalno-biurowe. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem słoneczne mieszkanie M-3 o pow. 56mkw na drugim piętrze w nowym bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Na podłogach panele, na ścianach gipsówki. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Widne i bardzo ustawne trzypokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 położone na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Śródmieście, ( ulica Piotrkowska ). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

980 zł27 m² 36,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o pow. 27 m2 położone na 2 piętrze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Tysiąclecie (1,8 km od ścisłego centrum Częstochowy) przy ul. Broniewskiego.