dowolna

Mieszkania do wynajęcia Częstochowa - Oferty wynajmu mieszkań

180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkiewicza

Raków,Częstochowa

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe, zadbane i wyposażone mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z 3 przestronnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 825 zł96 m² 19,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w nowo dobudowanej częsci kamienicy w ścisłym centrum. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w obiekcie o wysokim standardzie- nowoczesna klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

1 350 zł60 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 Błeszno Mieszkanie trzypokojowe pow. 60 m kw , 7 piętro wieżowiec. Mieszkanie do wynajęcia od już. Po remoncie. Osobno wc i łazienka. Umeblowane ze sprzętem agd - lodówka , pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

800 zł39 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie, w bloku czteropiętrowym, oddzielma kuchnia umeblowana z lodówką, zmywarką i kuchenką gazową, łazienka w płytkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe 51m2 po kapitalnym remoncie do wynajęcia w dzielnicy Północ! Kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd ( lodówka,zmywarka) Woda ciepła bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w zadbanej kamienicy ( klatka schodowa w trakcie wykończenia) po kapitalym remoncie w trakcie którego wymieniono stolarkę okienną,drzwiową, instalacje , glazurę, armaturę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 150 zł46 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w nowo dobudowanej częsci kamienicy w ścisłym centrum.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w obiekcie z nowoczesną klatką schodową i windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 000 zł57 m² 17,54 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum miasta w pobliżu filharmonii częstochowskiej. Wieżowiec z własnym parkingiem zamykanym na pilota.Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje , łazienke w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 100 zł38 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym bloku , w atrakcyjnej dzielnicy w Częstochowie , obok bloku plac zabaw, przed blokiem duży parking,. mieszkanie umeblowane jak na zdjęciu ,kuchnia we wnęce w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja-Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w boku na czwartym piętrze w dzielnicy Parkitka. Układ pomieszczeń dwustronny wschód-zachód. Na podłogach panele i płytki na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia od zaraz dwupokojowe mieszkanie w bloku na trzecim pietrze.Mieszkanie umeblowane i wyposazone w sprzet agd.Dwa oddzielne pokoje,kuchnia,łazienka i przedpokój.Kwota najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

800 zł34 m² 23,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia ładnego mieszkania M-2 z balkonem o pow. 34,1 m2, w dz. Północ w Częstochowie. Mieszkanie położone jest na 1. piętrze w ocieplonym bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i słoneczne mieszkanie M-4 na oś.Tysiąclecia w pełni umeblowane. Mieszkanie posiada duży pokój połączony z dużym balkonem, mniejszy pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 250 zł60 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia trzypokojowe mieszkanie w bloku na pierwszym pietrze w dzielnicy Tysiaclecie.Mieszkanie umeblowane i wyposażone .Wolne od zaraz.Umowa na min. rok.Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Rezrwacja!do wynajecia duże komfortowe mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka.Wykonczenie mieszkania o bardzo wysokim standardzie.Mieszkanie całe umelowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 200 zł63 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Parkitka.Nowe okna pcv z wystawa na strone poludnie-zachód.Kuchnia z meblami,szafy w zabudowie.Podłogi;panele i plytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 300 zł63 m² 20,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w kameralnym, dwupiętrowym bloku w dzielnicy Grabówka. Powierzchnia mieszkania 63 m.kw., dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, duży przedpokój. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie trzypokojowe na Parkitce :biała sypialnia z 2 osobnymi łóżkami,duży pokój dzienny z 2 kanapami,stołem,6 krzesłami,gabinet czy mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 250 zł56 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na pierwszym piętrze w dzielnicy Parkitka. Dwa pokoje, otwarta kuchnia połączona z przedpokojem, umeblowane, wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M4 65m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Parkitka. Osiedle rodzinne, dużo zieleni, place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie urządzone w angielskim stylu. Mieszkanie zostało niedawno ukończone, nigdy nie było zamieszkane. Na wyposażeniu meble kuchenne z warszawskiej "Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w kamienicy w Centrum miasta po generalnym remoncie , nowe całe wyposażenie mieszkanie czyli meble sprzęt agd, tj lodówka , płyta elektryczna piekarnik , nowa glazura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 250 zł65 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie o powierzchni 64,5 m² znajdujące się na pierwszym piętrze 4 kondygnacyjnego bloku na Tysiącleciu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (20 m², 12 m² oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 600 zł87 m² 18,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie składające się z przestronnego salonu z kompletem wypoczynkowym i dużym stołem z sześcioma krzesłami, u meblowanej kuchni otwartej na salon (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 po remoncie Centrum ul. Kościuszki Mieszkanie dwupokojowe Centrum , 8 piętro wieżowiec. Układ okien jednostronny , nowe okna pcv , duży balkon .Mieszkanie po kapitalnym remoncie -nowe meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

980 zł56 m² 17,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 Tysiąclecie cena. 980 zł z czynszem Mieszkanie dwupokojowe pow. 55, 50 m kw. parter w bloku. Okna pcv , duży balkon na całej szerokości pokoju , panele w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kamienicy w samym centrum miasta po kapitalnym remoncie .Będzie wkrotce całkowicie umeblowane, wszystkie meble oraz sprzęt agd są nowe i jeszcze nie używane. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie w Centrum o powierzchni 56m2 znajdujące sie na pierwszym piętrze. Mieszkanie w pełni wyposażone w agd w przedpokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Częstochowa,śląskie

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

urocze mieszkanie w centrum miasta , doskonale wyposażone , nowocześnie i komfortowo umeblowane , obok bloku garaż , mieszkanie składa się z kuchni połączonej z pokojem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie Centrum Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 40 m2 w centrum miasta. Mieszkanie położone na parterze w bloku IV piętrowym, ocieplonym, zadbanym wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

750 zł34 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M-2 Tysiąclecie ul. Westerplatte cena. 750 zł z czynszem , wodą, internetem , tv kablową. Mieszkanie do wynajęcia od już na dłuższy czas. Umeblowane -pralka, lodówka. Kwota 750 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lange

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 38m, 2 pokoje umeblowane, blisko uczelni. Dobre połączenie - przystanek tramwajowy, autobusowy.Dodatkowe opłaty GAZ/PRĄD/WODA wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

2 300 zł110 m² 20,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie położone w nowym osiedlu Parkitka z dobrą komunikacją z centrum miasta. Mieszkanie zostało wykończone wg projektu znanego architekta wnętrz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

750 zł34 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne i wyposażone mieszkanie na Parkitce - Aleja Brzóż M4 o pow. 60m2 na 1 piętrze w nowym bloku z cegły. Mieszkanie w pełni umeblowane - gotowe do wynajęcia od już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 300 zł75 m² 17,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-3 Centrum umeblowane Mieszkanie trzypokojowe w Centrum pow. 75 m kw. 2 piętro w nowej kamienicy. Trzy oddzielne pokoje , kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane. Własny piec nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 50 m2. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z szafą, łazienki z prysznicem oraz wc. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 400 zł69 m² 20,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do.17.09 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z windą na pierwszym pietrze w dzielnicy Parkitka.Kuchnia w zabudowie, umeblowana i wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyczerpy Dolne

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne M2 o powierzchni 38,2 m2 w dzielnicy Wyczerpy Dolne. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w nowym bloku. Mieszkanie składa się z z długiego przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia