dowolna

Mieszkania do wynajęcia Częstochowa - Oferty wynajmu mieszkań

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

950 zł46 m² 20,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe, M3,w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Tysiąclecie, ul. Armii Krajowej, blok odnawiany, niedaleko Politechniki i Akademii im. Jana Długosza, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 500 zł96 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, przestronne mieszkanie ok. 96m., w ścisłym centrum miasta w odnowinej kamienicy z nową klatką schodową. Parking w podwórzu z nawierzchnią z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widok na Aleje, plac Biegańskiego i ul. Kilińskiego m.Mieszkanie składa sie z 2 jasnych, ustawnych pokoi z przestronną kuchnią, łazienką, piwnicą - odnowione - po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta , na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły, z dużym balkonem na stronę zachodnią. Kuchnia umeblowana wraz ze sprzętem agd (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Częstochowa,śląskie

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

zmiana 2015-03-11

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Parkitka,Częstochowa

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pok. 35m2 z widną kuchnią i balkonem, umeblowane, zadbane; blisko supermarket, stacja benzynowa i przystanki autobusowe, lokalizacja i komunikacja bardzo dobre; odstępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M-3 Śródmieście Mieszkanie pow. 44 m kw. 1 piętro w bloku. Mieszkanie do wynajęcia od już na dłuższy czas. Umeblowane umeblowane i wyposażone w sprzęt agd -pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 250 zł64 m² 19,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka dla wymagających klientów ,którzy cenią ciszę i spokój. Doskonała komunikacja z centrum i głównymi arteriami miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Ossowskiego

Raków,Częstochowa

730 zł25 m² 29,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. W kuchni meble glazura , na podłodze granit. Łazienka wanna , umywalka glazura , na podłodze granit. Znajduje się na wysokim parterze w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

750 zł35 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój z kuchniąo pow.35mkw po remoncie w podwórzu w okolicy sądów.Mała łazienka z prysznicem. Ogrzewanie elektryczne -piec kaflowy z grzałką ( taryfa nocna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

700 zł46 m² 15,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum miasta o powierzchni 46m2 na 3 pietrze w odświeżonej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi z szafami, łóżkiem i szafami kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł53 m² 20,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow 53m2 w dzielnicy Tysiąclecia. I p w bloku czteropiętrowym. Kuchnia umeblowana i wyposażona (kuchenka gazowa z piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie doskonale połozone-w centrum i jednoczesnie w cichym, spokojnym miejscu. Po remoncie- wszystko nowe: okna, podłogi- panele, ściany, kabina prysznicowa. Mieszaknie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł118 m² 14,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ścisłym centrum przy ul. Kościuszki. Nadaje się zarówno na cel mieszkalny oraz na działalność. Np. kancelaria prawna , gabinety lekarskie , kosmetyka , ubezpieczenia , rachunkowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kamienicy w samym centrum miasta po kapitalnym remoncie .Całkowicie umeblowane, wszystkie meble oraz sprzęt agd są nowe i jeszcze nieużywane. Oferta przeznaczona dla firm ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

2 800 zł110 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, wygodny apartament Z garażem w bardzo dobrej lokalizacji, ok.5 min. do centrum, w spokojnym, bezpiecznym miejscu. Przestronny, o pow.110 m, z trzema tarasami. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dzielnica podjasnogórska Mieszkanie dwupokojowe pow. 60 m kw. parter w nowym bloku z 2008 r. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

950 zł57 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M-3 Grabówka 950 zł z czynszem Mieszkanie w nowym bloku w dzielnicy Grabówka pow. 55 m kw. 1 piętro w bloku. Umeblowane ze sprzętem agd - pralka, lodówka , telewizor. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Daszyńskiego

Częstochowa,śląskie

300 zł33 m² 9,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie - kawalerkę o powierzchni 33 m2. 1 pokój, kuchnia (z balkonem), łazienka. Mieszkanie na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy w centrum miasta. Kamienica narożna - róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 700 zł100 m² 17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 z dużym tarasem Parkitka -nowy blok Mieszkanie w nowym bloku , w cichym spokojnym miejscu. Pow.100 m kw. Układ pomieszczeń Kuchnia - z wyspą, płyta indukcyjna, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 400 zł69 m² 20,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupoziomowe dzielnica parkitka Góra: salon z wyjściem na duży taras, kuchnia, łazienka. Dół : 2 sypialnie, łazienka. Ogrzewanie centralne- gazowy piec dwufunkcyjny. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie M-3 Tysiąclecie ul. Wodzickiego pow. 46 m kw. 3 piętro w bloku. Mieszkanie do wynajęcia od już na dłuższy czas. Umeblowane ze sprzętem agd. Łazienka po remonci9e -nowe płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka o powierzchni 38 m2. Apartament składa się z jednego pokoju w pełni umeblowanego (możliwość domeblowania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Północ przy ul. Czecha, na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku (nowe budownictwo). Wysoki standard wykończenia, na wyposażeniu zmywarka, pralka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

1 190 zł62 m² 19,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie (61,5 mkw) w dzielnicy Północ. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w cztero piętrowym bloku. 3 pokoje (1 duży + 2 mniejsze), kuchania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy w Al.NMP. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. W pokojach znajdują się szafy, komody, łóżka. W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie o powierzchni 48 m2. Mieszkanie po odświeżeniu składa się z 2 pokoji kuchni, przestronnego przedpokoju i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodzickiego

Śródmieście,Częstochowa

800 zł46 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie, częściowo umeblowane, kuchnia zabudowana, mieszkanie przeznaczone do długoterminowego najmu. Do ceny najmu nalezy doliczyc opłaty za czynsz, ogrzewanie, wywóż śmieci, tv kabl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena do negocjacji! Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 45 m2. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z szafą, łazienki z wanną. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne M3 - 47 m2 w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi z widną kuchnią, łazienkę z wc oraz korytarz i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 100 zł64 m² 17,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia M-4, o powierzchni 63 mkw , położone na parterze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie składa się z dużego salonu w fajną wnęką, dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

950 zł55 m² 17,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55mkw w spokojnej dzielnicy Lisiniec. Zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Składa się z kuchni otwartej na pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

1 350 zł65 m² 20,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone w nowym bloku w dzielnicy Grabówka. Pokoje bardzo przestronne, nieumeblowane. Duża kuchnia w zabudowie ze sprzętem. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60mkw w spokojnej dzielnicy Lisiniec. Zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Składa się z kuchni otwartej na pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

950 zł55 m² 17,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55mkw w spokojnej dzielnicy Lisiniec. Zlokalizowane na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym. Składa się z kuchni otwartej na pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie. Oferuję mieszkanie do wynajęcia na Al. Pokoju (blisko pzu, przystanku autobusowego i tramwajowego). Mieszkanie jest gruntownie wyremontowane tj. nowa instalacja elektryczna wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche, ciepłe, jasne mieszkanie w centrum miasta z balkonem oraz centralnym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 250 zł53 m² 23,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Północ o powierzchni 53 m2 obok promenady niemena ,2 pokojowe ,z dużym balkonem, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia od zaraz cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 parkitka nowy blok pow. 49 m kw. 3 piętro w bloku nowym z windą, miejsce parkingowe. Blok nowy , teren strzeżony , ogrodzony. Mieszkanie do wynajęcia od już. Umeblowane ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie M-2 o pow. 24,4 m2 w Śródmieściu. Kawalerka na drugim piętrze w bloku z cegły samym Centrum miasta, w okolicy Placu Biegańskiego.Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

1 500 zł73 m² 20,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Witam, do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ przy ul. Pużaka. Mieszkanie przestronne o funkcjonalnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij