dowolna

Nowe mieszkania Częstochowa

188 ogłoszeń

188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

541 198 zł63 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży mieszkanie M-4 w ścisłym centrum Częstochowy znajdujące się na I piętrze w wieżowcu 10 piętrowym z windą. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

497 332 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

292 050 zł32 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

572 884 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

511 212 zł66 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/8) znajdujący się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 65,54m2 + balkon o powierzchni 14,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

421 280 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/12) znajdujący się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 52,66m2 + balkon o powierzchni 14,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

556 002 zł70 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament typu komfort (zb4/7) znajduje się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku ,jego łączna powierzchnia to 70,38m2 + taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

548 274 zł63 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

535 436 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

497 332 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

537 300 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

554 576 zł63 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

535 436 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

859 000 zł76 m² 11 261,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej w Częstochowie. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

566 046 zł73 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości czestate prezentuje nową inwestycję Kameralna Lwowska, zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec przy ul. Lwowskiej 68. Osiedle Kameralna Lwowska składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

493 740 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

295 295 zł32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

534 905 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

592 240 zł67 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

589 000 zł64 m² 9 203,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem - 64 m na osiedlu z monitoringiem! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z komfortem domu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

325 028 zł37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

554 370 zł65 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: winda, nowoczesna architektura, wysoka jakość materiałów, tereny zielone, plac zabaw, blisko komunikacji miejskiej i centrum; w pobliżu znajdują się sklepy, obiekty sportowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Parkitka,Częstochowa

585 510 zł67 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

592 240 zł67 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

541 198 zł63 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

537 300 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

504 687 zł58 m² 8 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

422 320 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/4) znajdujący się na parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 52,79m2 + taras o powierzchni 13,13 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

295 295 zł32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

516 986 zł71 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w niskim bloku, częstochowa, wrzosowiak, mieszkanie z tarasem. 0 % prowizji dla biura! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Raków,Częstochowa

510 000 zł79 m² 7 933,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal nr 4 na inwestycji przy ul. Limanowskiego to dwupokojowy apartament z dużym ogrodem 118m2 Udogodnienia: winda, nowoczesna architektura, wysoka jakość materiałów, tereny zielone - zbiornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

524 500 zł50 m² 10 523,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy apartamenty na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Częstochówka-Parkitka. Osiedle Brzozowe to inwestycja dla osób ceniących komfort i kameralność. Budynek dwupiętrowy, w którym.

Szczegóły ogłoszenia