dowolna

Mieszkania z ogródkiem Częstochowa - Oferty mieszkań z działeczką

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Rynek pierwotny

573 303 zł72,57 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje najnowszą inwestycję mieszkaniową kameralna lwowska w dzielnicy Lisiniec. W ramach inwestycji będzie realizowana budowa dwunastu mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,62 m² 8 255,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Parter o ogrodem- idealny Apartament dla Ciebie! Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 480 zł58,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/3) znajdujący się na parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 57,76m2 + taras o powierzchni 13,13 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 918 zł59,99 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 64m2 , zlokalizowane na osiedlu nowa częstochowa. Powierzchnię mieszkania stanowi: duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 590 zł43,90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, nowy apartament w dzielnicy Parkitka w Częstochowie na sprzedaż. Oferta sprzedaży przestronnego apartamentu z ogródkiem, znajdującego się na nowoczesnym i zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł50,28 m² 11 734,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu nowoczesnego mieszkania typu M-3 o powierzchni 50,28 m , położonego na parterze nowego bloku na cenionym osiedlu hello w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedanie mieszkanie z dużym balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do przystanku, szkoły, przedszkola, sklepów i restauracji. Do mieszkania przynależy duża piwnica (koło 9m2).

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28,88 m² 8 621,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, znajdującego się przy ul. Katedralnej w Częstochowie. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 880 zł52,40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| apartementy tworzone Z pasją bez prowizji od kupującego i bez podatku pcc promocja wiosenna 8700 zł/m2, komórka lokatorska gratis Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 193 zł71,67 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na I piętrze 75,18 m2 z balkonem ok. 14m2 Lokal znajduje się na kameralnym, nowo powstałym osiedlu, składającym się z niskiej zabudowy wielorodzinnej o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł65,30 m² 7 656,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu zlokalizowanym w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka. Z przyjemnością prezentujemy Państwu kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł65 m² 10 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 65 m z ogródkiem 200 m - gotowe do wprowadzenia Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w bloku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 023 zł43,83 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł66,96 m² 7 153,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje Osiedle Muza. Kameralna inwestycja składająca się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz z mieszkań, zlokalizowana w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz apartamentu z ogródkiem oraz miejscem postojowym. Apartament z ogródkiem oraz miejscem parkingowymi w nowoczesnej architekturze zlokalizowane w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł74 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 76 m Częstochowa, parkitka z ogródkiem. Szukasz stylowego przytulnego dużego mieszkania. Oferta najmu mieszkania w nowym budownictwie zlokalizowanego na Parkitce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem - 47,5 m | Parkitka, ul. Mościckiego | parter Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł72,60 m² 4 820,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, przeznaczone go remontu, duże mieszkanie w centrum miasta. Oferta dotyczy jednego z trzech mieszkań w kamienicy w ścisłym centrum Częstochowy. Przedmiotowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 680 zł56,10 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Kupujesz bez prowizji- oszczędzasz już na starcie! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja w śródmieściu M-4 z potencjałem w atrakcyjnej cenie! Szukasz okazji inwestycyjnej w świetnej lokalizacji? To oferta dla Ciebie! Na sprzedaż duże mieszkanie M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 046 zł72,57 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja - miejsce parkingowe w gratisie! Osiedle Kameralna Lwowska zaprojektowane z myślą o wymagających i kreatywnych klientach poszukujących ciszy i spokoju w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł62,49 m² 8 593,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Parkitka, ul. Małopolska 169a Wyjątkowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem - idealna przestrzeń do życia! Gotowe czeka na nowego właściciela Na sprzedaż oferuję nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parkitka! Mieszkanie w nowym bloku. Parter z ogródkiem. 43mkw plus komórka lokatorska. Wykończone z urządzoną kuchnią. W mieszkaniu nie ma instalacji gazowej. Ogrzewanie opomiarowane.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70,60 m² 9 206,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Mazowieckiej 94/18, w wyjątkowej części miasta znanej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł82,65 m² 9 667,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kilińskiego 72/74. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 721 zł55,83 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł102,30 m² 5 464,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bezczynszowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem, garażem i warsztatem prezentuje;Aleja Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 94,8 m + 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł75 m² 4 253,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w malowniczej dzielnicy Dźbów! Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł77,15 m² 9 591,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, nowocześnie urządzony apartament z własnym ogródkiem. Mieszkanie położone na parterze, o powierzchni użytkowej 77,15 m2. Dzielnica parkitka. Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Szukasz dużego mieszkania w unikalnej lokalizacji Częstochowy. Nieruchomość o wielu możliwościach ze względu na powierzchnię jak i lokalizację pod każdym względem. Duże, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł66,62 m² 10 207,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, który łączy komfort życia, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację -idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł74,18 m² 7 400,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 594 zł41,17 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości prezentuje nowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Parkitka. Kupujesz bez prowizji- oszczędzasz już na starcie! Mieszkanie o powierzchni 41.17m2 położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł81,60 m² 7 953,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku z 1996roku, położone w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w dzielnicy Parkitka. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m ,z ogródkiem zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Parkitka ul Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 928 zł55,56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Zakopiańskiej, w spokojnej części dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 023 zł43,83 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł90,70 m² 6 163,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025